Tenis

WTA Dauhá (tvrdý povrch)

Barbora Strýcová (8) – Fatma Al-Nabhaniová (WC)

2:0 6:3, 6:0

15.02.2017, 10:41 • The Khalifa International Tennis & Squash Complex, Dauhá (QAT) • 1. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.02 9.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:0

Barbora Strýcová hned první ze tří mečbolů využívá a Fatma Al-Nabhaniová ve druhém setu utrpěla kanára. Rodačka z Plzně hravě potvrdila roli favoritky a postupuje do druhého kola!

40-0

Fatma Al-Nabhaniová nedokázala na druhý pokus dobře podat a to znamená, že Barbora Strýcová má k dispozici hned tři mečboly!

5:0

Barbora Strýcová dokázala brejk potvrdit čistou hrou a kanár už pomalu začíná kroužit nad centrálním kurtem. Dokáže Fatma Al-Nabhaniová zabránit tomu, aby prohrála druhý set 0:6?

A-40

Barbora Strýcová má k dispozici ve čtvrtém gemu druhého setu již třetí brejkbol a byla by velká škoda ho nevyužít!

A-40

Barbora Strýcová předvedla s Fatmou Al-Nabhaniovou tuhý boj o důležitý míč, který nakonec dokázala vybojovat, a v tomto gemu má k dispozici druhý brejkbol!

40-40

Fatma Al-Nabhaniová sice musela jít přes druhé podání, brejkbol české tenistky ale tentokrát dokázala odvrátit!

40-30

Barbora Strýcová při podání své soupeřky z Ománu získala třetí fiftýn v řadě a má k dispozici náhle brejkbol!

3:0

Barbora Strýcová první gembol využila a vede ve druhém setu po potvrzení brejku 3:0. Fatma Al-Nabhaniová je v polovině cesty, během které může utrpět kanára. Zazpívá?

40-15

Fatma Al-Nabhaniová se sice dostala do výměny, jenže Barbora Strýcová ji dokázala zakončit vítězným forhendem a má dva gemboly na potvrzení brejku a vedení 3:0!

2:0

Barbora Strýcová po dobrém returnu hned první ze dvou brejkbolů využila a v úvodu druhého setu vede 2:0!

40-15

Fatma Al-Nabhaniová musela jít přes druhé podání, čehož Barbora Strýcová poněkolikáté v zápase využila a vypracovala si při podání soupeřky dva brejkboly!

40-40

Barbora Strýcová dokázala hrát pod tlakem velice trpělivě a Fatma Al-Nabhaniová vzápětí chybovala. Brejkbol odvrácen!

30-40

Fatma Al-Nabhaniová předvedla nádherný return a Barbora Strýcová musí čelit v úvodu druhého setu brejkbolu!

6:3

Barbora Strýcová tentokrát dokonale využila druhého podání Fatmy Al-Nabhaniové a úvodní set získává v poměru 6:3!

A-40

Barbora Strýcová opět získala výměnu na svou stranu a vypracovala si již čtvrtý setbol v řadě!

40-40

Fatma Al-Nabhaniová musela jít přes druhé podání a Barbora Strýcová se na sebe zlobí, protože toho nedokázala využít! Al-Nabhaniová odvrátila tři setboly v řadě!

A-40

Neúnavná Barbora Strýcová zabojovala a vybojovala svůj třetí setbol! Dokáže ho konečně využít a první set ukončit?

40-40

První set ještě nekončí a v samostatném závěru nabízí velkou bitvu. Fatma Al-Nabhaniová odvrátila i druhý setbol!

A-40

Barbora Strýcová využila špatného druhého podání své mladší soupeřky a má k dispozici druhý setbol!

40-40

Fatma Al-Nabhaniová zabojovala a devátý gem úvodního setu se neobejde bez shody!

40-30

Barbora Strýcová má po 39 minutách k dispozici první setbol a navíc při podání Fatmy Al-Nabhaniové!

5:3

Barbora Strýcová nedokázala úvodní sadu na podání za stavu 5:2 dopodávat poté, co jí Fatma Al-Nabhaniová dokázala podruhé v utkání sebrat servis a snížit na 5:3!

40-A

Fatma Al-Nabhaniová využila druhého podání české tenistky a má k dispozici druhý brejkbol v řadě!

30-40

Fatma Al-Nabhaniová zvládla důležitou výměnu lépe a vybojovala brejkbol! Dokáže ho využít?

5:2

Fatma Al-Nabhaniová podruhé v řadě předvedla dvojchybu, potřetí v řadě v poslední výměně na podání a Barbora Strýcová po třetím brejku v řadě vede už 5:2! Zápas má nyní jasný směr.

40-0

Fatma Al-Nabhaniová ve třetím klíčovém momentu předvedla svou třetí dvojchybu! Barbora Strýcová má k dispozici tři brejkboly na 5:2! To vypadá hodně dobře.

4:2

Navzdory druhému podání Barbora Strýcová dokázala výměnu ubojovat a po potvrzení druhého brejkbolu v řadě vede v úvodní sadě dnešního zápasu 4:2!

3:2

Stejně jako při předchozím gemu na podání Fatma Al-Nabhaniová předvedla v klíčovém okamžiku dvojchybu a darovala Barboře Strýcové podruhé v utkání své podání!

40-30

Barbora Strýcová dokázala využít druhého podání své soupeřky a po delší výměně si vypracovala brejkbol!

2:2

Fatma Al-Nabhaniová se sice dokázala dostat do hry, nebylo ji to ovšem nic platné a Barbora Strýcová po potvrzení předchozího brejkbolu vyrovnává na 2:2!

1:2

Fatma Al-Nabhaniová předvedla první dvojchybu dnešního utkání a Barbora Strýcová si čistou hrou vzala ztracené podání zpět!

40-0

Fatma Al-Nabhaniová musela jít potřetí v řadě přes druhý servis, čehož Barbora Strýcová do třetice využila a má k dispozici hned tři brejkboly!

0:2

Fatma Al-Nabhaniová druhý brejkbol využívá a Barbora Strýcová prohrává s hráčkou z páté stovky překvapivě 0:2!

40-A

Fatma Al-Nabhaniová předvedla krásný return a po krátké výměně má k dispozici druhý brejkbol!

30-40

Fatma Al-Nabhaniová podruhé v řadě fantasticky returnovala a vypracovala si první brejkbol dnešního zápasu!

Pořadatelé Qatar Total Open 2017 před pár okamžiky na sociální síti oznámili, že všechny zbývající zápasy dnešního programu byly odloženy na zítra, tedy na středu 15. února.

Úterní program turnaje WTA v katarském Dauhá narušuje silní déšť, který nepřestává, a všechny zápasy začnou s obrovským zpožděním, včetně posledního utkání, v němž má dnes Barbora Strýcová nastoupit proti Fatmě Al-Nabhaniové.