Tipsport: 1.88 3.95 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, 2 střely, čas na ledě 17:29)
Radek Faksa (DAL) (0 + 0, 2 střely, čas na ledě 16:22)
Aleš Hemský (DAL) (0 + 1, 3 střely, čas na ledě 13:07)
Střely na branku v zápase

San Jose Sharks: 26

Dallas Stars: 30
Je hotovo. Ve třetí třetině padl jediný gól, který dalo San Jose. Domácí tedy během závěrečných čtyřiceti minut vůbec neinkasovali. Velkou zásluhu na tom má gólman Sharks Aaaron Dell. Celkově se dnes tým z Pacifické divize prezentoval lepším hokejem než jejich soupeř z Dallasu. Od vyrovnání na 1:1 Stars ztráceli nit, přestože často stříleli na klec soka. Dva body do tabulky nicméně bere San Jose a sune se zase o kus blíže ke špičce Západní konference. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezké pondělí.

59:22

Ještě se ale bude vhazovat ve středním pásmu, kde došlo k postavení mimo hru od domácích hráčů.

59:06

Běží poslední vteřiny základní hrací doby a pravděpodobně také celého zápasu. Body dnes zůstanou v San Jose.

58:28

Minutu a půl před koncem třetí třetiny kalifornská parta zaváží puk po mantinelech opatrně do útočného pásma. Klingberg se pomalu chystá zpátky na ledovou plochu.

57:52

Polovina z hostujícího trestu je pryč. San Jose ani v této přesilovce příliš nedominuje a nedaří se mu dlouhodoběji usadit kolem klece Anttiho Niemiho.

57:30

Joel Ward obdržel pěknou nahrávku na pravý kruh. Jenže se střelou tolik neuspěl, těsně mu ulétla vedle pravé tyčky.

57:04

Na úvod oslabení se Hvězdy osvobozují vyhozením přes všechny čáry. Jak se ale dalo čekat, Sharks mají útočné pásmo brzy zpátky na hokejkách.

56:50

Pravděpodobně poslední vyloučení tohoto zápasu. Za katr je nucen odejít hokejista Dallasu John Klingberg, který se provinil držením soupeře. Využije San Jose dnes také přesilovku?

56:45

Dlouhá pasáž bez hvizdu rozhodčího, ale teď už Niemi puk drží, navíc se bude vylučovat.

56:08

Hodně komplikované přihrávky na obou stranách, Sharks se spíše snaží snadno nahazovat kotouče směrem k brance soupeře.

55:24

Dallasu se čas krátí a už to rozhodně nevypadá, že by se mančaft z Centrální divize pokoušel o dotáhnutí výsledku. Naopak, puk má na hokejce na hattrick čekající Pavelski.

54:35

Tierney vybídl v přečíslení dva na jednoho Sörensena ke skórování, člen čtvrté formace San Jose ovšem trefil jen připravené betony Anttiho Niemiho.

54:05

Právě Dell si nyní zahrál s toušem, když jej na dlouhou hokejku rozehrával k pravému mantinelu. Tam na poslední chvíli dokázal dojet některý z jeho spoluhráčů.

5:1

Branky a nahrávky: 4. Marleau (Couture, Braun), 18. Pavelski (P. Martin, J. Thornton), 23. J. Ward (Couture, P. Martin), 33. Pavelski, 44. Tierney (DeMelo, Sörensen) – 13. Elie (Hemský)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Hansen, J. Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Bødker – Donskoi, Hertl, J. Ward – Sörensen, Tierney, Haley.

Dallas Stars: Lehtonen (24. Niemi) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Johns, Nemeth, Oleksiak – Ja. Benn, Spezza, Seguin – D. Shore, Faksa, Sharp – Elie, Eakin, Hemský – McKenzie, Cracknell, B. Ritchie.

Rozhodčí: O'Rourke, Walsh – Cameron, Cherrey

Diváci: 17 442

03:56 SJS 1:0 Marleau (Couture, Braun)
12:54 DAL 1:1 Elie (Hemský)
17:14 SJS 2:1 Pavelski (P. Martin, J. Thornton)
19:06 SJS 2 Burns, podražení