AZ Havířov – HC Litvínov

2:4

konec (1:3, 0:0, 1:1)

20.01.2017, 16:40 • K&K PNEU Aréna Havířov • 9. kolo • Tomáš Vlček

Ode mne je to jen na chvíli z Havířova vše, protože zhruba za hodinku můžete na onlajnech sledovat zápas juniuorů Azetu s Porubou. (18:52:58)
Třetí třetina přinesla nepřinesla žádné drama. Padlo po jednom gólu na každé straně a hosté si tak po výsledku 4:2 odváží z Havířova všechny tři body.

59:51

Pejsar vyjel daleko ze své branky a na poslední chvíli rybičkou vypíchl puk před ujíždějícím Janečkem.

59:33

Havířov právě vstřelil branku!
Tak naknec ještě domácí snižují na 2:4. I svůj druhý gól dávají havířovští v přesilovce, když si JAN ŽÍDEK na brankovišti pohrál s Pejsarem pak poslal puk obloučkem za jeho záda. Asistence Dominik Pawliczek a Dominik Klus.

59:22

Szturc napřáhl na modré, ale jeho střela je sražena mimo.

58:43

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hipius – 2 min., podražení).

57:45

Hosté stále skvěle bruslí a jsou velmi nebepeční v útočné fázi.

56:25

Ševěček a Žídek se natlačili na litvínovské brankoviště, Pejsar nadvakrát řeší nebezpečnou situaci.

56:10

Dmácím se nedá upřít snaha, i za stavu 1:4 pár minut před koncem bojují, ale už to asi na zvrat skóre stačit nebude.

55:10

Hosté jeli 2 na 1, Pech dostal nakonec trohu později přihrávku do zakončení a tak z toho nic nebylo.

54:40

Teď si Pejsar vyjel hodně od své branky rozhrát volný puk, ale zvládl to.

53:52

Pěkná akce Hilšera. Ve středním pásmu se vyhnul protihráči a zakončil tvrdou střelou z levé strany. Pejsar však s přehledem lapačkou zasahuje.

53:31

Domácí trochu svého soupeře přitalčili, ten pod tlakem nerozehrál přesně a je z toho icing.

53:17

A nyní bude buly v litvínovském pásmu.

52:34

Vhazování před Matouškem.

52:15

Pawliczek se šikovně prokličkoval až před Pejsara, ale bekendem poslal puk těsně mimo šibenici!

51:42

Domácí na návštěvě v litvínovské třetině, Kuchařovo nahození od modré sraženo mimo, po dalším odrazu končí puk opět mimo led.

50:30

Matoušek zakročil proti Pechovi svou holí, odražený puk sbírá obránce a vyváží.

2:4

Branky a nahrávky: 12. Juhász (Kuchař, Ševěček), 60. Žídek (Pawliczek, Klus) – 2. Pech (Černohorský, Vopat), 9. Dufek (Kordule, Myšák), 19. Ineman (Myšák, Kordule), 43. Ineman (Kordule, Bártek)

AZ Havířov: Matoušek (Dufek) – Grygar, Pliska, Máca, Zíková, Kuchař, Klus, Szturc, Ševěček – Bambula, Urban, Hýsek, Hilšer, Klíma, Janeček, Potočný, Juhász, Raček, Pawliczek, Žídek

HC Litvínov: Pejsar (Kožnar) – Havlík, Bártek, Liška, Myšák, Černohorský, Hipius, Cikánek – Šarlinger, Ineman, Bartoš, Vopat, Arnold, Dufek, Kordule, Berka, Svoboda, Pavlíček, Pech, Jindra

Rozhodčí: Trombík – Marek, Ševčík