konec (2:1, 1:1, 2:6)

02.03.2017, 15:10 • Info o změnách stavu (Vojtěch Jurák)

Konec zápasu. (17:51:17)

58:33

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Mužík – 5 min., napadení + osobní trest do konce utkání, napadení).
Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Soukup – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

57:43

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Fleischman – 2 min., napadení).

56:44

Letňany právě vstřelily branku!
Domácí snižují na rozdíl tří branek, ale času už jim nezbývá mnoho. Trefuje se TOMÁŠ KRCHŇÁK. Asistence: Václav Adamec.

55:34

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Soukup – 2 min., nedovolené bránění).

54:10

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Fleischman – 2 min., krosček).

53:54

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Riley – 2 min., nedovolené bránění).

53:35

Plzeň právě vstřelila branku!
RADEK MUŽÍK přidává přesně o minutu později svou druhou branku v utkání. Bez asistence.

52:35

Hosté pokračují ve snové třetině, další branku Plzně střílí RADEK MUŽÍK. Asistence: Filip Kolář.

49:35

Tato třetina zatím jednoznačně patří MARTINU LANGOVI, který vstřelil už čtvrtou branku! Hosté rázem vedou 6:4. Asistence: Dominik Soukup, Sebastián Malát.

48:15

Neskutečné! Hosté během čtyř minut otáčejí skóre a vedou nyní 5:4! MARTIN LANG dokonal hattrick. Asistence: Jakub Váchal, András Rozsahegyi.

46:33

Je vyrovnáno 4:4! MARTIN LANG podruhé v této třetině využívá přesilovku svého týmu. Asistence: Radek Mužík, Filip Kovářík.

45:24

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Klikorka – 2 min., sekání).

44:22

Pozor, hosté zásluhou MARTINA LANGA využili přesilovku a jsou zpět ve hře. Asistence: Dominik Soukup, Radek Mužík.

43:56

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Krchňák – 2 min., hákování).

43:20

Domácí tým v úvodu třetí části odskakuje na rozdíl dvou gólů, trefil se KAREL KLIKORKA. Asistence: Daniel Vlček.

42:52

Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Slanina – 2 min., držení protihráče).

40:01

5:8

Branky a nahrávky: 11. Vlček (Fleischman, Pinkas), 14. Hlaváč (Zedek, Krchňák), 26. Adamec (Vlček), 44. Klikorka (Vlček), 57. Krchňák (Adamec) – 18. Malát (Rohla), 33. Váchal (Malát), 45. Lang (Soukup, Mužík), 47. Lang (Mužík, Kovářík), 49. Lang (Váchal, Rozsahegyi), 50. Lang (Soukup, Malát), 53. Mužík (Kolář), 54. Mužík

HC Letci Letňany: Zoluděv (54. min Zeithaml) – Klikorka, Krutil, M. Pinkas, Riley, Fleischman, Zedek, Kloutvor, Benda – Adamec, Zrcek, Hlaváč, Pětník, Bespalchenko, Vlček, Krchňák, Vrba, T. Pinkas.

HC Plzeň 1929: Čech (Pilc) – Novák, Hamšík, Pánek, Váchal, Šiller, Staněk, Kremláček, Kovářík – Slanina, Soukup, Rozsahegyi, Balín, Princl, de Sousa, Kolář, Rohla, Malát, Lang, Kuchárik, Mužík.

Rozhodčí: Jaroš – Müller, Špringl.

04:58 LET 2 Bespalchenko, napadení
10:19 LET 1:0 Vlček (Fleischman, Pinkas)
13:43 LET 2:0 Hlaváč (Zedek, Krchňák)
15:21 PLM 2 Mužík, sekání
17:52 PLM 2:1 Malát (Rohla)
19:40 LET 2+2 Bespalchenko, podražení+hrubost