CEV Cup

VK ČEZ Karlovarsko – Tiikerit Kokkola

2:3

konec (25:23, 28:26, 20:25, 16:25, 12:15) Stav série: 0:1

04.01.2017, 16:30 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Play-off • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.3 3.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

12:15

Je konec. Domácí tým získal první dva sety, ale v domácím prostředí prohrává. Znovu byl na podání český univerzál Michal Kriško. Herrera ukončuje zápas smečí z hlavního kůlu.

12:14

A ani druhý mečbol není využit. Michal Kriško na servisu. Herrera se neprosadil ani na dva pokusy a boduje až Málek. Finové si berou ještě jeden oddechový čas.

10:14

Čtyři mečboly pro finský tým. Treial nedal bod a to potrestal Ropponen, který vytloukl blok.

9:11

A už to je jen o dva body. Ropponen jen odevzdal míč. Kriško však ještě nedal bod. Ten dává až Zdeněk Málek. A také Finové si berou oddechový čas.

3:7

Dva rychlé bod pro hostující celek. Ropponen přidává přímý bod z podání. Následuje oddechový čas pro Karlovarsko.

16:25

Čtvrtý set je u konce. Marek Zmrhal byl na podání, ale Antii Ropponen neměl žádný problém s karlovarským jednoblokem. Rozhodčí až pátý set.

15:24

Hned devět setbolů pro finský tým. Hunt nedal bod, ale Kriško ve na útoku trápí.

8:16

Na druhý oddechový čas jdou hosté při osmibodovém vedení. Steven Hunt byl na podání. Kriško si nepřipsal znovu bod a to trestá Ropponen.

2:8

Tiikerit je v pohodě a přidává další bod. Ropponen procpal míč přes karlovarský blok. Je tu první technický oddechový čas.

1:5

Nepříjemné vedení pro finský tým. Po podání o pásku je tu další bod. Jiří Novák si bere oddechový čas.

20:25

Třetí set je u konce. Finové si pro sebe berou tento set. Michal Kriško znovu riskoval na podání, ale trefil jen síť.

20:24

A je tu další snížení. Končal si šel odpočinout na lavičku, místo něj je na kurtu Štefko. Kriško trefuje eso. Také Finové si berou oddechový čas.

18:24

Hned šest setbolů pro Tiikerit. Sukuba přetahuje podání do autu.

17:22

Nyní už to vypadá s domácím celek zle. Kriško si nepřišel na blok, následně si Končal nerozuměl se Sukubou a Herrera přidává bod. Ještě jeden oddechový čas pro Karlovarsko.

17:20

A už je to veselejší ve třetím setu. Hudeček zatlačil servisem a Hunt je sestřelen blokem Kriška. Hostující celek si bere oddechový čas.

11:16

A dokonce pětibodové vedení. Široký tentokrát bod nedal a Mochalski míjí kurt z dobré pozice. Následuje druhý technický oddechový čas.

10:14

Čtyřbodové vedení pro hostující tým. Steven Hunt byl na podání a Málek smečuje jen do zámezí. Domácí trenér Jiří Novák si žádá oddechový čas.

5:8

Nepříjemné vedení finského mistra při prvním technickém oddechovém čase. Ropponen se štěstím vytlouká český blok.

28:26

Fantazie! Marek Zmrhal se dostal na palubovku poprvé po zranění a domácím to přineslo štěstí. Steven Hunt dostal nahrávku na hlavní kůl, ale netrefuje kurt. Karlovarsko si bere i druhý set.

27:26

Čtvrtá šance pro Kalrovarsko. Málek nedal obraně šanci smečí do ostré diagonály.

26:25

Je tu již třetí šance na ukončení setu. Ropponen na podání. A také přetahuje svůj servis do autu.

25:24

Druhý setbol pro Karlovarsko. Leppäla přišel na podání, ale na útok Kriška neměli hosté odpověď.

24:23

Setbol pro domácí. Steven Hunt právě na servisu. Jeho podání končí v síti.

22:21

Michal Kriško přišel na palubovku místo Daniela Končala kvůli bloku. Eric Mochalski na servisu. Hunt měl proti sobě právě Kriška na bloku a vyhazuje úder mimo. Hosté si berou oddechový čas.

18:20

Nepříjemná situace pro domácí. Mochalski je zablokován. Jiří Novák si bere oddechový čas.

15:16

Finové jsou ve vedení i při druhém technickém oddechovém čase. Ropponen měl lehkou úlohu proti jednobloku Hudečka.

6:8

Tiikerit jde na první technický oddechový čas ve dvoubodovém vedení. Hunt ze zadní pozice smečoval na palubovku.

25:23

Michael Hatch měl odejít z podání, ale finského týmu se nepodařilo střídání a tak musel podávat americký blokař finského týmu. Domácí ale kratší pauza nezaskočila. Mochalski nedal smeč na zem, ale hosté se nedostali k bodovce a Antii Ropponen chybuje z pozice univerzála. První sada jde tak na konto Karlovarska.

24:22

Dva setboly pro domácí celek po nepodařeném servisu Stevena Hunta.

21:18

Velmi nadějné skóre pro domácí tým. Steven Hunt se neprosadil a to trestá Ondřej Hudeček. Finský celek si bere oddechový čas.

16:14

Steven Hunt našel servisem Málka. Hudeček se ale dostal ke smeči a přidává bod do rozhozené obrany. Následuje druhý technický oddechový čas.

7:8

Finský mistr jde přece jen do prvního oddechového času ve vedení. Nesouhra na domácí straně končí jednoduchým bodem pro Tiikerit.

2:3

VK ČEZ Karlovarsko: Štefko, Končal – Hudeček (C), Málek, Zmrhal – Sukuba, Netrval, Trial, Široký – Mochalski, Kriško – Pfeffer Trenér: Jiří Novák

Tiikerit Kokkola: Lasse Jylhä, Eaton – Lauri Jylhä, Hunt, Seppänen, Lahti – Aguillard, Hatch – Ropponen, Leppälä, Herrera – Del Valle Villalobos Trenér: Jukka Mäkihannu

Rozhodčí: Frank Evers (BEL) – Olja Budurovová (BUL)