2:3

po s.n. (0:1) (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)

27.01.2017, 18:00 • Tipsport arena • 42. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.0 4.3 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nervydrásající utkání nakonec svého vítěze našlo až v samostatných nájezdech. Jako jediný ze všech se prosadil Petr Strapáč a dva body dnes bere Olomouc. Dynamo díky další prohře znovu padá na poslední místo tabulky s ohledem na vítězství Karlových Varů nad Hradcem Králové. Z Pardubic se s Vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (20:44:53)

Petr STRAPÁČ - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
Jako poslední proměnil samostatný nájezd PETR STRAPÁČ a rozhoduje dnešní utkání! Bez asistence.

3. série 0:0

Petr Sýkora neúspěšný.

2. série 0:0

Jakub Herman přestřeluje.

Následně neproměnil ani Lukáš Nahodil.

1. série 0:0

Za Olomouc první nájezd provedl Roman Vlach a byl taktéž neúspěšný, Hübl si připsal zákrok s velkou dávkou štěstí.

K prvnímu nájezdu se rozjel David Tomášek a neproměnil.

Samostatné nájezdy začínají.
Vítěze jsme nenašli ani v prodloužení a následovat budou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:21

Rolinek tečuje jen těsně mimo!

64:10

Dynamo si tedy zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování inkasuje Jan Eberle.

63:59

V signalizované výhodě Sýkora ostrou ranou pálí mimo.

63:27

Na druhé straně si na Hüblovi vylámal zuby František Skladaný.

63:19

Rozjetý Lukáš Nahodil přihrával za sebe na přijíždějícího Schause, ale Konrád kryje.

62:15

Opět nastal problém s internetovým připojením, tudíž nejsme schopni přinést odpovídající online přenos z prodloužení. Nadstavba se nyní nachází zhruba v polovině a na obou stranách není nouze o zajímavé šance. Schaus netrefil prázdnou branku, Vyrůbalík na druhé straně nastřelil břevno. Dynamo také přestálo jedno oslabení.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:29

Ani jeden z týmů nechce udělat chybu a utkání pomalu ale jistě míří do prodloužení.

58:08

Zakázané uvolnění Dynama.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:23

Tyler Redenbach hledal před brankou Tomáše Rolinka, ale přihrávka k němu nedošla.

56:08

55:56

Filip Zadina znovu vyhazuje až za Konráda.

55:11

Dynamo vyhazuje přes všechny čáry.

54:08

Nicholas Schaus inkasuje dvě minuty za podražení a po dlouhé době si tak přesilovku zahraje Olomouc.

53:57

Jiří Ondrušek pálí od modré čáry jen těsně mimo!

53:42

Po souboji u olomoucké střídačky kotouč opustil hřiště, následuje komerční přestávka.

52:59

52:59 Petr SÝKORA - 2:2

52:59

Dynamo právě vstřelilo branku!
Je znovu vyrovnáno! PETR SÝKORA vypálil od modré čáry a velmi rychle tak odpovídá na Hermanovo úspěšné trestné střílení! Asistence: Tyler Redenbach.

52:39

Olomouc stále v oslabení vyhazuje přes všechny čáry.

52:02

52:02 Jakub HERMAN - 1:2

52:02

Olomouc právě vstřelila branku!
JAKUB HERMAN rychle zamíchal s kotoučem, rozhodil Jaroslava Hübla a s přehledem zakončil! Předešlý tlak Dynama tak přichází vniveč.

52:02

Jakub Herman se dostal do samostatného úniku, byl faulován a rozhodčí následně nařizuje trestné střílení!

51:32

Hosté ve čtyřech.

51:11

Další přesilovka pět na tři pro Dynamo! Martin Vyrůbalík inkasuje dvě minuty za podražení.

50:52

Současně vyloučeni Tomáš Rolinek a David Škůrek, oba na dvě minuty za hrubost.

50:44

Lukáš Nahodil dostával přihrávku přes osu útočného pásma, ale napálil kotouč pouze do Konráda, jenž zacpal všechny mezírky ve své brance.

50:38

50:35

50:35

Schaus z první pálí těsně mimo.

50:22

Petr Sýkora předal kotouč Tyleru Redenbachovi, ten pálí přímo do Konráda.

49:32

Dynamo bude hrát přesilovku dvojnásobnou! Další dvě minuty totiž inkasuje Jan Eberle za nedovolené bránění a posílá svůj tým do tří.

48:38

Martin Vyrůbalík dostává dvě minuty za sekání a Dynamo bude hrát přesilovku.

48:27

Nicholas Schaus si najel do mezikruží, kam okamžitě dostal přihrávku od spoluhráče, ale se svou střelou z první neuspěl.

47:55

Dopředu se vydal Tomáš Mikúš, ale rozhodčí píská ofsajd a následuje komerční přestávka.

47:43

47:07

Petr Strapáč měl před sebou úplně prázdnou bránu, ale minul!

46:22

Martin Vyrůbalík posunul kotouč před branku na volného Jana Knotka, ale Hübl pokus z bezprostřední blízkosti kryje!

45:43

Patrik Poulíček dnes podruhé usedá na trestnou lavici, tentokráte na dvě minuty za faul kolenem a Olomouc si zahraje další přesilovku.

45:33

Olomouc vyhazuje na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Konrádem.

45:07

Od modré tvrdě vypálil Martin Vyrůbalík, ale kotouč letí mimo.

42:59

Na druhé straně se v obrovské šanci objevil Marek Laš, když obešel ležícího obránce Dynama a zjevil se zcela sám před Hüblem, pardubický brankář ale předvedl fantastický zákrok!

42:29

Lukáš Nahodil se chystal ke střele z mezikruží, ale v poslední chvíli jej od puku odstavil olomoucký obránce.

41:56

Miroslav Holec nahodil kotouč od mantinelu a Hübl si připisuje klidný zákrok.

40:31

Rolinek s Redenbachem ujížděli dva na jednoho, přičemž pardubický kapitán dostal přihrávku přímo před olomouckou branku, ale v rychlosti nedokázal zpracovat kotouč!

40:15

Dynamo ihned po buly nahazuje puk na Konráda, a ten si připisuje první zákrok třetí třetiny.

40:01

Svého konce se dočkala i třetina druhá. V Pardubicích máme vyrovnáno 1:1, když se v páté minutě druhé poloviny zápasu trochu se štěstím prosadil Roman Vlach, jehož bekhend z mezikruží usměrnil za Hüblova záda Matěj Beran. Střely na branku ve druhé třetině: 9:6. Třetí část začne zhruba v 19:42.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:33

Východočeši krouží kolem olomoucké branky, ale žádné větší ohrožení prozatím nepřichází.

39:14

Dynamo se vydalo dopředu, ale zastavil jej ofsajd.

38:29

37:36

Petr Sýkora před brankou číhal na přihrávku přes osu útočného pásma, která sice přišla, ale stihl do ní vložit hůl bránící hráč.

37:01

Olomouc ale ihned vyhazuje přes všechny čáry.

36:29

David Tomášek byl faulován a Dynamo si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Tomáš Mikúš.

35:55

Ján Sýkora zaváží kotouč do útočné třetiny Dynama.

35:30

Kapitán Olomouce Martin Vyrůbalík vypálil nebezpečně z ostrého úhlu po vyjetí zpoza branky, ale Hübl se překvapit nenechal.

34:32

34:32 Roman VLACH - 1:1

34:32

Další útočná akce už ale Hanákům vyšla a máme vyrovnáno! V mezikruží se ke kotouči dostal ROMAN VLACH, bekhendem nahodil kotouč na Hüblovu branku a s přispěním Matěje Berana nakonec puk propadl až do pardubické sítě. Asistence: Petr Strapáč.

33:18

Útočila Olomouc, ale je pískán ofsajd.

33:12

Oba týmy hrají v plném počtu.

32:52

Petr Sýkora si ve středním pásmu sice krásně obhodil olomouckého obránce, ale do další fáze útoku se nedostal a o kotouč nakonec přišel.

32:11

Dynamo vyrazilo dopředu, ale nakonec je z toho pouze zakázané uvolnění.

31:12

Bude se hrát čtyři na čtyři. Současně byli totiž vyloučeni Tomáš Bokroš za hrubost a Tomáš Fořt za krosček.

29:45

Dynamo dobývá útočné pásmo, ale Olomouc brání ze všech sil. Teď je pískáno zakázané uvolnění.

28:12

František Skladaný vyslal tvrdý příklep a následně si ještě šel pro dorážku, ale o tu už se postaral Schaus. Následuje komerční přestávka.

27:24

Jan Starý pláchl s pukem podél mantinelu, ale v útočné třetině jej nakonec dostihl hostující obránce a bylo po šanci.

26:02

Čáslava dostal přihrávku na modrou čáru, jeho střelu zápěstím Konrád betonem vyráží do rohu.

25:06

Na druhé straně od modré pálil Nicholas Schaus a domácí halou to jen zahučelo.

24:46

David Škůrek dostal nabito na levý kruh pro vhazování a vyslal bombu na Hübla, pardubický brankář ale chytá.

23:40

Omluvte prosím technické potíže s internetovým připojením zde v pardubické Tipsport areně, díky kterým jsme zahájili druhou třetinu se zpožděním.

20:01

První dvacetiminutovka končí za těsného vedení domácích, když v deváté minutě využil přesilovku Lukáš Nahodil a bekhendovou dorážkou rozvlnil síť za Konrádem. Střelecky aktivnější jsou ovšem hosté z Olomouce, kteří na Hübla vyslali devět pokusů, zatímco Dynamo na opačné straně hřiště pouze čtyři. Druhá třetina začne přibližně v 18:52.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:22

19:22

Skrumáž před pardubickou brankou řeší svou lapačkou Jaroslav Hübl.

19:03

Rozběhla se poslední minuta první třetiny a máme tu zakázané uvolnění domácích.

17:53

Petr Strapáč dostal kotouč do útočného pásma hostů a předal kotouč spoluhráči na modrou čáru, následnou přízemní střelu ale Hübl v pohodě vyráží.

16:05

Petr Mrázek kroužil s kotoučem v rohu u mantinelu a nakonec trochu překvapivě z otočky vypálil, ale kotouč Hüblovu branku neohrozil.

15:14

Nedbal vypálil těsně za modrou čárou, ale i jeho pokus byl tečován na tribunu pardubického zimního stadionu.

14:32

Tomáš Rolinek v klidu zpracoval přihrávku a stál úplně sám před Konrádem, ale na olomouckého brankáře svým pohybem ramen nevyzrál!

14:18

Jan Starý vypálil od mantinelu, ale kotouč byl tečován mimo hřiště. Následuje komerční přestávka.

13:13

Matěj Beran zpracoval u mantinelu na útočné modré přihrávku takřka přes půl hřiště a z otočky ji vracel zpět do středu hřiště na najíždějícího spoluhráče, ale kotouč mu odskočil od hokejky.

11:50

Marek Laš dostal mezi kruhy přihrávku zpoza branky, ale jeho střela z první končí na Hüblově betonu.

11:24

Útočnou akci Dynama zastavuje ofsajd.

11:00

Jan Knotek už zasunoval kotouč do odkryté klece, ale Hübl vyráží lapačkou!

09:50

Redenbach dostal přihrávku za branku a snažil se po mantinelu posunout kotouč na dalšího spoluhráče, ale puku se nakonec zmocnila Olomouc.

08:20

08:20 Lukáš NAHODIL - 1:0

08:20

Přesilovka využita! LUKÁŠ NAHODIL dostal přesnou přihrávku do mezikruží od Tomáše Rolinka, nejprve tvrdě vypálil z první a následně bekhendem došťouchl puk za Konráda – 1:0! Asistence: Tomáš Rolinek, Tyler Redenbach.

07:13

Na přesilovce nechybí čerstvá posila domácích Ján Sýkora, jenž tvrdě vypálil na Konráda, ale ten vyráží.

06:59

Krátce po vhazování byl ale kotouč sražen do ochranné sítě a buly se bude opakovat.

06:50

Přesilovou hru si vyzkouší také Dynamo. Jiří Ondrušek totiž dostává dvě minuty za držení.

06:28

Marek Laš zpracoval přihrávku ve středním pásmu a uháněl na Hübla, do zakončení se ale nedostal.

05:56

Olomouc je v úvodu zápasu aktivnějším týmem.

04:45

Tomáš Mikúš si v mezikruží počíhal na přihrávku od mantinelu, ale jeho přízemní střela z první letí mimo.

04:25

03:49

Až teď, když kotouč vyváží Petr Čáslava.

03:12

Oslabení Východočechů je v polovině a ještě se nedokázali dostat ze svého pásma.

03:00

Hübl kryje střelu od modré čáry.

02:50

Hanáci krouží v útočném pásmu.

02:25

Olomouc si zahraje první přesilovku. Patrik Poulíček dostává dvě minuty za podražení.

02:16

V další šanci byl Lukáš Nahodil, když se dostal k odraženému kotouči zpoza branky, ale Konrád si s jeho bekhendem poradil.

01:38

Dynamo nahazuje kotouč do útočného pásma.

01:03

Tomáši Rolinkovi se po střele z mezikruží kotouč odrazil přímo na hokejku a před pardubickým kapitánem stála odkrytá klec, ale Rolinek minul!

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Schaus, Havlík, Nedbal, Čáslava, Bokroš, Zajíc, Leduc, Ščotka – P. Sýkora, Redenbach, Rolinek – J. Sýkora, Tomášek, Hubáček – Beran, Nahodil, Zadina – Starý, Poulíček, Bárta.

HC Olomouc: Konrád (Laco) – Ondrušek, Škůrek, Rašner, Jaroměřský, J. Galvas, Houdek – Skladaný, J. Knotek, Laš – Eberle, R. Vlach, Strapáč – T. Mikúš, Herman, Holec – Fořt, Mrázek, Matai.

Rozhodčí: Šír, Rohatsch – Lhotský, Svoboda.
V závěru týdne se v pardubické kabině uskutečnily dvě změny. Na zkoušku do brněnské Komety odešel Kanaďan Mallet a nově rozšířil řady Východočechů Ján Sýkora z Třince. Ten přichází do Dynama v rámci výměny za Tomáše Klimentu.
Dynamo po poslední domácí výhře nad Třincem odjíždělo v minulém kole na led Sparty Praha, kde se ovšem bodový zisk nepotvrdil a Východočeši podlehli svému soupeři i přes urputnou snahu v poslední třetině 2:3.
V tabulce se hosté aktuálně nacházejí na dvanácté pozici se ziskem osmačtyřiceti bodů. Domácí Dynamo je hned za nimi, na místě třináctém, na svého soupeře ovšem ztrácí jedenáct bodů a Olomouc tedy může prozatím vzhlížet jen k výše postaveným soupeřům
Hanáci hrají venku po předchozích dvou zápasech před domácím publikem, kdy nejprve ve čtyřicátém kole přivítali Mladou Boleslav a následně Hradec Králové. Ani v jednom utkání ovšem nedokázali bodovat a po výsledcích 2:4, respektive 1:4 stáli v obou případech na straně poražených.
Vítejte u dalšího onlajnu z pardubické Tipsport areny. Základní část pokračuje dvaačtyřicátým kolem, v rámci kterého na východ Čech přijíždí HC Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:3

Branky a nahrávky: 9. Nahodil (Rolinek, Redenbach), 53. P. Sýkora (Redenbach) – 35. R. Vlach (Strapáč), 53. Herman (TS), rozh. náj. Strapáč