02.02.2017, 16:00 • Lada Arena • Viktor Sandev

Tipsport: 3.51 4.2 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vyhraná vhazování: 16-3
Blokované střely: 5-0
Bodyčeky: 3-23
Vyloučení: 7-8 (18:26:18)
Dnešní zápas je u konce. Domácí měli skvělý vstup do první třetiny a během necelé minuty a půl vedli o dva góly, náskok zvýšili dvě vteřiny před koncem úvodní části. V dalším průběhu skvěle bránili a na konečných 4:0 upravili gólem do prázdné branky vteřinu před koncem. Zrodilo se tak velké překvapení, Lada si za svůj výkon výhru zasloužila. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.

59:59

Rozhodčí po konzultaci s videorozhodčím branku uznávají!

59:59

Rozhodčí ještě celou situaci zkoumají na videu.

59:59

59:59 Georgij BĚLOUSOV - 4:0

59:59

Togliatti právě vstřelilo branku!
Domácí ještě v samém závěru přidávají čtvrtý gól, po odrazu od zadního mantinelu skóruje do prázdné branky GEORGY BĚLOUSOV. Asistence: Anton Šenfeld.

59:49

Kotouč v ochranné síti, vhazuje se před Ježovem.

59:23

Střela Glinkina byla zablokována.

59:03

Hosté znovu zkouší power-play.

58:34

Garipov se vrací do brankoviště, vhazuje se ve středním pásmu.

58:12

Kazaň obstřeluje branku Lady, Ježov stále odolává.

57:38

Hosté hrají v šesti v poli a mají obrovský tlak!

57:18

Bude se vhazovat po levici Ježova.

57:07

Domácí si berou oddechový čas.

56:55

Ježov si připisuje další skvělý zákrok lapačkou po střele z mezikruží.

56:48

Lada vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:29

Čas plyne rychle, Kazaň má kotouč ve vlastní třetině.

55:25

Nepřesnosti na obou stranách, momentálně se vůbec nepřerušuje.

54:41

Domácí působí klidným dojmem a opět drží kotouč za vlastní brankou.

53:57

Lada operuje s pukem za vlastní brankou.

53:15

Střela od modré čáry je sražena do ochranné sítě.

52:53

Kazaň se nachází v útočném pásmu, ale vystřelit nedokáže.

52:21

52:08

Lada přežije i toto oslabení.

51:31

Další vyhození domácího celku.

51:09

Lada i v tomto případě vyhazuje, hostům se přesilovka hodně rychle krátí.

50:44

Po dlouhém obléhání pálil Jordán, jeho střela je zablokována.

50:21

Mastrjukov hákuje a hosté mají výhodu své třetí přesilové hry.

50:07

Po další střele od modré je Ježov pozorný.

49:44

O puk se momentálně bojuje ve středním pásmu.

49:11

Na druhé straně pálil zcela sám z bekhendu Svitov, Ježov znovu zasahuje!

48:36

Po chybné rozehrávce se dostal před Garipova aktivní Bumagin, ale zblízka skórovat nedokázal,. Kotouč proskákal k zadnímu mantinelu.

48:04

47:24

Lada byla pod tlakem, nakonec však dokázala vyhodit.

46:41

Branka Ježova byla posunuta a nyní musí být opravena.

46:41

Před Ježovem byl obrovský závar, domácí brankář ale udržel kotouč před brankovou čarou!

46:26

Hosté dlouho kombinovali, po střele od modré zasahuje Ježov.

46:04

Hosté si zahrají svou druhou přesilovku po faulu Kostromitina.

45:33

Kazaň opět zakládá útočnou akci z vlastní poloviny.

44:54

Druhá třetina nenabídla žádnou velkou šanci, domácím tento styl bohatě stačí k udržení náskoku.

44:23

Domácí se opět provinili zakázaným uvolněním.

44:05

Zakázané uvolnění domácího výběru.

43:46

Hraje se téměř bez přerušení, Kazaň znovu neudržela útočné pásmo.

43:07

Hosté mají kotouč za vlastní brankou.

42:36

Kazaň se snaží ještě něco udělat s výsledkem, ovšem domácí opravdu výborně brání.

41:56

41:37

Po nepřesné nahrávce se domácí znovu ubránili a vyhazují, hostům už příliš sekund v početní výhodě nezbývá.

41:02

Lada Togliatti se osvobozuje.

40:34

Hosté se snaží držet útočné pásmo, ovšem domácí skvěle brání.

40:01

Statistiky 2. třetiny:

Střely na branku: 11-11
Vyhraná vhazování: 13-13
Bodyčeky: 0-9
Vyloučení: 5-6
Druhé dějství je za námi a branky jsme se v něm nedočkali. Lada tak stále vede o tři góly a je blízko k cenným třem bodům. Třetí třetina začne přibližně v 17:45.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:56

Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Maxim Rybin – 2 min., hákování).

39:56

Po rychlém přechodu do pásma soupeře fauluje Rybin a Kazaň si tak zahraje první přesilovku.

39:21

Domácím je pískán ofsajd.

39:05

Lada se znovu snaží prosadit po dlouhém nahození.

38:26

Tvrdá střela Jordána je tečována do ochranné sítě.

38:06

Ježov musel zasahovat, Lada následně posílá kotouč do středního pásma.

37:17

Na druhé straně předvádí jistý zákrok betonem gólman Garipov.

37:01

Kazaň se na chvíli usadila v pásmu soupeře.

36:13

Hraje se ve čtyřech, aktivnější jsou hosté.

35:28

Do další potyčky se dostali Sotnieks s Golubevem a oba jsou vyloučeni za hrubost.

35:03

Oba týmy jsou hodně podrážděné, znovu se bude vylučovat.

34:32

Hra je přerušena, Ježov ihned po buly schovává kotouč do lapačky.

34:23

Zakázané uvolnění Lady.

34:23

Oba dva aktéři jsou vyloučeni na čtyři minuty za hrubost.

34:09

34:09 Tvrdý pěstní souboj mezi Kostromitinem a Archipovem.

34:09

Po závaru před Ježovem propukly emoce naplno, hala bouří při ostré potyčce Kostromitina s Archipovem!

33:35

Po dlouhém nahození doráží na Garipova domácí Zernov, hostující brankář pro jistotu schovává kotouč do lapačky.

33:18

Znovu zasahuje Garipov, následuje komerční přestávka.

33:13

32:29

Kazaň vyhodila, Lada ale poté pokračuje v obléhání branky soupeře.

32:07

Po střele Sotniekse zasahuje lapačkou Garipov.

31:35

Lada je i tentokráte usazena před Garipovem.

31:13

Hosté hráli v šesti a počtvrté v dnešním utkání se budou bránit ve čtyřech. Sami naopak nehráli jedinou početní výhodu.

31:01

Togliatti se znovu natlačilo před Garipova, ovšem ten se včas přesunul k tyči a vychytal Achmetova. Následně je hra přerušena, bude se vylučovat.

30:26

Lada nikam nepospíchá a čeká na střídání.

30:01

Hosté bojují o kotouč za brankou Ježova.

29:38

29:35

Garipov nadvakrát zasahuje proti střele Bělousova.

29:26

Domácí zkoušejí střílet, nicméně nemíří přesně.

28:56

Kazaň na chvíli vyhodila, nicméně ihned na to je sevřena v obranném pásmu.

28:25

Lada se znovu dopustila ofsajdu.

28:00

Filatov se prodral před Garipova a vystřelil, ovšem kotouč do branky nedostal a sám po pádu skončil u zadního mantinelu.

27:38

Lada si zahraje už svou třetí přesilovku. Gluchov zasáhl do obličeje Korjagina a odsedí menší trest.

26:53

Z levé strany pálil Bumagin, ale branku Garipova netrefil.

26:24

Hra se nyní hodně kouskuje, v ofsajdu byl přistižen Sekáč.

26:00

Vhazovat se bude ve středním pásmu, následuje komerční přestávka.

25:21

Po rychlém přečíslení na druhé straně vystřelil z úhlu Achmetov a Garipov vyráží kotouč k mantinelu.

24:53

Z pravé strany vypálil tvrdě Gluchov, Ježov opět zasahuje.

24:29

Togliatti vyhazuje do třetiny soupeře, hosté znovu zakládají postupný útok.

24:02

Ježov musel dvakrát zasahovat, hlavně druhý zákrok proti tvrdé ráně Jordána stojí za zmínku.

23:35

O kotouč se nyní bojuje v pásmu Kazaně.

23:07

Po střele od modr zasahuje Garipov.

22:38

Do vzájemné potyčky se dostali Achmetov se Zacharčukem a oba odsedí menší trest za hrubost.

21:33

Kazaň se znovu usadila před Ježovem, defenzíva Lady však odvádí dobrou práci.

21:01

Úvod druhé třetiny je trochu nervóznější, vidíme mnoho osobních soubojů.

20:35

Hosté se hned v úvodu dostali do útočného pásma a poté vystřelili, ovšem Ježov byl zasažen do masky. Hra je přerušena.

20:01

Statistiky 1. třetiny:

Střely na branku: 8-13
Vyhraná vhazování: 6-11
Bodyčeky: 2-11
Vyloučení: 0-2
První třetina je za námi a zatím dominuje domácí Lada. Ta se během minuty a půl dostala do dvoubrankového vedení, svůj náskok zvýšila dvě vteřiny před koncem úvodní části. Kazaň zatím nepotvrzuje úlohu favorita a hraje druhé housle. Další třetina začne přibližně v 16:51.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:58

19:58 Nikita FILATOV - 3:0

19:58

Tak to je neuvěřitelné! Tokranov objížděl branku, jenže podklouzl a o kotouč přišel. Ten následně získal Ivanov a přihrál ho před branku na najíždějícího NIKITU FILATOVA, který zblízka prostřelil Garipova. Vše se navíc událo puhé dvě sekundy před koncem první třetiny! Asistence: Andrej Ivanov.

19:19

První třetina se dohrává, zřejmě se už nic nestane.

18:28

Kazaň nemůže být spokojena, opět se nedokáže dostat do útoku.

17:56

17:24

Togliatti na chvíli udrželo útočné pásmo, jenže po špatné přihrávce je pískán ofsajd.

16:31

Po odrazu od mantinelu špatně odhadl situaci Garipov a puk nakonec končí na tyči.

15:56

Máme tu druhou přesilovku pro Ladu. Sekáč totiž zasáhl do obličeje Rybina a odsedí si menší trest.

15:08

Na druhé straně se musel činit Ježov, který si na konto připsal dva dobré zákroky.

14:44

14:02

Hosté dvakrát vyhodili, domácím přesilovka příliš nevychází.

13:11

Z pravé srany vystřelil Ivanov, ovšem brankář Garipov byl připraven.

12:44

Máme tu první vyloučení, dvě minuty za podražení si odsedí hostující Čibisov.

12:00

Ofsajd hostů. Následuje komerční přestávka a poté se bude vhazovat ve středním pásmu.

11:29

Zakázané uvolnění Kazaně.

11:12

Hra je přerušena, Zernov byl zasažen kotoučem po střele od modré a leží na ledě.

11:04

Ježov nejprve zlikvidoval pokus Glinkina, následně si poradil i s ranou z mezikruží od Ohtamay.

10:43

Hosté udrželi útočné pásmo, ovšem Popov se do zakončení nedostal.

10:02

Po střele z pravé strany zasahuje brankář Garipov.

09:35

Sledujeme nepřesnosti na obou stranách, kotouč je za brankou Kazaňě.

08:55

Golubev se prodral do třetiny po pravé straně a byl faulován, ovšem předtím se dopustil ofsajdu.

08:29

Hosté se osvobozují za cenu zakázaného uvolnění.

07:45

Popov objel branku a dostal se před Ježova, ovšem zblízka ho prostřelit nedokázal!

07:10

Hostům se nedaří udržet útočné pásmo, Lada dobře brání.

06:28

Ježov udělal chybu za svou brankou, ovšem kotouč se dostává k hráčům Lady.

05:49

Kazaň drží kotouč ve vlastní třetině a přechází do ofenzívy.

05:13

Po tečované střele stačil Ježov reagovat a přerušuje hru.

04:35

Delší dobu se hraje bez přerušení, Kazaň už potvrzuje úlohu favorita a herně má navrch.

03:49

Togliatti je stále aktivnější a tlačí se dopředu.

03:08

02:43

Mohlo být sníženo! Po akci u levého mantinelu vystřelil Sekáč a k dorářce se dostal Golubev, který před prázdnou brankou trestuhodně minul.

02:03

Kazaň se až nyní probouzí a snaží se dostat do protiútoku.

Anton ŠENFELD - 2:0

01:22

Tak to je vstup do utkání jako hrom! Po přechodu přes modrou čáru se kotouč odrazil na hokejku Mastrjukova a ten našel před prádnou brankou ANTONA ŠENFELDA, který snadno rozvlnil síť. Asistence: Alexej Mastrjukov, Maxim Rybin.

Andrej IVANOV - 1:0

00:35

Domácí jdou bleskově do vedení, kdy se po rychlém přechodu do útoku prosadil ANDREJ IVANOV. Asistence: Nikita Filatov, Alexander Bumagin.

00:01

Lada Togliatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Aronson, Sotnieks, Gurkin, Kostromitin, Maleňkich, Volgin, Korjagin – A. Ivanov, Bumagin, Filatov – Šenfeld, Bělousov, Mastrjukov – Rybin, Achmetov, V. Komarov – Zernov, V. Strelcov, Bočarov.

Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – Sidorov, Abrosimov, Ohtamaa, Jordán, Tokranov, S. Zacharčuk, Batyršin – Obuchov, Malychin, Archipov – Tkačjov, Lukojanov, Čibisov – Svitov, Sekáč, Golubev – An. Popov, M. Gluchov, Glinkin.

Rozhodčí: Husev, Jeřábek – Žacharenkov, Strelcov.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Jiří Sekáč je třetím nejproduktivnějším hráčem Kazaně. Přidá další body i proti Togliatti?

Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Ve čtvrtečním souboji téměř o nic nepůjde, jasným favoritem bude hostující Ak Bars. V kádru Kazaně jsou dva čeští krajánci – obránce Michal Jordán a útočník Jiří Sekáč. Za Togliatti nenastupuje žádný český nebo slovenský zástupce.
Kazaň má naopak zcela opačné ambice. Na kontě má 103 bodů a ve Východní konferenci je na druhé příčce za suverénním Magnitogorskem. První dvě pozice v konferenci obsadí vítězové obou divizí, Kazaň tak klesne na třetí místo za Omsk, jenž posbíral o čtyři body méně.
Základní část letošního ročníku KHL se nám pomalu blíží ke svému konci a boj o play-off tedy vrcholí. Domácí Lada Togliatti se ve Východní konferenci nachází na třináctém místě z patnácti účastníků a je jasné, že se mezi osmičku nejlepších nedostane. Doposud posbírala 61 bodů. Vzhledem k tomu, že v základní části odehraje pouze pět utkání, tak osmnáctibodová ztráta na osmý Admiral už je nedostižná.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

4:0

Branky a nahrávky: 1. A. Ivanov (Filatov, Bumagin), 2. Šenfeld (Mastrjukov, Rybin), 20. Filatov (A. Ivanov), 60. Bělousov (Šenfeld)

Lada Toljatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Aronson, Sotnieks, Gurkin, Kostromitin, Maleňkich, Volgin, Korjagin – A. Ivanov, Bumagin, Filatov – Šenfeld, Bělousov, Mastrjukov – Rybin, Achmetov, V. Komarov – Zernov, V. Strelcov, Bočarov.

Rozhodčí: Husev, Jeřábek – Žacharenkov, Strelcov

00:35 TOG 1:0 A. Ivanov (Filatov, Bumagin)
01:22 TOG 2:0 Šenfeld (Mastrjukov, Rybin)
12:44 KZN 2 Čibisov, podražení
15:56 KZN 2 Sekáč, vysoká hůl
19:58 TOG 3:0 Filatov (A. Ivanov)
22:38 TOG 2 Achmetov, hrubost