5:3

konec (1:1, 2:1, 2:1)

27.01.2017, 17:00 • Arena 2000 • Jan Prošek

Tipsport: 1.7 4.6 3.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas poměrem 5:3. O své výhry rozhodli ve druhé a třetí třetině, když vstřelili v každé z nich dva góly. Ufa nevybojovala ani bod v tomto duelu. (19:23:01)
Československá stopa v zápase
Nenastoupil český ani slovenský hokejista.

59:40

Už se nic nestane.

59:20

Oddechový čas pro hosty.

59:00

Poslední minuta hry, domácí už ví, že tento zápas vyhrají. Naopak Ufa odjede s prázdnou.

57:54

V poklidném tempu se zápas dohrává.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

55:45

Mnoho času už Ufa nemá ne zdramatizování zápasu.

54:41

Dostáváme se do finální části třetí třetiny, domácí vedou o dva góly a nikam se neženou. Naopak Ufa se snaží co nejrychleji snížit a její hra je plná nepřesností.

53:33

Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat se bude před brankou Lokomotivu, Ufa má výhodu buly v útočném pásmu.

53:06

52:04

Přesilovka se nedaří podle představ, domácí se nemohou probojovat do útočného pásma.

51:06

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Sami Lepistö – 2 min., podražení).

50:30

50:30 Alexandr KADĚJKIN - 5:3

50:30

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí hokejisté si velmi rychle berou dvoubrankové vedení zpět. Prosazuje se pohotovou střelou ALEXANDR KADĚJKIN. Asistence: Andrej Loktionov.

49:17

49:17 Zachar ARZAMASCEV - 4:3

49:17

Ufa právě vstřelila branku!
Na konci rychlé akce stál hostující ZACHAR ARZAMASCEV, který snižuje náskok Lokomotivu na jedinou branku. Asistence: Anton Lazarev a Jevgenij Korotkov.

48:15

Sledujeme klidnou část zápasu, domácí vedou o dva góly, dál pokračují v aktivní hře. Naopak Ufa se nemůže probojovat do útočného pásma.

46:03

46:03 Pavel KOLEDOV - 4:2

46:03

Po krásné a rychlé kombinaci se puk dostal na modrou čáru, kde byl PAVEL KOLEDOV. Jeho přesilovková rána prošla brankáři mezi betony. Domácí vedou o dva góly a mílovými kroky míří za výhrou v tomto zápase. Asistence: Maxime Talbot a Denis Osipov.

45:47

Minuta přesilové hry je pryč.

45:10

Výborně o nyní sehráli domácí hokejisté, jeden z hráči Lokomotivu se dostal až před branku, ale gólmana prostřelit nedokázal.

44:48

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Michail Vorobjov – 2 min., sekání).

43:54

Lokomotiv Jaroslavl hraje takticky velmi dobře. Nedává soupeři mnoho prostoru pro kombinaci v útočném pásmu.

42:43

Igor Grigorenko má kotouč za svou brankou čekal na vystřídání spoluhráčů. Hosté následně založili akci, kterou nepřesnou střelou zakončil Denis Paršin.

41:29

41:06

Daniil Apalkov se v přesilovce dostal do zakončení, s jeho pokusem neměl brankář Niklas Svedberg výraznější problém.

40:01

Ve druhé třetině vstřelili domácí hokejisté dvě branky a jednu inkasovali. Díky tomu platí stav po čtyřiceti minutách 3:2. Lokomotiv je také střelecky aktivnější.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:57

Brandon Kozun se dostal do vyložené střelecké pozice, jeho ránu z první výborně kryje Niklas Svedberg.

39:28

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 2 min., držení protihráče).

39:20

Není k vidění mnoho šancí, ale zákroků na hraně pravidel ano.

38:56

Lokomotiv se dostal do útočného pásma, kde kombinoval, do výraznější šance se ale neprobojoval.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:01

36:40

O víkendu proběhlo v Ufě utkání hvězd!

36:40

Posledních dvacet vteřin přesilové hry Ufy.

36:20

Vladislav Gavrikov výborně vložil do přihrávky hůl, a tak puk dostal do středního pásma.

35:40

Přesilovka se hostujícímu týmu nedaří podle představ, nemůže se stabilně probojovat do útočného pásma.

35:01

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Dmitrij Lugin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

34:45

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek vyloženě nedominuje.

33:48

33:48 Ilja LJUBUŠKIN - 3:2

33:48

Domácí hokejisté se dostávají do vedení, prosazuje se povedenou střelou od modré čáry ILJA LJUBUŠKIN, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Pavel Kraskovskij a Alexandr Polunin.

33:09

Niklas Svedberg kryje kotouč v rukavici, hra je přerušena, vhazovat se bude před jeho brankou.

31:56

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.

31:35

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, skóre je vyrovnané.

29:48

Bránící se celek posílá kotouč daleko od své branky.

29:35

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ilja Ljubuškin – 2 min., podražení).

29:19

28:24

Maxime Talbot vypíchl kotouč a mířil sám na branku. Niklas Svedberg v brance Ufy se překonat nenechal, vytáhl velmi dobrý zákrok.

28:03

Přesilovou hru hraje hostující celek dobře, nastěhoval se do útočného pásma, kde kombinuje.

27:19

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., faul kolenem).

27:03

Osobních soubojů začíná přibývat. Rozhodčí musí citlivě posuzovat situace zavánějící faulem.

26:14

Domácí hokejisté hrají v plném počtu.

25:08

25:08 Linus OMARK - 2:2

25:08

Je vyrovnáno, z nulového úhlu posílal kotouč v přesilovce pět na tři na branku LINUS OMARK. Puk si za brankovou čáru srazil jeden z domácích hráčů. Jako autor gólu označen Omark. Bez asistence.

25:00

Ufa se dostala do útočného pásma, kde kombinuje.

24:35

Domácí celek hrající ve třech posílá kotouč přes všechny čáry daleko od své branky.

24:14

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Michail Pašnin – 2 min., sekání).

24:02

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., podražení).

23:45

Hostující celek začíná další útočnou akci od své branky, domácí obrana si poradila nedovoleně.

22:30

Kirill Kaprizov si vybruslil zpoza branky a hledal rychlou přihrávkou spoluhráče, jeho pas byl však velmi nepřesný.

22:03

Ufa se snaží co nejrychleji vyrovnat, momentálně ale naráží na velmi dobře hrající obranu soupeře.

20:38

Z kraje druhé třetiny se dostávají domácí hokejisté v přesilové hře do vedení. Tvrdou ránou od modré čáry se do horní části branky trefuje MAXIME TALBOT. Asistence: Brandon Kozun a Denis Osipov.

20:38

20:38 Maxime TALBOT - 2:1

20:28

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Igor Grigorenko – 2 min., hákování).

20:01

Po první třetině platí vyrovnaný stav 1:1. Nejprve se prosadili hosté, v závěru třetiny dokázali domácí hráči vyrovnat.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50

19:00

Probíhá poslední minuta hry.

18:33

Denis Bodrov si připisuje výborný obranný zákrok, nenechal soupeře vystřelit, položil se do střely.

18:14

V poklidném tempu se dohrává první třetina, ani jeden celek se nikam nežene.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:38

16:18

Posledních pár sekund z přesilové hry, Alexandr Loginov má kotouč za svou brankou.

15:34

Salavat Julajev se nemůže probojovat do útočného pásma, domácí celek se brání velmi dobře.

14:43

Přesilovou hru hrají znovu hráči Ufy, kteří se tak mohou probojovat snadněji do útočného pásma a pomýšlet na vstřelení vedoucího gólu.

14:38

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., sekání).

12:26

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se zejména ve středním pásmu. Lokomotiv kontroluje hru a soupeři nedává prostor pro kombinační hru.

12:08

10:56

Alexej Murygin kryje střelecký pokus od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou. Hosté hrají přesilovku dobře.

10:35

Přesilovou hru hrají hostující hokejisté, kteří se tak mohou dostat do vedení.

10:08

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min., sekání).

09:24

09:24 Anton LAZAREV - 1:1

09:24

Krátce před polovinou první třetiny je vyrovnáno. Ke střele se dostal ANTON LAZAREV, jehož pokus propadl domácímu brankáři až za brankovou čáru. Šťastný gól pro Ufu. Asistence: Alexandr Něstěrov a Jevgenij Korotkov.

08:30

Dmitrij Makarov velmi dobře zablokoval střelecký pokus soupeře.

08:10

Salavat Julajev Ufa má kotouč pod kontrolou za svou brankou, nikam se nežene. Hraje spolehlivě a snaží se hrát takticky.

06:46

Ilja Ljubuškin to jako obránce zkoušel od modré čáry, branku trefit nedokázal.

06:05

Mnoho šancí k vidění není, z ojediněné gólovky se prosadili domácí. Ufa nehraje vůbec dobře, nemůže se probojovat do útočného pásma.

04:13

04:13 Alexandr KADĚJKIN - 1:0

04:13

Domácí celek se dostává do vedení, prosazuje se pěknou střelou ALEXANDR KADĚJKIN. Brankář Niklas Svedberg nedokázal zastavit rychlý puk. Asistence: Dmitrij Lugin a Alexej Murygin.

03:55

Niklas Svedberg měl nyní hodně práce, Vladislav Kartajev se dostal do dobré střelecké pozice, ale nedokázal důrazněji zakončit. Nyní jsou aktivnější hráči domácích.

02:52

Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

01:50

Domácí hokejisté měli výhodu vhazování v útočném pásmu, Ilja Ljubuškin vystřelil od modré čáry, jeho pokus byl však nepřesný.

01:16

Arťom Iljenko se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale neuspěl v dobré pozici.

00:01

Zápas začne o něco později.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Gavrikov, Ljubuškin, Koledov, D. Osipov, Rafikov, Manuchov, Pašnin – Apalkov, Kozun, Talbot – Kraskovskij, Lugin, Iljenko – E. Galimov, Kartajev, Polunin – Kadějkin, Loktionov.

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Lepistö, Loginov, Arzamascev, Gončarov, Kuljaš, D. Bodrov, Kornějev – I. Grigorenko, Kaprizov, Omark – Paršin, Lisin, D. Makarov – Kotljarevskij, M. Vorobjov, M. Majorov – Chripunov, Něstěrov, A. Lazarev – Korotkov..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Jakub Nakládal vstřelil v dresu Lokomotivu již dvě branky! Přidá dnes další?

Domácí jsou v tabulce Západní konference čtvrtí (28-4-5-17;97 bodů). V tabulce Východní konference jsou hosté šestí (19-6-12-17;81 bodů).
Lokomotiv Jaroslavl z posledních pěti zápasů prohrál dva. Nestačil na Magnitogorsk 1:4 a na Čeljabinsk 1:3. Poradil si s Nižněkamskem 3:1, Ladou 4:2 a Novgorodem 3:1.
Salavat Julajev Ufa z posledních pěti zápasů prohrál všechny. Ufa nestačila na Nižnij Novgorod 1:6, v prodloužení na Astanu 3:4, Kazaň 5:6, v nájezdech na Podolsk 3:4 a v základní hrací době na Dynamo Moskvu 2:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Lokomotiv Jaroslavl a Salavat Julajev Ufa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

5:3

Branky a nahrávky: 5. Kadějkin (Lugin, Murygin), 21. Talbot (Kozun, D. Osipov), 34. Ljubuškin (Kraskovskij, Polunin), 47. Koledov (Talbot, D. Osipov), 51. Kadějkin (Loktionov) – 10. A. Lazarev (Něstěrov, Korotkov), 26. Omark, 50. Arzamascev (A. Lazarev, Korotkov)

04:13 JAR 1:0 Kadějkin (Lugin, Murygin)
09:24 UFA 1:1 A. Lazarev (Něstěrov, Korotkov)
10:08 JAR 2 Kozun, sekání
14:38 JAR 2 Talbot, sekání
20:28 UFA 2 I. Grigorenko, hákování
20:38 JAR 2:1 Talbot (Kozun, D. Osipov)
24:02 JAR 2 Talbot, podražení
24:14 JAR 2 Pašnin, sekání