Tenis

WTA Dauhá (tvrdý povrch)

Barbora Strýcová (8) – Fatma Al-Nabhaniová (WC)

2:0 6:3, 6:0

15.02.2017, 10:41 • The Khalifa International Tennis & Squash Complex, Dauhá (QAT) • 1. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.02 9.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fatma Al-Nabhaniová je hráčkou páté stovky žebříčku, přesto ale v prvním setu dokázala Barboře Strýcové dvakrát sebrat podání a znepříjemnit ji cestu za postupem. Rodačka z Plzně ovšem podle očekávání postoupila ve dvou setech, když první vyhrála 6:3 a ve druhém soupeřce darovala na cestu domů kanára. (11:56:09)

Konec zápasu

6:0

Barbora Strýcová hned první ze tří mečbolů využívá a Fatma Al-Nabhaniová ve druhém setu utrpěla kanára. Rodačka z Plzně hravě potvrdila roli favoritky a postupuje do druhého kola!

40-0

Fatma Al-Nabhaniová nedokázala na druhý pokus dobře podat a to znamená, že Barbora Strýcová má k dispozici hned tři mečboly!

30-0

Vzápětí přichází druhý a Barbora Strýcová je pouhé dva míče od toho, aby dnes potvrdila roli obrovské favoritky.

15-0

Ze zápasu uplynula hodina a jedenáct minut a Barbora Strýcová při podání soupeřky, která servíruje na udržení se v zápase, získává první míč.

5:0

Barbora Strýcová dokázala brejk potvrdit čistou hrou a kanár už pomalu začíná kroužit nad centrálním kurtem. Dokáže Fatma Al-Nabhaniová zabránit tomu, aby prohrála druhý set 0:6?

40-0

Ani tentokrát z toho eso nebylo. Barbora Strýcová má ale k dispozici tři gemboly na potvrzení brejku a vedení 5:0.

30-0

Barbora Strýcová podruhé v řadě skvěle podala, tentokrát byl ale její servis mnohem rychlejší. Nicméně, stále to vypadá, že se v dnešním zápase nedočkáme ani jednoho esa.

15-0

Ani druhé podání nezabránilo Barboře Strýcové v zisku fiftýnu a její poslední úder přistál na úrodnou půdu.

4:0

Do třetice všeho dobrého už to vyšlo a Barbora Strýcová ve druhém setu podruhé sebrala své soupeřce podání. Rodačka z Plzně vede už 4:0 a míří za postupem z prvního kola.

A-40

Barbora Strýcová má k dispozici ve čtvrtém gemu druhého setu již třetí brejkbol a byla by velká škoda ho nevyužít!

40-40

Fatma Al-Nabhaniová dokázala vybojovat důležitý míč a odvrátila druhý brejkbol Barbory Strýcové.

A-40

Barbora Strýcová předvedla s Fatmou Al-Nabhaniovou tuhý boj o důležitý míč, který nakonec dokázala vybojovat, a v tomto gemu má k dispozici druhý brejkbol!

40-40

Barbora Strýcová bojuje jako lvice o každý míč a nyní se jí to náležitě vyplatilo. Shoda.

40-A

Fatma Al-Nabhaniová znovu podávala na druhý pokus, Barbora Strýcová toho ale podruhé v řadě nevyužila a Fatma Al-Nabhaniová má k dispozici gembol na 3:1.

40-40

Fatma Al-Nabhaniová sice musela jít přes druhé podání, brejkbol české tenistky ale tentokrát dokázala odvrátit!

40-30

Barbora Strýcová při podání své soupeřky z Ománu získala třetí fiftýn v řadě a má k dispozici náhle brejkbol!

30-30

Barbora Strýcová předvedla skvělý return a po dvou vítězných míčích v řadě rázem bojuje o další brejkbol.