0:2 5:7, 4:6

16.02.2017, 09:13 • Osmifinále • RR

Tipsport: 3.8 1.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (10:20:09)
Máme tu konec utkání, které přineslo očekávaný výsledek. Druhá nasazená a třetí hráčka v žebříčku Karolína Plíšková si poradila s Caroline Garciaovou 7:5 a 6:4. Francouzka sice trochu favoritku potrápila, nicméně i tak můžeme říct, že si česká tenistka došla pro vítězství poměrně jednoduše.

Konec zápasu

4:6

A je tu konec. Karolína Plíšková vítězí!

15-40

Blízko je vítězství Karolína Plíšková, tak blízko.

15-30

Tak jsem to přivolal, Francouzka se nevzdává a snižuje na 15:30. Velmi atraktivní podívaná z obou stran.

0-30

Tohle vypadá už velmi slibně. Dva míče, Garciaová v tomto gemu prozatím bez bodu.

0-15

Podání druhé nasazené hráčky na turnaji je fantastické. Plíšková vede.

4:5

Druhý set trvá prozatím 29 minut.

4:5

A nakonec si dokázala své podání udržet. Každopádně výborný pokus Karolíny Plíškové o brejk. České tenistce už nyní bude stačit pouze gem doservírovat.

A-40

Garciová nabrala druhý dech a obrací gem ve svůj prospěch.

40-40

Máme tu shodu. 40:40. Velmi zajímavé rozuzlení zápasové otázky.

30-40

Francouzská tenistka snižuje rozdíl ve skóre.

15-40

Od vítězství v zápase už jí po dalším returnu na podání nervózní Garciaové chybí pouhý balónek.

15-30

Teď navíc získává vedení! Karolína Plíšková fantasticky finišuje!

15-15

Plíšková ale ihned zdatně returnuje a vyrovnává stav gemu.

15-0

Tentokrát Garciaová vstoupila do hry bodem z podání.

3:5

Je tomu tak. Druhý set je u svého konce a to po pětadvaceti minutách. Karolíně Plíškové totiž chybí pouhý gem.

0-40

Do udržení servisu jí chybí jediný balónek, poté bude velmi blízko vítězství.

0-30

A česká tenistka i nadále potvrzuje své kvality. Vynikající podání.

0-15

Vstup do gemu se Karolíně Plíškové vydařil. 0:15!

3:4

Ano, po fantastickém gemu, který jako kdyby úplně vybočil z řady ostatních zápasových, získává Karolína Plíšková brejk! Teď hlavně udržet v příští hře servis!

15-40

Výborně česká tenistka! Od brejku ji chybí jediný balónek.

15-30

Karolína Plíšková se ale nevzdává a při podání Garciaové znovu vede. Tohle by mohla být ta chvíle!

15-15

Je vyrovnáno. Další podání už zvládla francouzská hráčka bez problémů.

0-15

Plíšková vede při servisu Garciovové. Že by teď?

3:3

Gem už bez větších potíží doservírovala do vítězného konce. 3:3. Obě tenistky si stále drží své servisy.

15-40

A po, na tento zápas nezvykle dlouhé hrací době, ji získala Plíšková.

15-30

Teď navíc po dalším dobrém podání vede 15:30. Další výměna bude hodně důležitá.

15-15

Tak zdá se, že situaci si česká hráčka kontroluje, shoda.

15-0

Garciaová vede během podání Karolíny Plíškové. Uvidíme brejk?

3:2

Dlouhá výměna nakonec vyzněla lépe pro francouzskou hráčku.

40-15

Tak přeci jen se ještě česká tenistka pokouší o zvrat. 40:15.

40-0

I tento gem vypadá na jasné vítězství podávající hráčky.

30-0

Další bod pro čtyřiadvacátou hráčku světového žebříčku.

15-0

Jisté podání Garciaové. 15:0

2:2

Ano a je vyrovnáno! Napínavou bitvu nakonec ovládla česká tenistka. Druhý set zatím bez brejku.

30-40

Další snížení. Tento gem je nadmíru zajímavý. Jak dopadne? Udrží si Plášková servis?

15-40

Navázat na něj ale třiadvacetiletá francouzska nedokázala.

15-30

Pozor je tu vydařený return Garciaové a snížení. První bod uhraný bez podání v tomto setu.

0-30

Další bod ze servisu, Plíšková má dobře nakročeno k vyrovnání.

0-15

Po rychlém občerstvení nastupuje Karolína Plíšková svěží. 0:15.

2:1

I tentokrát neurvala nepodávající hráčka jediný balón. Po třech gemech je stav 2:1. Na podání jde Karolína Plíšková.

40-0

Garciaová dělá s Karolínou Plíškovou rychlý proces.

30-0

Ze zápasu se začíná stávat cvičiště na podávání. 30:0!

15-0

Tak prozatím jsme neviděli ani brejkbol a dokonce balónek uhraný od hráčky na returnu. I teď vede Garciaová 15:0.

1:1

Bude. 1:1!

0-40

Stejně jako v předchozím gemu má podávající naprostou dominanci. Bude to čistá hra?

0-30

Další vydařený servis, returny Garciaové dnes určitě nefungují tak, jak by si francouzská hráčka přála.

0-15

Česká hráčka se nenechala výkonem soupeřky rozhodit. 0:15

1:0

Je tomu tak. Čistý servis pro Garciaovou a ta se ujímá v druhém setu po třech minutách vedení 1:0.

40-0

Zdá se, že francouzská tenistka má tento gem pevně ve svých rukou.

30-0

Prozatím bezchybná podání Garciaové, zareaguje ještě Karolína?

15-0

Podává Garciaová. A vede Garciaová.

0:0

První set ovládla Karolína Plíšková poměrem 5:7. Brejk české hráčky přišel až za stavu 5:5 a soupeřka na něj následně nedokázala zareagovat. Obě hráčky se zakládají na vynikajícím svém podání, což není v ženském tenise až tak obvyklé. Jak již bylo řečeno, jedné z tenistek se podařilo soupeřku brejknout pouze jednou. První set trval 38 minut.

5:7

Ano, vyvedené podání a Karolína Plíšková vítězí v úvodním setu.

15-40

I tak je třetí hráčka světa na dosah vítězství v setu. Další úder může rozhodnout.

15-30

Jenže francouzská hráčka se jen tak nezdává a průběh gemu dramatizuje.

0-30

Karolínu Plíškovou zdobí podání, což potvrzuje i teď.

0-15

Česká tenistka zahájila gem dobře, 0:15.

5:6

Čistá hra, brejk a Karolína Plíšková bude podávat na vítězství v první setu!

0-40

Fantasticky Karolína Plíšková. Její výborný return teď dělá soupeřce velké problémy.

0-30

A pozor, tohle už začíná vypadat zajímavě. Dotáhne Plíšková tento gem?

0-15

Plíšková pokračuje s kvalitními údery. 0:15 při podání soupeřky.

5:5

Ano, je tomu tak! Karolína Plíšková srovnává na 5:5. Bude jisté, že set bude trvat více než 32 minut, jako tomu bylo doposud.

30-40

A už vede. Ukončí v příští úderu výměnu?

30-30

Tentokrát rychlé vyrovnání skóre, česká hráčka se nenechala rozhodit.

30-15

Další dlouhá výměna a opět končí pro Garciaovou. Tohle by mohla Karolínu Plíškovou psychicky nalomit.

15-15

K vidění jsou delší výměny než u podání Garciaové, poměrně dlouho se bojovalo o jeden balónek, který nakonec ukořistila čtyřiadvacátá hráčka světového žebříčku.

0-15

Plíšková nezahálela a první od při svém podání uzmula na svou stranu.

5:4

Ano je tomu tak, Garciaová vítězí při svém podání a vede 5:4.

40-15

Tohle vypadá pro francouzskou tenistku dobře, zřejmě i ona si udrží podání.

30-15

Velmi rychlý gem pokračuje, k vidění jsou nepříjemné údery pro obě tenistky. Garciaová znovu vede.

15-15

Karolína Plíšková předvedla povedený return a okamžitě srovnává skóre.

15-0

Garciaová zahájila podání dobře. 15-0

4:4

Karolíne Plíškovej sa to podarilo. Česká hráčka zrovnala prvý set na 4:4.

15-40

Plíšková dokonca vybojovala aj dvojicu gembalov a smeruje za vyrovnaním!

15-30

Karolína Plíšková si odmieta nechať zobrať svoj servis a ujíma sa vedenia.

15-15

Plíšková pri vlastnom servise bleskovo vyrovnáva.

15-0

A súperka českej tenistky ide do vedenia aj v úvode ôsmeho gemu!

4:3

Caroline Garciaová využila svoju výhodu a získala celý gem so svojím podaním. Francúzska hráčka tak v prvom sete vedie 4:3.

A-40

Caroline Garciaová pri vlastnom servise zvládla psychicky náročnú situáciu a dokonca si vypýtala aj výhodu.

40-40

Prvý brejkbal je odvrátený a máme tu zhodu.

30-40

Plíšková bola na príjme opäť úspešnejšia a získala brejkbal!

30-30

Garciaová však rýchlo reaguje a vyrovnáva.

15-30

Česká tenistka dokonca v siedmom geme úvodného setu ide do vedenia aj napriek servisu súperky.

15-15

Karolíne Plíškovej sa podarilo zrovnať na 15:15!

15-0

Servis sa opäť vymenil a pri vlastnom podaní sa vedenia ujíma francúzska hráčka.

3:3

Caroline Garciaová nezakončila výmenu úspešne. Stav prvého setu sa tak vyrovnáva na 3:3.

15-40

Opäť tu máme bodík pre Češku, ktorá teraz získava dva gembaly!

15-30

Karolína Plíšková opäť boduje a pri svojom servise sa dostáva späť do vedenia.

15-15

Vzápätí však prijímajúca Garciaová vyrovnáva na 15:15.

0-15

Na podaní je teraz česká tenistka, ktorá sa rýchlo ujíma vedenia.

3:2

V piatom geme nestratila francúzska tenistka ani jednu loptičku a vedie už pomerom 3:2.

3:2

Garciaová se v dalšímu gemu vrací zpět do vedení.

2:2

Čtvrtý gem patřil jednoznačně české hráčce, která srovnává stav prvního setu na 2:2.

2:1

Třetí gem patří opět Garciaové.

1:1

Karolína Plíšková v následujícím gemu srovnává na 1:1.

1:0

První gem vyhrává Garciaová.

1:0

Nakonec je zápas přesunut až na čtvrtek 16. 2. od 9:00. Nezapomeňte tedy onlajny sledovat i zítra dopoledne!
Bude nás čekat ještě jedna změna času. Utkání započne až ve 21:00.
Začátek souboje se překládá až na 19:20!
Zápas startuje v 18 hodin.
Dobrý den, vítám vás u textového přenosu z utkání Caroline Garciaová – Karolína Plíšková. Jedná se o osmifinále turnaje WTA v Dauhá a favoritkou bude jednoznačně česká hráčka. To však ještě neznamená, že nebudeme svědky velmi zajímavého duelu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.