Erste Bank Young Stars League

KHM Budapešť – HC LERAM Orli Znojmo

6:7

po s.n. (0:1) (2:0, 3:2, 1:4 - 0:0)

02.02.2017, 15:40 • KMH Sportegyesület • 32. kolo • Info o důležitých událostech (Marcela Procházková)

Máme za sebou velmi zajímavé utkání, ve kterém i celek ze dna tabulky dokázal, že jej nelze brát na lehkou váhu. Orli měli s Budapeští velké potíže a většinu utkání to vypadalo, že domácí jednoznačně zvítězí. V závěrečném dějství ale Znojemští poslali za domácího brankáře hned čtyři branky a utkání se tak muselo přehoupnou až do prodloužení. V něm se ale o vítězi nerozhodlo a tak na řadu musely přijít samostatné nájezdy. V nich vystřelil bodík navíc hostujícímu týmu Martin Kosnar.

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (18:28:20)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Orli Znojmo.
Tak to je neuvěřitelné! I přes velmi smolnou většinu utkání se hostům nakonec v závěrečné části začalo dařit. Vyrovnali a zápas se přehoupl až do samostatných nájezdů, v nich vstřelil vítěznou branku MARTIN KOSNAR.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

60:01

Třetí třetina díky famóznímu tlaku hostujících hráčů o vítězi nerozhodla a po krátké pauze tak bude následovat prodloužení.

60:00

59:29

Orli právě vstřelili branku!
A je vyrovnáno! JIŘÍ KUNTOŠ dává svému týmu veledůležitou branku a posílá zápas do prodloužení!
Asistence: Michal Kruckovyč.

58:52

Vypadá to, že se hosté nechtějí s tímto výsledkem za žádnou cenu smířit. ZDENĚK BRABEC znovu vrací Orly do hry, když našel způsob, jakým lze překonat domácího brankáře.
Asistence: Martin Kosnar, Vladimír Oščádal.

57:70

Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Je rozhodnuto. Orli chtěli zkusit štěstí se šesti muži v poli, ale namísto toho, loví šestý kotouč z prázdné klece. Autorem šesté branky Budapeště je ISTVAN SZÜCS.
Asistence: Gabor Komjati.

57:38

Hosté to zkoušejí bez brankáře.

48:08

Domácí jsou v plném počtu.

46:08

Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Sandor – 2 min., krosček).

44:32

Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Sandorffy – 2 min., podražení).

40:42

Tak to byla velmi rychlá branka v podání znojemských hokejistů! PATRIK BULÍN dává svému týmu naději a stahuje náskok Budapeště na jedinou branku.
Asistence: Jonáš Růžička, Jan Bulín.

40:25

Hosté vlétli do závěrečné třetiny na výbornou. MARTIN KOSNAR využívá přesilovou hru a se stává autorem třetí branky za znojemské Orly.
Asistence: Lukáš Zmeškal, David Janás.
Dnešní utkání sleduje 32 diváků.

40:01

Ve druhém dějství domácí svůj náskok ještě navýšili. Orli ale také nebyli úplně bezzubí a za Gadacsiho záda poslali dva puky. Co nám přinese závěrečná třetina se dozvíme již za chvíli.

Střely na bránu po druhé dvacetiminutovce 15:22.

40:00

39:33

Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Ban – 2 min., hákování).

39:17

Znojemští přeci jen mají nějakou naději. PETER PUCHER svoji přesnou střelou alespoň snížil náskok, který si Budapešť vybojovala.
Asistence: Zdeněk Brabec, Martin Kosnar.

38:29

36:29

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kuntoš – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).

35:54

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Fruhwirt – 2 min., nesportovní chování).

32:07

Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Další nemilé překvapení pro znojemské hokejisty. Hattrickem se nyní blýskl DANIEL PAPP, když našel cestičku, jenž směřovala přesně za záda hostujícího brankáře.
Asistence: Mark Poszar, Gabor Komjati.

30:23

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kruckovyč – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

26:44

Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Další velmi rychlý gól v podání domácího celku. Autorem čtvrté branky je DOMINIC HORVÁTH.
Asistence: Istvan Szücs.

25:41

Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Budapešť ale velmi rychle Orlům zase odskakuje na svůj původní náskok. Třetí puk za Geržova záda posílá DANIEL PAPP.

24:21

Hosté snižují náskok domácího celku na jedinou branku. Autorem prvního gólu za Znojmo je ZDENĚK BRABEC.
Asistence: Jiří Kuntoš, Jan Bulín.

23:33

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Janás.

22:24

Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Poszar – 2 min., vražení na hrazení).

20:01

Je za námi první dějství, které se lépe vydařilo domácímu týmu, jenž se pyšní dvoubrankovým vedením. Před námi je však ještě čtyřicet minut hry, kdy se výsledkem může stát cokoliv.

Střely na bránu po první třetině 18:20.

20:00

18:07

Vyloučení v týmu KHM Budapešť (Kaiser – 2 min., hákování).

11:29

Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Domácí nenechali na svoji další přesnou střelu čekat příliš dlouho, GABOR KOMJATI tak posílá svůj tým již do dvoubrakového vedení.
Asistence: Botond Nagy, Daniel Papp.

08:01

Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! A máme tu první branku dnešního utkání. Domácí využívají přesilovou hru 5/3 díky DANIELU PAPPOVI, jenž poslal puk přesně za brankovou čáru.
Asistence: Gabor Komjati, VIlmos Kaiser.

7:40

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Fruhwirt – 2 min., hrubost).

06:41

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., faul kolenem).

00:01

KHM Budapešť: Gadacsi (Kövari) – Kaiser, Sandorffy, Ban, Poszar – Fenyvesi, Horváth, Szücs – Nagy, Komjati, Papp – Barta, Szeredi, Sandor.

Rozhodčí: Juhász – Kovács, Soltész.
Zda-li Orli prodlouží svoji sérii neporazitelnosti proti tomuto maďarskému soupeři začneme sledovat od 15:40.
Maďaři se v lize trápí. Na svém kontě mají jen 17 bodů, což vzhledem k jejich dvaceti devíti odehraných utkání není mnoho. Přesto se ale najde celek, který je na tom v tabulce ještě mnohem hůře. Graz letošní sezónu dokázal zvítězit pouze jednou.

KHM Budapešť si ale může tabulkově ještě trošku polepšit. Na přední příčky pomýšlet nemůže, ale páté místo v A tabulce pro ni už tak nereálné není. Předposlední Linz má totiž jen o dva bodíky více.

Svěřenci Miroslava Vybírala jsou na tom lépe. Přestože z posledních dvou zápasů nemají zrovna dobrou náladu, proti KHM Budapešti se jim daří. Letos proti sobě tyto dva celky hrály už třikrát a pokaždé vzešli vítězněji Znojemští.
Ještě jednou přeji pěkné odpoledne a vítám zde všechny příznivce juniorského ledního hokeje. Dnes mají znojemští hokejisté na programu 32. kolo mezinárodní EBYSL, v němž se utkají s maďarským celkem KHM Budapeští.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:40 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

6:7

Branky a nahrávky: 9. Papp (Komjati, Kaiser), 12. Komjati (Nagy, Papp), 26. Papp (Komjati), 27. Horváth (Szücs), 33. Papp (Poszar, Komjati), 59. Szücs (Komjati) – 25. Brabec (Kuntoš, Bulín J.), 40. Pucher (Brabec, Kosnar), 41. Kosnar (Zmeškal, Janás), 41. Bulín P. (Růžička, Bulín J.), 59. Brabec (Kosnar, Oščádal), 60. Kuntoš (Kruckovyč), rozh. náj. Kosnar

HC LERAM Orli Znojmo: Gerža – Kruckovyč, Kosnar, Kuntoš, Brabec, Peří, Konečný – Janás, Fruhwirt, Oščádal – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Fruvirt, Zmeškal, Pucher – Hrubý.

Rozhodčí: Juhász – Kovács, Soltész