02.03.2017, 18:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • 46. kolo • Petr Šatalík

Tipsport: 2.0 4.5 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:00

Groh spěchá na střídačku. Boleslav je v šesti!

58:22

František Hnik mohl ujíždět sám na gólmana Bruslařů, jenže do cesty se mu připletl Řepík a ze zakončení tak sešlo.

58:00

Poslední dvě minuty duelu, kotouč je u Groha.

51:27

Hradec právě vstřelil branku!
A tato snaha je skutečně korunována druhým gólem! Velké zmatky v obranném pásmu Bruslařů využil ALEŠ DUFEK, který z těsné blízkosti překonal bezmocného Groha a tím i otočil vývoj zápasu! Hradci se tento zvrat povedl za pouhých 99 vteřin! Asistence: František Hnik, Dominik Řepík.

49:48

Východočeši využívají přesilovku a srovnávají se svým protivníkem krok! Dufek vybruslil s pukem na osu hřiště, vystřelil, Groh betonem kotouč jen vykopl k ŠTĚPÁNU MATĚJČKOVI, jenž ho rychle vrátil do svatyně Bruslařů – 1:1! Asistence: Aleš Dufek, Štěpán Havránek.

49:34

Hráč, jenž se před chvílí dostal do postavení mimo hru, nyní usedá na trestnou lavici. Dvě minuty za podražení.

47:02

Uřidil dostal nabito na modrou čáru a okamžitě tvrdě pálil. Rána minula levou tyč hradecké svatyně o pár centimetrů, ale podobně nebezpečná byla také pro sudího Barka, kolem něhož prolétla velice těsně!

46:32

Hnik inkasuje zasloužené dvě minuty za podražení. Takhle si svěřenci Aleše Krátošky třetí třetinu určitě nepředstavovali.

42:58

Brádler podrazil jednoho z Bruslařů a Boleslav bude hrát dlouhou početní výhodu, což je velká šance rozhodnout duel!

41:38

Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách. Filip Moník podrazil protivníka, čímž vyrovnává poměr sil na ledě.

41:10

František Uřidil dnes podruhé usedá na trestnou lavici. Jeho trest je následující – dvě minuty za sekání.

38:21

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Když už to vypadalo, že budeme i po čtyřiceti minutách bez gólu, otevírají Boleslavští z ničehož nic skóre! JAN PROKOP si sjel z levé strany, předvedl pěknou kličku do bekhendu a podél betonu Bartozela poslal puk do brány – 0:1! Asistence: Jan Mašek.

37:27

Dufek a Matějček nyní předvedli pěknou akci, když šli osamoceni proti jedinému bekovi Bruslařů, první jmenovaný předložil svému parťákovi přesný pas, ale rána, která následovala, skončila pouze v náruči Groha.

34:18

Šanci otevřít skóre duelu budou mít Bruslaři, Lier sestřelil Kerdu a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

32:05

Patrik Straka se vydal v oslabení do úniku, jenže beci Mountfieldu ho mocně stíhali, a tak jeho zakončení postrádalo potřebný důraz.

31:39

Řepík tvrdě vypálil od levého mantinelu, jenže Groh předvedl parádní semafor, pročež i nadále platí bezbrankový stav!

31:01

Další početní výhoda pro Lvy. František Uřidil sekl protihráče a inkasuje dvě trestné minuty.

25:40

Patrik Straka teď dostával krásnou přihrávku z levé strany kluziště na vrchol brankoviště. Útočníkovi Bruslařů chyběl jeden krok k tomu, aby puk srazil holí do klece Lvů.

23:42

Moravčík si teď rychle vybruslil na levý kruh a svižnou ranou na vzdálenější tyč řádně protáhl Bartozela.

22:07

Počet hráčů na ledě se rychle srovnává. Musliu si odpočine na trestné lavici dvě minuty za hákování.

22:01

Početní výhodu si vyzkouší také Boleslav. Filip Moník dostává dvě trestné minuty za sekání.

19:33

Uvidíme první přesilovou hru dnešního duelu, zahrají si ji Hradečtí. Veselý inkasuje dvě trestné minuty za hákování.

15:47

Havránek dostal pěknou přihrávku od Chalupy na pravý kruh, následně vypálil, ale gólman Boleslavi si svou bližší tyč zvládl pokrýt!

14:03

Jindra s Prokopem teď předvedli poměrně pěknou akci, první jmenovaný nahrál podél modré čáry svému parťákovi, který svižnou ranou z levého kruhu výrazně prověřil gólmana Lvů.

2:1

Branky a nahrávky: 50. Matějček (Dufek, Havránek), 52. Dufek (Hnik, Řepík) – 39. Prokop (Mašek)

Mountfield HK: Bartozel (Bechný) – Kynčl, Havránek, Jonáš, Brádler, J. Moník, Lier – Dom. Matouš, Dufek, Matějček, M. Síla, Hnik, F. Moník, Hofman, Šimůnek, Řepík, Hidveghy, Chalupa "C", Hejna. Trenér: Aleš Krátoška.

BK Mladá Boleslav: Groh (Marek) – Linhart, Mašek, Uřidil, Chujac, Šanko, Marček, Mlčoch – Prokop "C", Musliu, Kuncek, Peterka, Straka, Dančišin, Veselý, Kerda, Moravčík, Jindra. Trenér: Jan Křivohlávek.

Rozhodčí: Barek – Laczko, Pechánek.

19:33 MBL 2 Veselý, hákování
22:01 HKM 2 F. Moník, sekání
22:07 MBL 2 Musliu, hákování
31:01 HKM 2 Uřidil, sekání
34:18 HKM 2 Lier, nedovolené bránění