konec (28:15, 44:27, 56:43)

25.01.2017, 20:30 • Osmifinále • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.17 19.0 4.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z basketbalu se budu těšit na shledanou. (22:14:32)
Je dobojováno. Domácí hráčky vítězí i podruhé nad Nymburkem, tentokráte větším rozdílem a postupují tak do další fáze Eurocupu. Hráčky Nymburka naopak další pouť vyřazovacími boji končí.

Konec zápasu. (71:57)

39:19

Vanloová proměnila dva trestné hody a znovu navyšuje náskok svého týmu. (71:57)

39:19

Bartáková se nyní trefila za tři body, ale jde už jenom o kosmetickou úpravu skóre. (69:57)

38:52

Série nepřesností na obou stranách a to rozhodně domácím nevadí. Něco málo přes minutu do konce čtvrté čtvrtiny a Virtus má náskok o patnáct bodů. (69:54)

37:22

Nymburk si bere oddechový čas. (69:54)

37:19

Poté ji hned napodobila Consoliniová a nyní už to vypadá, že svůj náskok Virtus nepustí. (69:54)

36:57

Spreaficová se trefila za dva body a opět je náskok jejího celku o něco vyšší. (67:54)

36:03

Pavelová odpověděla dvěma body, ztráta Nymburka se tak o stejný počet snížila. (65:54)

35:47

Stejně tak si počínala na druhé straně také Consoliniová. (65:52)

35:36

Bartáková taktéž měla k dispozici dvě šestky, jednu z nich proměnit dokázala. (64:52)

35:31

Chomenčuková házela dva trestné hody, ale ani jeden z nich proměnit nedokázala. A to je voda na mlýn pro Virtus. (64:51)

35:17

Po krátké pauze se pod košem Nymburka prosadila Ndourová a domácí tým tak znovu odskočil. (64:51)

34:40

Nymburk si bere oddechový čas. (62:51)

34:03

Vanlooová to nyní vzala na sebe a dává další veledůležitou dvojku pro domácí tým. Ten tak jde opět do dvouciferného náskoku. (62:51)

33:20

Consoliniová odpověděla dalšími dvěma body a znovu navýšila náskok Virtusu. (60:51)

32:57

Jenže Chomenčuková zachovala čistou hlavu a ze střední vzdálenosti pak přidala další dva body. (58:51)

32:21

Sérii bodů Nymburka ale zastavila Ndourová, která přidala další dva body. (58:49)

32:05

Huňková dokázala trefit obroučku a rázem je tak náskok Virtusu už jen o sedm bodů. (56:49)

31:19

Stejná hráčka pak přidává další dva body z trestných hodů a živí tak naději nymburského týmu. Náskok domácích je už devítibodový. (56:47)

30:50

Pavelová načíná čtvrtou část hry úspěšnou střelou za dva body. (56:45)

30:01

Začala čtvrtá čtvrtina. (56:43)

30:00

Třetí čtvrtina skončila. (56:43)

28:45

Také Udoděnková se trefuje přesně za dva body. (56:43)

28:14

Bartáková se trefuje za dva body a snižuje ztrátu domácího celku, která je ovšem stále hodně vysoká. (56:41)

26:45

Křížová se prosadila zblízka a na nymburské konto přidala další dva body. (56:39)

26:14

Nymburk si bere oddechový čas. (56:37)

26:11

Poté ji napodobila také Ndourová a domácí hráčky tak mají stále velký náskok, který hostující celek bude jen stěží dohánět. (56:37)

25:51

Stejná hráčka pak potrestala chybu Nymburka a sama pak proměnila pod jeho košem další svou střelu. (54:37)

24:54

Nichollsová dostala přesnou přihrávku do běhu a poté zavěšuje míč do nymburského koše. (52:37)

24:25

Vanloová brzdí bodový příděl Nymburka a opět byla pod českým košem neomylná. Náskok Virtusu zase o něco narostl. (50:37)

24:08

Virtus si bere oddechový čas. (48:37)

24:04

A po ní také Ursuová. (48:37)

23:45

Bakajsová zakončila útok hostujícího týmu dalšími dvěma body, které připsala na konto Nymburka. (48:35)

23:11

A zase Ursuová přidává na nymburskou stranu dva body. (48:33)

23:01

Consoliniová ale hned na druhé straně také trefuje koš za dva body a stále tak má její tým dostatečný odstup. (48:31)

22:49

Znovu Ursuová střílela za dva body a byla úspěšná. (46:31)

21:31

Stejnou měrou pak odpověděla Ndourová a udržuje tak díky tomu pohodlný náskok Virtusu. (46:29)

21:11

Ursuová přidává na nymburskou stranu další dva body. (44:29)

20:01

Začala třetí čtvrtina. (44:27)
První poločas je u konce. Domácí hráčky zatím jasně dominují a vedou zatím o sedmnáct bodů. Uvidíme, zda hráčky Nymburka ještě s utkáním něco udělají. Druhý poločas začne ve 21:25.

20:00

Druhá čtvrtina skončila. (44:27)

19:44

Těsně před koncem prvního poločasu ale posílá tříbodový pozdrav do koše soupeře Vanloová. (44:27)

19:24

A série bodů na straně Nymburka pokračuje i nyní. Chomenčuková se trefila těsně pod košem a jsou z toho další dva body. (41:27)

18:33

Domácí celek si bere oddechový čas. (41:25)

18:29

A po ztrátě míče domácích se prosadila také Udoděnková a rázem tak konto Nymburka narostlo během chvíle o osm bodů. (41:25)

17:48

Pavelová ji následovala a i ona se trefuje za dva body. (41:23)

17:28

Dalšími dvěma body se blýskla Chomenčuková a zmírnila už tak vysoký náskok Virtusu. (41:21)

16:39

Pavelová odpověděla dvěma body. (41:19)

16:15

A Ndourová přidává další trojku. S hostujícím týmem to nyní nevypadá vůbec dobře. (41:17)

15:51

Hned po ní však trefuje koš za dva body Vanloová a náskok Virtusu znovu narostl v krátkém sledu o tři body. (38:17)

15:30

Ndourová házela dva trestné hody a do koše poslala pouze jeden z nich. (36:17)

14:16

Až nyní se trefila domácí hráčka Spreaficová, jenž do českého koše poslala svou střelu ze tříbodové vzdálenosti. (35:17)

13:39

Znovu hru ale poznamenaly nepřesnosti na obou stranách. Zatím to nevypadá na takový bodový příděl, jako tomu bylo v první čtvrtině. (32:17)

12:40

Ndourová ztratila míč a k němu se pak dostaly hráčky Nymburka. Bartáková pak svůj střelecký pokus poslal do obroučky. (32:17)

12:00

Goriniová házela dvě šestky, do nymburského koše pak poslala ale jen jeden pokus. (32:15)

11:46

A dává ho Ndourová, která se trefuje rovnou za tři body. (31:15)

11:15

Série nepřesností na obou stranách a na první koš druhé čtvrtiny si tak budeme muset počkat. (28:15)

10:01

Začala druhá čtvrtina. (28:15)

10:00

První čtvrtina skončila. (28:15)

09:41

Formicaová házela dva trestné hody a v obou případech byla neomylná. Jsou z toho tak další dva body pro Virtus. (28:15)

09:00

Přesně minutu před koncem první čtvrtiny se ze střední vzdálenosti trefuje Chomenčuková a dává tak další dva důležité body na konto nymburského týmu. (26:15)

07:35

Který je tak o další dva body vyšší po přesné střele Ndourové. (26:13)

07:05

Consoliniová je k neudržení, nyní hned odpověděla taktéž dvěma body a udržuje tak prozatímní jedenáctibodový náskok Virtusu. (24:13)

06:49

Po ztrátě míče domácích se k míči dostala Šípová, která pak po náběhu pod koš trefuje obroučku a přidává další dva body pro svůj tým. (22:13)

05:12

Ale znovu přesná muška Chomenčukové znamená další snížení ztráty Nymburka. (22:11)

04:47

Goriniová navíc byla faulována a poté proměnila oba trestné hody. Náskok italského celku je tak zase o dost vyšší. (22:9)

04:42

Jenže Consoliniová opět úřadovala a přidává další trojkový pokus na své konto. (20:9)

04:36

Bodovou smršť domácích zastavila až dvojka Chomenčukové, která mírně snížila náskok domácího celku. (17:9)

04:27

Série bodů na domácí straně pokračuje i nadále. Nyní se poprvé do listiny střelkyň zapsala také Larkinsová. (17:7)

03:43

Místo toho pak znovu skóruje Consoliniová, která opět boduje s košem dvoubodové hodnoty. (15:7)

03:31

Pavelová mohla znovu snížit, ale svůj střelecký pokus poslala mimo obroučku. (13:7)

03:04

Consolinová z rychlého protiútoku po chybě Nymburka v obraně dává další dva důležité body pro Virtus. (13:7)

02:40

Goriniová ovšem naběhla do střední vzdálenosti a odtud z výskoku míří naprosto přesně. (11:7)

02:15

Ale Udoděnková odpověděla jak nejlépe mohla a i ona poprvé trefuje koš z hranice tříbodové vzdálenosti. (9:7)

02:00

Vanloová přidává na konto svého celku další dva body. (9:4)

01:49

Stejně tak si počínala na druhé straně také Pavelová, která taktéž do koše domácího celku poslala oba trestné hody. (7:4)

01:39

Goriniová měla po faulu na svou osobou k dispozici dva trestné hody a oba pak dokázala bezpečně proměnit. (7:2)

01:15

Další útok italského celku je proměněn. Těsně pod košem se prosadila Consoliniová, která dává znovu náskok svému celku. (5:2)

01:05

Ale Udoděnková na druhé straně trefila zařízení s košem, který má hodnotu dvou bodů a snižuje na rozdíl jediného bodu. (3:2)

00:49

Zato Vanloová otevírá účet dnešního utkání přesnou střelou za tři body. (3:0)

00:19

Zavázalová se hned dostala pod koš Virtusu, ale svou dvoubodovou střelu přetavit v úvodní body českého zástupce nedokázala. (0:0)

00:01

Utkání právě začalo. (0:0)

Virtus Eirene Ragusa: Larkinsová, Nichollsová, Consoliniová, Goriniová, Valeriová, Spreaficová, Formicaová, Fimiová, Bagnaraová, Brunettiová, Bongiornová, Vanloová, Ndourová

Basketball Nymburk: Pavelová, Hamplová, Zavázalová, Udoděnková, Mocová, Bartáková, Šípová, Huňková, Mircová, Bakajsová, Chomenčuková, Křížová, Ursuová

Rozhodčí: Karakatsounis (GRE), Emlek (TUR), Poljansek (SLO).
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.

První měření sil vyhrály sice hráčky italského klubu, ale české zástupkyně v Eurocupu věří, že náskok svých soupeřek smažou a o postup dále se poperou.

Basketbalistky Nymburka ovšem neskládají své zbraně a do Itálie odcestovaly s tím, že nemají co ztratit a o postup do další fáze se tak ještě s domácími hráčkami poperou. Šance rozhodně jsou, uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Přesně před týdnem se oba celky utkaly v rámci prvního utkání v osmifinále a z výhry se radovaly hráčky italského klubu Virtus Eirene Ragusa, které na palubovce v Nymburku vyhrály 57:53. Připsaly si tak cennou výhru na hřišti soupeře a pro domácí odvetu si tak vypracovaly lepší startovní pozici.
Hezký večer přeji všem příznivcům basketbalu. Dnes je na programu odvetné utkání osmifinále ženského Eurocupu mezi týmy Virtus Eirene Ragusa a Basketball Nymburk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.