Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC MIKRON Nové Zámky

2:3

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)

27.01.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 41. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.75 4.8 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Saarinen teda rozhodol o víťazstve Nových Zámkov 2:3. Poprad získava jeden bod, hostia odchádzajú spod Tatier s dvomi bodmi.

Ďakujeme za pozornosť. Pekný víkend. (19:27:56)

64:59

64:59 SAARINEN - 2:3

64:59

HC Nové Zámky dali gól!
Nové Zámky spečatili svoju výhru v poslednej sekunde stretnutia! OSSI SAARINEN sa dostal do samostatného úniku a blafákom na bekhend prekonal Šúreka v hodine dvanástej!
Bez asistencie.

64:29

Lichanec si nakorčuľoval po ľavom krídle a vystrelil spoza obrancu. Puk opečiatkoval pravú žrď!

63:30

Fabian nabil Hendersonovi na modrú, ktorý sa pokúsil o strelu z prvej, no tá mu vôbec nevyšla.

62:39

Brabenec šikovne prihral Čížekovi, ktorý vystrelil z prvej. Šúrek napokon puk upratal do bezpečia.

61:18

Štrauch posunul puk Murčekovi do skvelej šance. Murček bol pred bránou sám, no zle trafil puk.

60:34

Svitana vzal zodpovednosť na seba. Dostal sa medzi kruhy a švihom vystrelil. Lundström vyrazil puk na ochrannú sieť.

60:14

Brabenec posunul Čížkovi na pravý kruh. Jeho strela skončila v Šúrekovej lapačke.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Na začiatku tretej tretiny v 42. minúte sa podarilo vyrovnať Ježkovi na 2:2. Následne sme už gól nevideli, a tak bude zápas pokračovať v predĺžení.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:12

Svitana smeroval so Štrauchom do prečíslenia. Do bránky však nepríjemen spadol Fábry, keď sa snažil rybičkou zabrániť prihrávke.

58:35

Svitana dostal skvelú prihrávku medzi kruhy, následne sa však zmohol len na strelu švihom, ktorú Lundström bezpečne zachytil.

58:21

Henderson sa odpútal od mantinelu a natlačil sa pred Lundströma. Nevedno, čo sa stalo, ale hra bola prerušená.

57:37

Fabianovi sa ukazoval Paločko na útočnej modrej, no vzdušnú prihrávku sa mu nepodarilo ísť spracovať. Ak áno, šiel by do brejku.

56:47

V tomto zápase vidíme obrovské množstvo vylúčení. A počet sa navyšuje. Branislav Fábry dostáva dve minúty za hákovanie.

55:40

Presilovka Popradu sa nakoniec končí predčasne. Dve minúty pre Petra Lichanca za sekanie.

2:3

Branky a nahrávky: 21. Zagrapan (Henderson, Hvila), 42. Ježek (Svitana, Suchý) – 4. McParland (Cardwell, Brabenec), 25. Drtina (Paulovič, Saarinen), 65. Saarinen

HK Poprad: Šúrek (Pajpach) – Guliajev, Fabian (A), Suchý (A), Dinda, Pokovič, Ježek, Postnikov, Chaloupka – Henderson, Zagrapan, Hvila – Kroták (C), Troliga, Matúš Paločko – Bondra, Murček, Vorobjev – Svitana, Lichanec, Štrauch

HC MIKRON Nové Zámky: Lundström (J. Chovan) – Sandgren, Čížek, Drtina, Cardwell, Mäkinen, M. Chovan (A), Pitule, Maier – McParland, Brabenec (A), Fábry – Saarinen, Kytnár (C), Paulovič – Lavrovs, Čaládi, Lelkeš – Dubec, Rehák, Tibenský

Rozhodčí: Lauff, Jura – Riš, Bogdaň

Diváci: 1 278

03:38 NZM 0:1 McParland (Cardwell, Brabenec)
07:10 POP 2+2 Kroták, vysoká hůl
12:06 NZM 2 Maier, krosček
20:29 POP 1:1 Zagrapan (Henderson, Hvila)
24:51 NZM 1:2 Drtina (Paulovič, Saarinen)