2:3
konec (2:2, 0:0, 0:1)
20.01.2017, 17:00 • SE Aréna • 40. kolo • Michael Hruška
Tipsport: 2.28 4.5 2.35 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.28 - 4.5 - 2.35
HK 32 Liptovský Mikuláš – HK Poprad
2:3
konec (2:2, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Kriška (Uram), 13. Kriška (Nádašdi, Uram) – 3. Štrauch (Postnikov), 16. Svitana, 41. Kroták (Matúš Paločko, Troliga)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK 32 Liptovský Mikuláš:
Križan – Mezovský, Šiška, Nádašdi, Makovský, Kadlubiak, Moravčík, Oravec, Uhrík – Ru. Huna, Cibák, J. Sukeľ – Kriška, M. Sukeľ, Uram – Števuliak, Stümpel, Ro. Huna – Lištiak, Piatka, Laco
Náhradníci:
Trenér:
HK Poprad:
Šúrek – Guliaev, Fabian, Suchý, Dinda, Krempaský, Ježek, Postnikov, Mate. Paločko – Lichanec, Zagrapan, Hvila – Kroták, Troliga, Matú. Paločko – Bondra, Murček, Vorobyev – Svitana, Mlynarovič, Štrauch
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kalina, Valach – Jobbágy, Korba
Diváci:
1. třetina | ||||
02:57 | POP | 0:1 | Štrauch (Postnikov) | |
09:15 | LMI | 1:1 | Kriška (Uram) | |
12:19 | LMI | 2:1 | Kriška (Nádašdi, Uram) | |
13:06 | LMI | 2 | Stümpel, hákování | |
15:13 | POP | 2:2 | Svitana | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:36 | POP | 2 | Zagrapan, nedovolené bránění | |
27:50 | POP | 2 | Troliga, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
34:42 | LMI | 2 | Moravčík, držení protihráče | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:31 | POP | 2:3 | Kroták (Matúš Paločko, Troliga) | |
41:35 | POP | 2 | Števuliak, hákování | |
Konec |
Mladá Boleslav – Slavia • po prodl. 15:00 2:3
Vítkovice – Kladno 15:00 5:3
Vsetín – Písek 16:30 3:1
Havířov – HC Litvínov 16:40 2:4
Liberec – Jihlava 17:00 0:5
HC Plzeň – Třinec 17:00 4:8
Olomouc – Havlíčkův Brod 17:30 3:4
Sparta – Zlín 17:30 5:2
Kolín – Letňany 18:00 1:6
K. Vary – Mountfield HK 18:00 2:3
Chomutov – Pardubice 18:30 0:6
Moravskoslezský kraj – Středočeský kraj 08:00 3:6
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 08:30 3:3
Zlínský kraj – Ústecký kraj 10:15 0:4
Jihomoravský kraj – Olomoucký kraj 11:15 0:4
Kraj Vysočina – Karlovarský kraj 12:00 6:2
Liberecký kraj – Královéhradecký kraj 13:00 3:3
Pardubický kraj – Plzeňský kraj 13:45 5:4
Praha – Olomoucký kraj 14:45 3:3
Kraj Vysočina – Ústecký kraj 15:30 3:6
Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj 16:30 6:3
Liberecký kraj – Jihomoravský kraj 17:30 2:4
Karlovarský kraj – Jihočeský kraj 18:15 0:3
Pardubický kraj – Zlínský kraj 19:15 2:3
Středočeský kraj – Praha 20:00 4:4
41:35
34:42
27:50
21:36
13:06