03.03.2017, 01:00 • Verizon Center, Washington • Milan Šplíchal

Tipsport: 1.56 4.3 5.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Oddechový čas pro hosty.

59:14

Ďáblové jsou v oslabení, přesto míří Schneider na střídačku, Devils hrají v pěti!

58:39

Rána pro hosty, Wood (NJD) byl vyloučen za krosček na dvě minuty. Přitom šlo o velmi zbytečný zákrok mimo hru.

58:33

Hosté odvolali brankáře, hrají v šesti v poli!

53:27

Connolly (WSH) dostává dvě minuty za sekání a další dvě za nesportovní chování. Hosté mají čtyřminutovou přesilovou hru!

51:03

Dvě minuty za podražení obdržel Blandisi (NJD), Capitals mají další přesilovou hru.

47:21

47:21 Jakub VRÁNA - 1:0

47:21

Washington právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení! Šikovně to udělal JAKUB VRÁNA, který našel puk v prostoru před brankou a jednoduše přehodil Schneidera – 1:0! Asistence: Jevgenij Kuzněcov, John Carlson.

47:12

Carlson z levého kruhu pálil, ale jeho pokus mířil těsně vedle!

45:51

Dvě minuty za podražení vidí Severson (NJD), domácí mají možnost skórovat v přesilové hře.

41:24

Ke střele z prostoru mezi kruhy se dostal Bäckström, ale mířil vedle! Tohle byla solidní šance.

38:47

Wilson (WSH) v obranném pásmu sestřelil Cammalleriho, který chvilku předtím podrazil jiného protihráče. Na Wilsona se ještě dral Noesen, ale rozhodčí další rvačku nedovolil. Vyloučen je pouze útočník Capitals.

38:00

Orlov (WSH) i Blandisi (NJD) vidí za bitku pětiminutový trest.

38:00

Bitka! Ve středním pásmu se do sebe pustili Orlov a Blandisi, rvačka byla velmi vyrovnaná!

36:03

Na druhé straně předvedl něco podobného Johansson, brankář Schneider se blýskl krásným zákrokem!

30:57

Hosté sevřeli soupeře v jeho obranném pásmu, Wood si sjel do prostoru mezi kruhy, ale skvělého Holtbyho nedokázal nadvakrát překonat!

27:10

Kuzněcov z pravého kruhu střílel a trefil tyčku! Domácí mačkají soupeře v jeho obranném pásmu jako pomeranč!

26:10

Ovečkin střílel do prázdné branky, do rány skočil Zajac, který ji obětavě zablokoval!

25:26

Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Wood (NJD), domácí mají početní výhodu.

25:01

Coleman vjel do pásma, uvolnil se a nahrál napravo najíždějícímu Cammallerimu, který vystřelil. Holtby parádním zákrokem zachránil domácí od inkasovaného gólu!

19:12

Dvě minuty za podražení dostává Orpik (WSH), hokejisté Devils si zahrají první přesilovou hru.

10:46

Ovečkin střílel ze svého typického místa, od levého kruhu. Jeho ránu Schneider vyrazil!

10:00

Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Santini (NJD), domácí mají přesilovou hru.

10:00

Rozmíška mezi Santinim a Wilsonem, oba hráči byli odtrženi rozhodčími. Za vše mohl bek Devils, který předtím fauloval.