Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

3:2

po prodl. (0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)

03.03.2017, 18:20 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • 52. kolo • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 1.9 3.8 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (21:55:35)
Třinec rozhodl o zisku bonusového bodu v prodloužení, ve kterém Vítkovice jasně přehrál. Ostravané přesto nemusí tolik smutnit, končí v základní části a v předkole budou proti Plzni začínat doma. Oceláři si budou muset počkat na soupeře do čtvrtfinále. Zahrají si s Chomutovem, Vítkovicemi nebo Plzní.

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři doslova umotali vítkovickou trojku a v prodloužení rozhodují o zisku bonusového bodu! Marosz, Linhart a MARTIN RŮŽIČKA dlouho kroužili s pukem okolo Bartošákovy branky, až jej nakonec Martin Růžička bekhendem dostrkal těsně za čáru. Bartošák nemohl odolávat věčně – 3:2! Bez asistence.

63:35

Bartošák vzápětí vyrazil další tvrdou ránu Redenbacha z mezikruží. To Hamerlík je v prodloužení takřka bez práce.

63:24

Petružálek rozčísl obranu Vítkovic přihrávkou na Rotha, jenž postupoval do přečíslení s Redenbachem. Vystřelil a Bartošák puk vyrazil.

62:54

Ostravané se ubránili, ale vyčerpaní už nedokázali podržet puk. Posunuli jej jen za Hamerlíkovu branku a střídají.

62:25

Třinečtí stále drží puk v útočné třetině, krouží a postupně střídají. M. Douder se na levém kruhu ke střele neprotlačil.

61:51

Oceláři uspěli na buly, ale Kane se pod tlakem raději stáhl do středního pásma. Tam míchá americký útočník rozvážně s pukem.

61:41

Martin Růžička odevzdal puk Vítkovicím, jeho střídání bylo příliš dlouhé. Ostravské mužstvo ovšem zastavil v brejku ofsajd.

60:56

Redenbach objel po přihrávce od Petružálka branku a přihrál do skvělé pozice Martinu Růžičkovi. Ten opět odmítl gól nepřesnou střelou.

60:19

Dva vítkovičtí hokejisté se srazili, ale Třinečtí zrovna nebyli otočeni směrem na Bartošáka. Toho o chvilku později nešikovnou tečí potrápil Olesz.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak rozhodne o výsledku sto druhého derby prodloužení, anebo samostatné nájezdy. Jedinou gólovou příležitost měl v uplynulé třetině Petružálek, ale minutu před závěrečnou sirénou mířil z mezikruží nad branku. Vítkovice už mají v tuto chvíli jistotu osmého místa. Předkolo si zahrají Chomutov, Vítkovice, Mladá Boleslav a Plzeň. Ještě ale není jasné, v jakém složení dvojic.
Další třetina začne přibližně v 20:45.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

3:2

Branky a nahrávky: 24. Petružálek (Redenbach), 30. Netík (Krajíček, Kane), 65. Martin Růžička – 2. D. Květoň (D. Krenželok, Kolouch), 8. Kurovský (Hudeček)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Linhart, Roth, L. Doudera, Krajíček, M. Doudera, Nosek, Jank, Hrabal – Jašek, Redenbach, Petružálek (A) – Adamský (A), Kane, Irgl (C) – Netík, Marosz, Martin Růžička – Cienciala, Marek Růžička, Hrňa. Trenér: Vladimír Kýhos.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Hrbas, Sloboda (A), Klok, Baranka, Výtisk (A), Urbanec, Krenželok, Kovář – Olesz (C), Roman, Zdráhal – Květoň, Kolouch, Vandas – Szturc, Balán, Tomi – Kurovský, Stastny, Hudeček. Trenér: Jakub Petr.

Rozhodčí: Robin Šír, Zbyněk Kubičík – Vít Lederer, Jiří Gebauer

Diváci: 5 200 (vyprodáno)

01:43 VIT 0:1 D. Květoň (D. Krenželok, Kolouch)
04:15 TRI 2 Nosek, hákování
07:15 VIT 0:2 Kurovský (Hudeček)
13:11 VIT 2 Výtisk, hákování