10.03.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.1 3.77 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím, děkuji za sledování přenosu a přeji krásný pátek! (07:39:02)
Marián Gáborík (LAK) 1+1, 3 střely, čas na ledě 18:59
1. Alec Martinez (LAK) 0+1
2. Roman Josi (NSH) 0+1
3. Jonathan Quick (LAK) 21 zákroků; 91,3%
Je za námi krásné utkání. Vše odstartovalo již ve třetí minutě, kdy rukavice shodili Clifford a McLeod. Na první gól se čekalo do 17. minutě, než poslal hosty do vedení Järnkrok (0:1). O vyrovnání se postaral Iginla (1:1), pro kterého to byl první gól za Los Angeles. Na počátku třetí části se dostali znovu do vedení Predátoři, Fiala (1:2) se trefil poosmé v sezóně. Srovnat se Králům povedlo deset minut před koncem závěrečné třetiny, a to když skóroval Gáborík (2:2). Rozhodnutí přišlo v prodloužení, 86 sekund před jeho koncem se podruhé v zápase prosadil Iginla (3:2).

Střely: 34 – 23

63:34

63:34 Jarome IGINLA - 3:2

63:34

Los Angeles právě vstřelilo branku!
To je neuvěřitelné. Králové využívají třetí přesilovou hru a zaslouženě vítězí. JAROME IGINLA dostal přihrávku na modrou čáru, sjel si s kotoučem mezi kruhy, první střelu vyrazil Rinne před sebe, s druhou nemohl nic dělat – 3:2! Asistence: Drew Doughty, Jeff Carter.

63:03

Hosté se úspěšně brání, kotouč míří až ke Quickovi, který svému týmu pomáhá s rozehrávkou.

62:36

Hosté dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, hráli totiž ve čtyřech. Domácí mají skvělou šanci rozhodnout zápas, zvlášť, když obě branky v základní hrací době vsítili při početní výhodě.

62:36

Je za námi polovina prodloužení, domácí si berou oddechový čas!

62:12

Domácí mířili do přečíslení, které krásným obětavým zákrokem přerušil Subban!

61:35

Subban přihrával z pravého kruhu před branku, kam si najel Forsberg, jenže puk netrefil, protože ho měl od hokejky daleko!

61:17

Tvrdou střelou od modré čáry prověřil Toffoli Rinneho. Brankář Nashvillu na pokus viděl, takže neměl problém vytáhnout pěkný zákrok.

60:40

Oba týmy měly poprvé možnost k rozhodnutí, ale ani jeden z nich se nedostal ke střele. Puk mají v moci domácí hokejisté.

60:01

Máme za sebou tři třetiny, stav je 2:2. Míříme tedy do prodloužení. V závěrečné periodě nejprve poslal do vedení hosty Fiala, jenže deset minut před koncem srovnal z přesilové hry Gáborík. Rozhodne pětiminutové nastavení, ve kterém se hraje tři na tři?

Střely: 30 – 23

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59

Vhazovat se bude v obranném pásmu Nashvillu, domácí hrají v šesti. Quick na střídačce!

3:2

Branky a nahrávky: 26. Iginla (Gáborík, LaDue), 51. Gáborík (Martinez, Dowd), 64. Iginla (Doughty, J. Carter) – 17. Järnkrok (Neal, Josi), 42. Fiala (Fisher)

Los Angeles Kings: Quick (Bishop) – Doughty, Forbort, LaDue, Muzzin, Martinez, McNabb – Iginla, Kopitar, Gáborík – Toffoli, J. Carter, Pearson – D. Brown, Andreoff, Lewis – Clifford, Dowd, Kempe.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Bitetto, Josi, P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher, Fiala – Neal, Järnkrok, C. Wilson – Watson, Sissons, McLeod.

02:02 LAK 5 Clifford, bitka