0:3

konec (0:1, 0:2, 0:0)

02.03.2017, 17:00 • Tipsport arena • 46. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 1.35 6.0 4.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí. Liberec odváží z Pardubic tři body za výhru 3:0 a definitivně tak domácím zavírá brány do play off. Z pardubické Tipsport areny se s Vámi loučí Marek Votke. (19:04:56)

59:39

Liberec se drží kotouč ze všech sil a nic velkého už se dnes nestane.

59:01

Běží poslední minuta dnešního utkání.

57:31

Klouček ukrývá do lapačky vysoké nahozeni ze střední třetiny.

56:59

Liberec stojí prakticky v pěti hráčích na obranné modré a Dynamo to má opravdu hodně složité.

55:24

Martin Starosta se snažil o střelu z pravého kruhu pro vhazování, ale jeho pokus byl zablokován.

53:59

53:46

Současně vyloučeni David Voženílek a Jakub Husa na dvě minuty za hrubost.

53:43

Milan Klouček je zpět na svém místě.

52:58

Josef Horyna nadvakrát pálil příklepem od modré čáry, ale Žajdlík si vždy dokázal poradit.

52:30

Klouček odjíždí na střídačku, Dynamo to zkusí v šesti proti čtyřem!

51:59

Dynamo si zahraje přesilovku. Dvě minuty za faul kolenem dostává Petr Wiencek.

51:59

Kautův pokus kryje Žajdlík.

50:22

50:22

Dynamo se tlačí dopředu, Martinec se snažil přihrávat do brankoviště, ale Liberec svůj náskok pečlivě brání.

48:12

Matouš Bělohorský a hned z protiútoku domácí Miroslav Rohlík měli obrovské šance na změnu skóre! Oba stáli sami před brankáři soupeře, ale ani jednomu se nepodařilo vstřelit branku.

47:11

Lukáš Zukal napřáhl na modré čáře, ale i jeho příklep byl zblokován.

45:48

Milan Klouček na druhé straně kryje střelu ze středního pásma.

45:02

Josef Horyna pálil od modré čáry, ale kotouč byl sražen úplně mimo tři tyče.

44:03

Oba celky zlobí přechod přes střední pásmo a příliš mnoho toho k vidění není.

41:16

Janele spíše nahodil kotouč od mantinelu a hra je znovu přerušena.

40:56

Hned od začátku se Liberec tlačí do branky, Klouček raději přerušuje hru svou lapačkou.

40:01

Ve druhé třetině Liberec odskočil do tříbrankového vedení a Dynamo bude mít v poslední části hry co dohánět.

40:00

39:38

Václav Zídek měl přes sebou po odrazu kotouče úplně prázdnou branku, ale nedokázal puk trefit!

39:24

39:12

Ani domácím se přesilovka příliš nedaří.

38:27

Liberec posléze vyhodil a Dynamo cestou zpět do útočné třetiny zastavil ofsajd.

38:21

Od modré pálil Martin Kaut, Žajdlík vyráží.

37:54

Východočeši drží útočné pásmo.

37:24

Teď se role obrací. Dvě minuty za podražení inkasuje Lukáš Beran a přesilovku bude hrát Dynamo.

37:04

36:28

Hostům se ovšem nedaří založit souvislý útok.

35:04

Máme tu další vyloučení a znovu na domácí straně. Martin Kaut dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

33:54

Je pískáno zakázané uvolnění Liberce.

33:44

Podél mantinelu ujížděl pardubický Jakub Hoskovec, ale jeho střelu Žajdlík v pohodě kryje.

32:43

32:19

Jiří Průžek krásně uvolnil Matouše Bělohorského, který stál zcela sám před Kloučkem, ale nedokázal vstřelit branku!

31:32

Liberecký Nezbeda v přesilovce trefuje tyč!

30:43

Liberec si zahraje další přesilovou hru. Na dvě minuty za podražení odjíždí na trestnou lavici Ondřej Trejbal.

29:20

Zadina se Štefkou ujeli dva na jednoho, ale druhý jmenovaný nedokázal po přesné přihrávce skákavý kotouč napálit do liberecké branky! Vše překazil Žajdlík, jenž se skvěle přesunul.

28:51

Další útočnou akci domácích zastavuje ofsajd.

27:59

Přesnou přihrávku do mezikruží dostal volný Václav Zídek, ale trefil se přesně doprostřed brány!

26:16

Liberec právě vstřelil branku!
Hosté nabídnutou šanci využívají! Na pravém kruhu pro vhazování se ke střele dostal JIŘÍ PRŮŽEK, jehož pokus byl ještě cestou na branku tečován a Klouček nemohl nic dělat. Asistence: Albert Janele a Matouš Bělohorský.

25:13

Chlum byl navíc faulovaný. David Voženílek inkasuje dvě minuty za sekání.

25:13

Filip Chlum si vybruslil od mantinelu, ale Klouček jeho pokus chytil.

24:57

Dynamo se znovu tlačí dopředu, ale Žajdlík raději přerušuje hru dalším zákrokem.

24:41

Filip Zadina byl sám před Žajdlíkem, ale nedokázal zvednout kotouč přes jeho beton!

23:55

Dynamo se snaží, ale domácím se vůbec nedaří přechod přes střední pásmo.

23:01

Byl to Denis Kusý, který je, zdá se v pořádku, a míří na střídačku.

23:01

Po souboji u mantinelu zůstal na zemi ležet pardubický hráč a hra je přerušena.

22:28

Hosté v plném počtu. Dynamo v přesilovce vůbec nezahrozilo.

21:53

Hosté ve čtyřech.

21:27

To je ale neuvěřitelné! Díky špatné přihrávce se Severočeši dostali do úniku dva na jednoho a ALBERT JANELE jej vyřešil přesnou střelou do šibenice! Bez asistence.

20:58

Dynamo krouží v útočném pásmu...

20:33

Domácí v plném počtu. Začíná jim minutová přesilovka pět na tři!

20:28

Dvě minuty za sekání tak inkasuje Jiří Benák.

20:28

Hned na úvod třetiny se do úniku pustil Martin Kaut, ale byl faulován.

20:01

První třetina příliš hokejové krásy nenabídla. Dynamo aktuálně prohrává o jednu branku, pokud ale chce postoupit, musí bezpodmínečně zápas vyhrát za tři body. Na zápasy ostatních už se díky zaváhání Sparty ohlížet nemusí.

20:00

19:53

Teď se ale síly na ledě vyrovnají. Dvě minuty za hákování dostává Jakub Husa.

18:33

Lukáš Kučera dostává dvě minuty za nedovolené bránění a Liberec si zahraje přesilovku.

18:24

Teď ale Martin Starosta přihrávkou do jízdy uvolnil TOMÁŠE NEZBEDU, který příklepem propálil Kloučka a otevřel skóre dnešního zápasu! Asistence: Martin Starosta.

17:31

Martin Jursa se snažil střílet od mantinelu, ale domácí dnes hrají zodpovědně do obrany.

16:02

Denis Kusý se stahovačkou dostal před bránícího hráče Liberce, ale jeho následná střela z mezikruží vůbec netrefila branku.

14:47

Nepovedená přihrávka Dynama znamená zakázané uvolnění.

13:46

13:46

Hoskovec pálil od modré, ale jeho střelu bruslí zablokoval bránící hráč.

12:30

Petr Wiencek obkroužil branku a jen tak tak se mu nepovedlo zakončit do skoro odkryté klece!

10:26

Po přihrávce od Průžka natáhl ke střele v mezikruží Albert Janele, ale Klouček jeho pokus vyrazil.

08:31

Jakub Martinec protáhl kotouč podél mantinelu do útočného pásma Dynama, zde ale v rohu hřiště o kotouč přišel.

06:20

Petr Wiencek se snažil přihrávat z pravé strany před branku, ale kotouč neprošel přes bránícího hráče.

05:11

Další přerušení díky Kloučkově zákroku lapačkou po nahození ze středního pásma.

04:38

Hra je přerušena, protože kotouč opustil hřiště.

03:54

Ihned po vhazování v útočném pásmu Dynama nebezpečně pálil Filip Zadina, ale liberecký brankář stihl zareagovat včas.

03:21

Na druhé straně v pádu střílel Dominik Dušek, ale minul.

02:50

Kapitán hostů Klinger vypálil od modré, ale Klouček jeho střelu v pohodě pokryl.

01:56

Dopředu pelášil Martin Kaut, ale kličkou neprošel přes posledního hráče.

01:14

Na druhé straně hru po Duškově nahození přerušuje Žajdlík.

00:20

Úvodní vhazování dnešního zápasu získal Liberec a ihned se vydal dopředu. Od mantinelu pálil Filip Chlum, Klouček ale jeho pokus vyrazil.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Trejbal, Horyna, Faltys, Kučera, Šklíba, Zukal, Mert – Zadina, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík, Kaut, Kubišta, Kusý, Štefka, Zídek.

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Turek, Klinger, Benák, Korecký, Husa, Starosta – Janele, Průžek, Vlach, Beran, Wiencek, Nezbeda, Jursa, Chlum, Bělohorský.

Rozhodčí: Vokřál – Marek, Ovsík.

Mírnou výhodou domácích Pardubic může být fakt, že nastupují do zápasu o dvě hodiny později než Zlín a teoreticky už mohou znát pro ně tak potřebný výsledek. To hlavní se ale odehraje na ledě Tipsport areny, uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne!
Nejen v Pardubicích dnes vrcholí základní část extraligy juniorů a domácí Dynamo má opravdu o co hrát! Hostující Liberec už šanci na vyřazovací boje nemá, zatímco Východočeši se aktuálně nachází na deváté pozici s jednasedmdesáti body.

O stupínek výše, na poslední postupové pozici, je Zlín. Ten má ovšem totožný bodový zisk. Pokud chce tedy Dynamo pomýšlet na postup do play off, musí získat minimálně o bod více, než Ševci. Ti nastupují ke svému zápasu na ledě jedenáctého Chomutova, který už stejně jako Liberec nemá žádnou šanci na postup.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

0:3

Branky a nahrávky: 19. Nezbeda (Starosta), 22. Janele, 27. Průžek (Janele, Bělohorský)

Rozhodčí: Vokřál – Marek, Ovsík

18:24 LIB 0:1 Nezbeda (Starosta)
18:33 PCE 2 Kučera, nedovolené bránění
19:53 LIB 2 Husa, hákování
20:28 LIB 2 Benák, sekání
21:27 LIB 0:2 Janele
25:13 PCE 2 Voženílek, sekání
26:16 LIB 0:3 Průžek (Janele, Bělohorský)