02.02.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 1.6 4.25 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Peter Budaj (LAK) 60 minut, 22 zákroků, 0 gólů, 100% (07:23:49)
1. Dustin Brown (LAK) 1+1
2. Peter Budaj (LAK) 22 zák., 0 gólů, 100 %
3. Jeff Carter (LAK) 2+0
Los Angeles Kings vyhrává tento zápas jednoznačně 5:0. Domácí udělali velký krok k výhře již v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Ve třetí části pak přidali další dvě branky. Peter Budaj vychytal čisté konto.

59:40

Páté čisté konto v této sezóně pro Petera Budaje.

59:22

Kings mají puk pod kontrolou.

59:06

Joe Colborne otáčí směr hry, snaží se založit útočnou akci.

59:00

Poslední minuta hry.

58:13

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40

Tyson Barrie dostal puk na modrou čáru, Matt Duchene vystřelil. Jeho pokus byl zablokovaný, Peter Budaj zasahovat nemusel.

57:00

Domácí hrají oslabení zodpovědně, soupeři nedávají mnoho prostoru.

56:13

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Devin Setoguchi – 2 min., podražení).

55:07

Takticky hrají domácí velmi dobře, vedou o pět branek a kontrolují hru.

54:48

Dustin Brown se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale brankáře Colorada překonat nedokázal.

54:14

John Mitchell se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.

52:45

Los Angeles se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.

51:40

Sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu mají domácí hokejisté, kteří míří za poklidnou výhrou v tomto zápase.

50:46

50:46 Dwight KING - 5:0

5:0

Branky a nahrávky: 1. Gáborík (Kopitar, D. Brown), 8. J. Carter (Muzzin, Doughty), 18. J. Carter (Setoguchi), 45. D. Brown (Dowd, Gravel), 51. King

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Muzzin, Doughty, Forbort, Martinez, McNabb, Gravel – Gáborík, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Clifford – Lewis, Dowd, Setoguchi – King, N. Shore, Nolan.

Colorado Avalanche: S. Martin (Pickard) – Barrie, Ťutin, Beauchemin, Zadorov, Wiercioch, Gelinas – R. Bourque, MacKinnon, Rantanen – Landeskog, Duchene, Nieto – Comeau, Söderberg, Iginla – Grigorenko, J. Mitchell, Colborne.

00:47 LAK 1:0 Gáborík (Kopitar, D. Brown)
01:57 COL 5+2 J. Mitchell, bitka+Vyprovokování bitky