11.02.2017, 17:00 • 41. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.76 4.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:13:11)

59:23

Opava právě vstřelila branku!
JAKUB VÍTEK trefuje prázdnou bránu a je definitivně o vítězi rozhodnuto. Asistence: Aleš Kilnar.

59:10

Kopřivnice odvolává brankáře a ještě se pokouší o zázrak. Bude hrát šest na čtyři.

59:10

Vyloučení v týmu HK Opava (Galvas – 2 min. podražení).

58:44

Tak se ale nestalo, a tak je ofsajd posouzen jako úmyslný.

58:39

Domácí musejí vyklidit útočné pásmo, protože rozhodčí signalizuje ofsajd.

58:09

Přihrávka před bránu Hrubého nenašla a tak hrají s pukem opavští.

57:04

Teď už to bude pro domácí těžké, něco s utkáním udělat. Prosazuje se totiž PETR WOLF a navyšuje vedení svého týmu na 5:3. Asistence David Sysala.

56:47

Vyčesanému stela z pravé strany nesedla.

55:21

Kopřivnice se snaží dosáhnout vyrovnání a vytváří si místy tlak. Obrana Opavy ale zatím odolává.

52:37

Jenže útočník domácího týmu šanci na vyrovnání nevyužil, svůj nájezd neproměňuje.

52:37

Jiří Pargač pojede trestné střílení.

52:15

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Utkání dostává nový náboj. Kopřivnici hra čtyři na čtyři sedla a raduje se z kontaktní branky. Šťastným střelcem je MICHAL VYČESANÝ. Pro něj je to už druhý gól v zápase. Asistence: Marek Pěnčík.

51:04

Bude se vylučovat na obou stranách. Herman s Machem dostávají trest na 2 minuty za sekání. Navíc ještě inkasoval Mach osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Bude se hrát čtyři na čtyři.

50:43

Puk byl po střele Jakuba Macha z pravé strany sražen do ochranné sítě.

50:15

Střela zápěstím od Kilnara z pravého kruhu se otřela o tyčku Fendrichovy branky.

49:38

Merenda pálil od modré, jeho střela ale byla sražena mimo.

49:15

Po delší době měl o pět práci Fendrich, střelu Tomáše Poloka vyrazil pravým betonem.

48:16

Střelu Procházky od modré dokázal Urbisch škrtnout lapačkou.

3:6

Branky a nahrávky: 5. Poruba (Tomášek), 31. Vyčesaný (Mach), 53. Vyčesaný (Pěnčík) – 17. Vítek (Pavelek, Selingr), 20. L. Černý (Herman), 24. Herman (Mosler), 26. Polok (Selingr, Wolf), 58. Wolf (Sysala), 60. Vítek (Kilnar)

HC ISMM Kopřivnice: Šimeček (Fendrich) – Krutil, Čintala, Procházka, Marek (A), Merenda, Chalupa, Kowalczyk – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Raška, Vyčesaný, Hrubý, Bartošák, Tomášek (C), Pargač, Mach, Červenka

HK Opava: Urbisch (Wanecki) – Galvas, Černý T., Slavík, Tuma, Mosler, Šindelář – Wolf, Polok (A), Selingr (C), Klinar, Fedor, Vítek, Pavelek, Černý L., Štindl, Rousek, Sysala, Herman

04:56 KOP 1:0 Poruba (Tomášek)
11:02 OPA 2 HL zdržování hry / pozdní nástup, odpyká Herman
14:20 KOP 2 Pěnčík, sekání
16:30 OPA 1:1 Vítek (Pavelek, Selingr)
19:09 OPA 1:2 L. Černý (Herman)
21:25 KOP 2 Tomášek, podražení