Mistrovství světa žen do 18 let

Švédsko – Finsko

2:1

konec (1:0, 1:0, 0:1)

11.01.2017, 20:15 • Zlín, PSG aréna • Čtvrtfinále • Michal Sedláček (@Michal_68)

Tipsport: 2.05 4.0 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:53

Velká šance pro Finsko na vyrovnání. Za podražení usedla na trestnou Tedenbyová a tak si Finky zahrají přesilovku.

49:35

Komplikace pro Finky. Za sekání si odpyká dvě minuty Hautamaaová.

42:21

Finsko má dobrou šanci se zápasem něco udělat. Dvě minuty za podražení si totiž odsedí Ljungblomová.

38:10

Švédky budou hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání si odpyká Nylundová.

28:37

Olssonová putuje na trestnou za držení, takže poměr sil na ledě se vyrovná.

26:57

Další vyloučení na straně Finek. Aroová si odpyká dvě minuty za hákování, takže Švédky budou hrát přesilovku 5 na 3.

25:58

První přesilovku Švédky využily, jak dopadne ta druhá? Laitinenová si totiž odsedí dvě minuty za podražení.

19:23

Další přesilovka pro Finsko. Dvě minuty za vražení si odsedí Johnssonová.

16:22

Přesilovku si vyzkouší také Finky. Na trestnou usedá af Bjurová za podražení.

12:44

Máme tu první přesilovku. Tu si zahrají Švédky, jelikož dvě minuty za podražení si odsedí Liikalaová.

2:1

Branky a nahrávky: 14. Olssonová (Tedenbyová, Neunzertová), 31. af Bjurová (Olssonová) – 44. Parkkonenová (Nieminenová, Holopainenová)

Švédsko: Amholtová (Reidebornová) – Nyhlén-Perssonová, Neunzertová, Bergströmová, Forsgrenová, Wäng-Germundssonová, Larssonová, Ahoová – Bouvengová, Ljungblomová, Olssonová – Tedenbyová, Lundinová, Wikner-Zienkiewiczová – af Bjurová, Carlssonová, Johnssonová – Antonssonová, Wilhelmssonová, Olovssonová.

Finsko: Silvonenová (Aholaová) – Karjalainenová, Kahraová, Aroová, Tohilaová, Allinenová, Laitinenová, Lehtimäkiová, Parkkonenová – Nieminenová, Nousiainenová, Holopainenová – Melotindosová, Nylundová, Vesaová – Varpulaová, Yrjänenová, Seikkulaová – Hautamaaová, Liikalaová.

Rozhodčí: Senuková – Alexová, Fenstermacherová

12:44 FIN 2 Liikalaová, podražení
13:39 SWE 1:0 Olssonová (Tedenbyová, Neunzertová)
16:22 SWE 2 af Bjurová, podražení
19:23 SWE 2 Johnssonová, vražení na hrazení
25:58 FIN 2 Laitinenová, podražení