Portugalská Primeira Liga

Vitória FC Setúbal – Benfica Lisabon

1:0

konec (1:0)

30.01.2017, 21:00 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • 19. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 8.2 4.7 1.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+5

Konec zápasu. (22:54:32)

90+5

Probíhá poslední minuta nastavení.

90+3

Hosté měli k dispozici rohový kop, který proměnit nedokázali.

90+3

Domácí mají míč ve svém držení, nikam se neženou. V poklidném tempu čekají na hvizd rozhodčího.

90+1

Nastavovat se bude pět minut.

90

Do zakončení se dostal Luisão, ale branku trefit nedokázal. Tlak hostujícího celku sílí.

89

Rohový kop budou v předposlední minutě druhého poločasu rozehrávat hosté.

86

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Arnold, přichází Thiago Santana.

85

Vasco Fernandes a Luisão se probojovali do dobrých střeleckých pozic, ale nedokázali zakončit přesně.

84

Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, domácí stále vedou o jednu branku.

83

Žlutou kartu dostává Vasco Fernandes (Vitória FC Setúbal).

83

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Nenê Bonilha, přichází André Pedrosa.

81

Další rohový kop pro hostující celek. Nikdo z hráčů Lisabonu se do zakončení nedostal.

81

Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Jović.

80

Živković rozehrával rohový kop, po střele Luisaa musel zasahovat brankář Bruno Verela.

79

K vidění je poměrně mnoho nepřesností, ani jeden celek vyloženě nedominuje.

76

Nuno Pinto rozehrával rohový kop. Jeho centr byl nepřesný. Další zajímavý moment před brankou Lisabonu.

75

Setúbal se probojoval do zakončení, Costa, který před malou chvílí přišel na hrací plochu, minul branku. Mohl navýšit vedení.

75

Do konce druhého poločasu zbývá čtvrthodina hry, domácí celek stále vede o jednu branku a hraje na jednogólovou výhru.