25.01.2017, 18:00 • Tipsport aréna • Skupina O • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.1 18.0 7.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:46:21)
Osobní statistiky:

Body: Autrey (13) – Moldoveanu (17)
Doskoky: Autrey (11) – Torok (11)
Asistence: Burnett (6) – Moldoveanu (3)
Pardubická Beksa si přála úspěšnou rozlučku s FIBA Europe Cupem a dočkala se jí! V poločase domácí prohrávali o šest bodů. Před poslední čtvrtinou byl výsledek stále velmi vyrovnaný, ovšem závěrečná čtvrtina patřila jednoznačně Pardubicím, které nakonec zápas ovládly poměrem 74:65 a domácímu publiku tak druhou výhru v tomto poháru udělaly obrovskou radost!

Konec zápasu. (74:65)

39:42

Nepřesné útoky na obou stranách, Muresan to nyní zkusil z trojkové hranice, míč však v koši neskončil, Autrey doskakuje. (74:65)

38:56

Muresan netrefuje za dva body, vypadá to, že znovu už hosté faulovat nebudou, o vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto. (74:65)

38:51

Hosté faulují, Autrey proměňuje pouze první trestný hod, Kluž doskakuje. (74:65)

38:46

Moldoveanu při střelbě faulován Nečasem. Hráč rumunského celku na čáře trestného hodu stoprocentní. (73:65)

37:41

Navíc přichází další dva body, tentokráte se trefuje Burnett. Náskok Pardubic je už dvouciferný. (73:63)

36:55

Velmi rychlý útok Pardubic zakončil dvěma body Pandula. Teď už to s Beksou vypadá velmi dobře! (71:63)

36:49

Ten Torok proměňuje a po tříbodové akci se rumunský celek musí zase bránit. (69:63)

36:49

Hostující basketbalista byl navíc faulován a po oddechovém čase, který si vyžádali domácí, bude mít k dispozici ještě jeden trestný hod! (69:62)

36:49

Dva rychlé koše na obou stranách. Za domácí se prosadil Nečas. Hostující body po útočném doskoku obstaral znovu Torok. (69:62)

36:17

Kohoutovi odpískány kroky, Torok se na druhé straně trefuje za dva body, rozdíl je sedmibodový. (67:60)

35:41

Po ztrátě hostů se do rychlého brejku dostal znovu Autrey, který navyšuje náskok. Vzápětí dva body na konto rumunského týmu přidává Moldoveanu. (67:58)

35:03

Pandula se za tři body neprosadil. Autrey však doskočil a trefuje za dva body. (65:56)

34:49

Hostujícímu Brosserovi nyní odpískán útočný faul, míč pro domácí Beksu. (63:56)

34:25

Rumunský tým si doskočil neúspěšnou střelu a zásluhou Muresana snižuje. (63:56)

33:53

Hosté ztratili míč, čehož Pardubice z rychlého brejku využily! Autrey navyšuje náskok už na devět bodů, hostující lavička si vyžádala oddechový čas! (63:54)

74:65

BK JIP Pardubice: Burnett, Wall, Pandula, Kotas, Nečas, Půlpán, Švrdlík, Formánek, Kohout, Potoček, Autrey, Roub

U BT Kluž-Napoca: Moldoveanu, Muresan, Barro, Adamovič, Gheorghe, Toth, Jucan, Torok, Brosser, Kuti