1. liga play-off (SR)

HK Skalica – HC Topoľčany

2:1

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 3:2

21.02.2017, 18:00 • HANT arena Skalica • Info o změnách stavu (Marek Antalík) sk

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Posledným semifinalistom tejto sezóny sa tak stáva mužstvo Skalice, ktoré sa už v piatok nastúpi v Prešove proti domácim tučniakom. (20:39:26)

60:59

Skalica dala gól!

Domácim sa podarilo využiť presilovku, keď sedel na trestnej lavici Michal Kluka. Autorom rozhodujúceho gólu je ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ.
Asistencia: Ľubomír Škápik,

60:01

Začalo sa predĺženie.
Ani v tretej časti gól nepadol a na rad príde po tretí raz na skalickom ľade k predĺženiu.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:10

V poslednej minúte riadneho hracieho času dostáva dve minúty Michal Kluka za sekanie.

54:00

Za hákovanie si dve minúty vyslúžil Miloš Bystričan a v tom istom čase za filmovanie dve minúty pre Róberta Mikésku.
Dnešné stretnutie sleduje 2150 divákov.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine gól nepadol. Na trestnej lavici sedeli na oboch stranách po jednom hráčovi.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

29:44

Za krosček dostáva dve minúty aj Kristián Kučera.

27:50

Za krosček si sadá aj prvý hráč Topoľčian v zápase. Dve minúty pre Denisa Pätoprstého.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Stav po prvej časti je nerozhodný 1:1.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

17:27

Za sekanie ďalší domáci hráč na trestnej lavici. Tento raz je to Ľubomír Škápik.

14:11

Domáci dokázali vyrovnať, keď sa presadil ALEXANDER KOTZMAN.
Asistencia: Peter Horváth.

07:48

Topoľčany dali gól!

Hostia bleskovo využili presilovku o dvoch hráčov. Presadil sa FILIP NEMČEK.
Asistencie: Juraj Ďurčo, Michal Kluka.

07:42

Domáci budú hrať vyše minúty ak sa nič nestane len v trojici. Dve minúty za krosček dostáva Kristián Grman.

06:48

Za napadnutie zo zadu dostáva Michal Romančík 2 + 10 min.
Úvodné zostavy:

HK Skalica: Petrík – Horvát, Škápik, Drahorád, Grman, Pavešič, Mikéska, Smetana, Guľa – Petráš, Vereš, Vaškovič – Knyazev, Kučera, Hluch – Dvonč, Brodek, P. Kotzman – Janáč, M. Romančík, A. Kotzman.

HC Topoľčany: Račko – Ďurčo, Ficel, Hrudík, Král, Nitrianksy, Bystričan, Duran, Kohút – Nemček, Kalináč, Kluka – Podstavek, Laššo, Pätoprstý – Priganc, Dobrý, Pekarčík – Šuba, Śtaštný, Gašparovič.

Rozhodca: J. Konc, Adamec – Synek, Šefčík.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Už je pred nami len jeden štvrťfinálový otáznik. Traja semifinalisti boli známy v najkrajšom možnom čase. Podľa očakávania sa do semifinále prebojovali favoriti Prešov, Detva a Michalovce.

O poslednom štvrtom semifinalistovi musí rozhodnúť až piaty súboj medzi HK Skalicou a HC Topoľčanmi. Už pred začiatkom tejto série sa očakávalo, že práve táto dvojica bude najvyrovnanejšie. Papierové predpoklady sa naplnili do bodky. Oba celky dokázali na svojom ľade uspieť. Skaličanom sa to podarilo až po predĺžení, keď najprv vyhrali 6:5 pp a v druhom prípade to bolo 4:3 pp. Séria sa však presťahovala do Topoľčian, kde domáci v prvom zápase znížili stav série na 1:2 po výhre 5:1 a v druhom vystúpení hlavne zásluhou prvej tretiny, ktorú vyhrali domáci 4:1 napokon uspeli 6:3. V tomto zápase sa zaskvel domáci Michal Kluka štyrmi presnými zásahmi a Martin Kalináč,ktorý si zase pripísal päť kanadských bodov.

Na vyvrcholenie si teda musíme počkať na posledný možný zápas. Výhodu domáceho bude mať Skalica, ale psychickú výhodu zase Topoľčany. Uvidíme teda, čo bude rozhodujúcim faktorom celej série.
Jedno je dnes isté lepší z dvojice sa už v piatok podvečer predvedie v semifinále v Prešove.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

2:1

Branky a nahrávky: 15. A. Kotzman (Horváth), 61. Vaškovič (Škápik) – 8. Nemček (Ďurčo, Kluka)

Rozhodčí: J. Konc, Adamec – Synek, Šefčík