Tipsport: 3.8 1.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je tu konec. Karolína Plíšková vítězí!

4:5

A nakonec si dokázala své podání udržet. Každopádně výborný pokus Karolíny Plíškové o brejk. České tenistce už nyní bude stačit pouze gem doservírovat.

3:5

Je tomu tak. Druhý set je u svého konce a to po pětadvaceti minutách. Karolíně Plíškové totiž chybí pouhý gem.

3:4

Ano, po fantastickém gemu, který jako kdyby úplně vybočil z řady ostatních zápasových, získává Karolína Plíšková brejk! Teď hlavně udržet v příští hře servis!

3:3

Gem už bez větších potíží doservírovala do vítězného konce. 3:3. Obě tenistky si stále drží své servisy.

3:2

Dlouhá výměna nakonec vyzněla lépe pro francouzskou hráčku.

2:2

Ano a je vyrovnáno! Napínavou bitvu nakonec ovládla česká tenistka. Druhý set zatím bez brejku.

2:1

I tentokrát neurvala nepodávající hráčka jediný balón. Po třech gemech je stav 2:1. Na podání jde Karolína Plíšková.

1:1

Bude. 1:1!

1:0

Je tomu tak. Čistý servis pro Garciaovou a ta se ujímá v druhém setu po třech minutách vedení 1:0.

5:7

Ano, vyvedené podání a Karolína Plíšková vítězí v úvodním setu.

5:6

Čistá hra, brejk a Karolína Plíšková bude podávat na vítězství v první setu!

5:5

Ano, je tomu tak! Karolína Plíšková srovnává na 5:5. Bude jisté, že set bude trvat více než 32 minut, jako tomu bylo doposud.

5:4

Ano je tomu tak, Garciaová vítězí při svém podání a vede 5:4.

4:4

Karolíne Plíškovej sa to podarilo. Česká hráčka zrovnala prvý set na 4:4.

4:3

Caroline Garciaová využila svoju výhodu a získala celý gem so svojím podaním. Francúzska hráčka tak v prvom sete vedie 4:3.

3:3

Caroline Garciaová nezakončila výmenu úspešne. Stav prvého setu sa tak vyrovnáva na 3:3.