konec (0:0, 1:0, 2:2)

10.03.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Jiří Sameš

Tipsport: 2.63 3.56 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u dalšího onlajnu! (05:53:08)
V neděli 12. března ukončí Avalanche svou čtyřzápasovou sérii utkání na domácím ledě proti Ottawě Senators.
New Jersey odehrají další utkání také 12. března, kdy se představí na ledě Arizony Coyotes a ukončí tak svůj třízápasový trip.

3. hvězda: Taylor Hall (NJD) 1+0
Utkání mezi Avalanche a Devils právě skončilo. Domácí Avs v něm získávají po vítězství 3:2 dva body do tabulky západní konference. Vítěznou branku vstřelil v čase 58:46 obránce Francois Beauchemin. Devils prohráli páté utkání v řadě.

59:40

Duchene zblokoval Hallovu střelu, Pickard tak zasahovat nemusel.

59:04

Schneider na střídačce, Devils to zkouší v šesti!

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:46

58:46 Francois BEAUCHEMIN - 3:2

58:46

Colorado právě vstřelilo branku!
Avalanche znovu ve vedení! S prvním pokusem ještě FRANCOIS BEAUCHEMIN neuspěl, ale jeho další střela už skončila za zády Schneidera. Třetí branka Beaucheminova v sezoně a velmi důležitá. Asistence: Blake Comeau.

58:09

Compherova střela, Schneider opět připraven.

57:28

Johnson najel do útočného pásma a vyzkoušel Schneidera, ten vyrazil.

57:06

Do konce třetí třetiny zbývají necelé tři minuty! Dočkáme se ještě nějaké branky nebo půjde utkání do prodloužení?

57:06

Comeauova střela, Schneider má kotouč pod kontrolou. Po reklamní přestávce se bude vhazovat po pravé ruce brankáře New Jersey.

56:20

Po další zakázaném uvolnění Devils se bude vhazovat po levici Schneidera.

56:10

Píská se zakázané uvolnění New Jersey. Vhazovat se tak bude v jeho obranném pásmu.

55:57

Landeskog v dobré střelecké pozici minul Schneiderovu branku!

3:2

Branky a nahrávky: 32. MacKinnon (Barrie, Pickard), 45. R. Bourque (Andrighetto), 59. Beauchemin (Comeau) – 41. Hall (Lovejoy), 47. Noesen (B. Bennett, Blandisi)

Colorado Avalanche: Pickard (J. Smith) – Barberio, E. Johnson, Ťutin, Barrie, Beauchemin (A), Wiercioch – Landeskog (C), MacKinnon, R. Bourque – Andrighetto, Duchene (A), Rantanen – J. Mitchell, Compher, Comeau – Grigorenko, Söderberg, Nieto.

New Jersey Devils: Schneider (Appleby) – Merrill, Lovejoy, Prout, Santini, J. Moore, Severson – Hall (A), Zajac, Palmieri – Zacha (A), Henrique, Smith-Pelly – Wood, Coleman, Lappin – B. Bennett, Blandisi, Noesen.

Rozhodčí: Garrett Rank, Marc Joannette – Shandor Alphonso, Kiel Murchison

Diváci: 11 886

04:53 NJD 2 Prout, krosček
07:32 NJD 2 Prout, příliš mnoho hráčů
24:24 COL 2 R. Bourque, hrubost
31:11 COL 1:0 MacKinnon (Barrie, Pickard)