CEV Cup

VK ČEZ Karlovarsko – Tiikerit Kokkola

2:3

konec (25:23, 28:26, 20:25, 16:25, 12:15) Stav série: 0:1

04.01.2017, 16:30 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Play-off • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.3 3.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (18:59:52)

0:0

Domácí nedokázali uhrát lepší výsledek a na půdě soupeře budou muset zvítězit. Po velmi vyrovnaných dvou setech se mohli Karlovarští radovat ze zaslouženého vedení, ale poté přišlo polevení a toho Finové využili a s přehledem získali další tři sety pro sebe. Nedařilo se především Kriškovi, který nebyl tak úspěšný jak by se od univerzála čekalo. Ani Hudeček nepředvedl optimální výkon na útoku. Na druhé straně zářil naopak Antii Ropponen, který dotáhl svůj tým k vítězství.

12:15

12:15

Je konec. Domácí tým získal první dva sety, ale v domácím prostředí prohrává. Znovu byl na podání český univerzál Michal Kriško. Herrera ukončuje zápas smečí z hlavního kůlu.

12:14

A ani druhý mečbol není využit. Michal Kriško na servisu. Herrera se neprosadil ani na dva pokusy a boduje až Málek. Finové si berou ještě jeden oddechový čas.

11:14

Je tu ještě snížení od domácího celku. Kriško vytlouká znovu dvojblok soupeře.

10:14

Čtyři mečboly pro finský tým. Treial nedal bod a to potrestal Ropponen, který vytloukl blok.

10:13

Stále domácí tahají za kratší konec. Tomáš Široký na podání. Hosté musel útočit třikrát a Hatch přidává další bod.

10:12

A znovu to je jen o dva body. Málek dal velkou ránu z hlavního kůlu, ale boduje až Kriško.

9:12

Finský celek si jde pro dva body z dnešního zápasu. Hunt dokázal vytlouct blok.

9:11

A už to je jen o dva body. Ropponen jen odevzdal míč. Kriško však ještě nedal bod. Ten dává až Zdeněk Málek. A také Finové si berou oddechový čas.

8:11

Karlovarsko se snaží vrátit zpět do zápasu. Hudeček vytloukl blok z pozice univerzála.

7:11

Nyní už to ale vypadá s domácím celkem zle. Čtyřbodové vedení pro Tiikerit. Kriško se netrefil útokem do kurtu. Je tu ještě jeden oddechový čas pro Karlovarsko.

7:9

Karlovarsko se ještě drží v závěsu. Po útoku Hudečka tu je bod pro domácí.

6:9

Právě Treial na podání. Boduje však finský mistr. Hunt vytlouká český blok.

6:8

Treial se prosazuje středem sítě smečí do zadní části.

5:8

Hosté si však drží vedení a při výměně stran vedou o tři body. Herrera skvěle přihrál a ještě lépe zaútočil.

5:7

Také dva body na stranu domácího týmu a hned je to veselejší. Zdeněk Málek byl na podání a půjde na něj ještě jednou po přímém bodu.

3:7

Dva rychlé bod pro hostující celek. Ropponen přidává přímý bod z podání. Následuje oddechový čas pro Karlovarsko.

3:5

Nyní už se Treial prosazuje ze středu sítě.

2:5

A už je to o tři body. Treial se nesešel s nahrávačem a poté přichází další dotek sítě.

2:4

Tomáš Široký na servisu. Ropponen jen posunul míč za blok, který se dotkl sítě.

2:3

Steven Hunt na podání. Jeho servis končí v těsném autu.

1:3

Finové si jdou pro vítězství. Ondřej Hudeček byl na podání, ale na Smeč Michaela Hatche už neměl.

1:2

Až nyní přidává bod také Karlovarsko. Právě Kriško smečoval do diagonály.

0:2

A hned je to o dva body. Conor Eaton na podání. Kriško smečoval jen do pásky.

0:1

V rozhodujícím setu začíná lépe finský tým. Hunt si poradil s trojblokem a dává bod.

0:0

Začal pátý set.

16:25

Čtvrtý set skončil.

16:25

Čtvrtý set je u konce. Marek Zmrhal byl na podání, ale Antii Ropponen neměl žádný problém s karlovarským jednoblokem. Rozhodčí až pátý set.

16:24

Ještě jedno snížení po chybě Hunta na servisu.

15:24

Hned devět setbolů pro finský tým. Hunt nedal bod, ale Kriško ve na útoku trápí.

15:23

Až nyní bodují také domácí. Široký se po dlouhé době prosazuje na středu sítě.

14:23

Eaton na podání a je z toho přímý bod.

14:22

Hatch smečoval do rozhozené obrany.

14:21

Kriško vytlouká blok i ze jeho tradiční pozice na pravé straně sítě.

13:21

Zmrhal se dostal na palubovku místo Málka. Hudeček však kazí podání.

13:20

Kriško dostal rychlou nahrávku na hlavní kůl a vytlouká blok.

12:20

Herrera si poradil s příjmem i s útokem za blok.

12:19

Další nepovedené podání ze strany hostů.

11:18

Hudeček boduje druhým útokem po lajně.

10:18

Nyní už ale domácí smečař kazí servis do sítě.

10:17

A je tu další snížení. Málek trefil podání o pásku a hosté již nedokázali reagovat.

9:17

Karlovarsko si chce vynutit ještě dramatickou koncovku. Steven Hunt na podání, ale bodují hráči českého týmu. Kriško si po dlouhé době připisuje úspěšný útok.

8:17

A je tu další bod pro hosty. Končal nahrál jen na pásku, kde byl nejdříve Ropponen.

8:16

Na druhý oddechový čas jdou hosté při osmibodovém vedení. Steven Hunt byl na podání. Kriško si nepřipsal znovu bod a to trestá Ropponen.

8:14

Málek se neprosadil z útoku, ale ani Hunt neuspěl přes český blok.

7:14

Ropponen další velmi tvrdý útok po lajně je tu míč až na stropě.

7:13

Nyní už si po nahrávce Končala poradil s blokem a vytlouká ho.

6:13

Kriško přidává další chybu na útoku.

4:12

Daniel Končal je zpět na palubovce. Ale ihned kazí svůj servis.

4:11

Nyní už se chytá Kriško v útoku a přidává bod.

3:11

Ropponen zatlačil servisem a ani nyní nebyl Kriško úspěšný.

3:10

Michal Kriško chybuje na útoku a je to už o sedm bodů.

3:8

Je tu snížení. Hatch na podání našel Pfeffera. Následně boduje Hudeček z hlavního kůlu.

2:8

Tiikerit je v pohodě a přidává další bod. Ropponen procpal míč přes karlovarský blok. Je tu první technický oddechový čas.

2:7

Až nyní přichází bod také pro domácí celek. Steven Hunt na podání osvobodil domácí zkaženým servisem.

1:7

A už je to o šest bodů. Kriško dostal nízkou nahrávku a je tu chyba.

1:6

Ropponen si nadrazil míč a nechal vyniknout Herreru v útoku.

1:5

Nepříjemné vedení pro finský tým. Po podání o pásku je tu další bod. Jiří Novák si bere oddechový čas.

1:4

A už je to o tři body. Štefko je znovu na palubovce. Málek se ani na dva pokusy neprosadil a Herrera znovu boduje.

1:3

Tiikerit znovu odskakuje. Steven Hunt na podání. Málek jen odevzdal míč a Herrera smečuje přesně.

1:2

Právě Michal Kriško na podání. A ani nyní neprošel přes síť.

1:1

Eaton pokračuje na podání. Jeho plachta nerozhodila domácí hráče a Kriško smečuje do kurtu.

0:1

Čtvrtý set začínají lépe Finové. Ropponen si připisuje blok.

0:0

Začal čtvrtý set.

20:25

Třetí set skončil.

20:25

Třetí set je u konce. Finové si pro sebe berou tento set. Michal Kriško znovu riskoval na podání, ale trefil jen síť.

20:24

A je tu další snížení. Končal si šel odpočinout na lavičku, místo něj je na kurtu Štefko. Kriško trefuje eso. Také Finové si berou oddechový čas.

19:24

Seppänen přišel na podání, ale bodují domácí. Málek vytlouká lehkým úderem blok soupeře.

18:24

Hned šest setbolů pro Tiikerit. Sukuba přetahuje podání do autu.

18:23

Až nyní bodují také domácí. Málek poslal míč do středu kurtu.

17:23

Šestibodové vedení pro finského mistra. Nyní to bude mít Karlovarsko už hodně těžké. Málek útočil jen do zámezí.

17:22

Nyní už to vypadá s domácím celek zle. Kriško si nepřišel na blok, následně si Končal nerozuměl se Sukubou a Herrera přidává bod. Ještě jeden oddechový čas pro Karlovarsko.

17:21

Nyní ale bodují hosté. Po oddechovém času se prosazuje středem sítě Hatch.

17:20

A už je to veselejší ve třetím setu. Hudeček zatlačil servisem a Hunt je sestřelen blokem Kriška. Hostující celek si bere oddechový čas.

16:20

Leppälä přišel na servis. Kriško z hlavního kůlu poslal dělovku do zadní části kurtu.

15:20

Končal na podání. Finům se ale nyní daří na středu síti.

15:19

Domácí celek má co dělat, jestli chce ukončit zápas ve třetím setu. Nyní boduje Kriško ze zóny číslo jedna.

14:19

A už to je o pět bodů. Herrera na podání. Sukuba si nepřišel na soupeře a je zablokován.

14:18

Tomáš Široký na podání. Herrera však smečuje přesně do diagonály.

14:17

Karlovarsko se nevzdává. Široký smečuje za středu sítě k lajně.

13:17

Domácí měli k dispozici znovu bodovku, ale Málek nyní nedal bod a Ropponen boduje.

13:16

A je tu další snížení. Ropponen se neprosadil, ani Herrera nedal bod a Hudeček smečuje přesně do lajny.

12:16

Kriško vystřídal na pozici univerzála Mochalského. Málek ztrátuje z hlavního kůlu.

11:16

A dokonce pětibodové vedení. Široký tentokrát bod nedal a Mochalski míjí kurt z dobré pozice. Následuje druhý technický oddechový čas.

11:15

Nepříjemné skóre pro domácí je tu znovu. Mochalski napálil servis jen do sítě.

11:14

To je ono. Bod pro karlovarský tým. Steven Hunt byl na podání, ale bod přidává Tomáš Široký.

10:14

Čtyřbodové vedení pro hostující tým. Steven Hunt byl na podání a Málek smečuje jen do zámezí. Domácí trenér Jiří Novák si žádá oddechový čas.

10:13

A už to je o tři body. Poprvé ve třetím setu. Mochalski jen odevzdal míč a Herrera smečuje po lajně.

10:12

Právě Sukuba na podání. Hatch nedal bod, ale domácí se nedohodli na obraně a je tu bod pro hosty.

10:11

Přetahovaná o každý bod pokračuje. Sukuba vytlouká blok ze středu sítě.

9:11

Znovu je to o dva body. Hudeček byl na podání, zatlačil soupeře, ale Málek neproměnil bodovku. Vše zakončuje až Hunt.

9:10

Aguillard na podání. Mochalski jen odevzdal míč, ale chybuje také Eaton.

8:10

Finové nedávají možnost domácímu celku vyrovnat. Nyní už se americký blokař prosazuje.

8:9

A už je to znovu o bod. Daniel Končal na servisu. Sukuba si počkal na soupeře na středu sítě a blokuje ho.

7:9

Hudeček vytlouká blok a přidává další bod.

6:9

Devátý bod pro finská celek. Nepovedené podání Širokého.

6:8

Karlovarsko po oddechovém čase snižuje. Hudeček se konečně prosazuje po útoku z hlavního kůlu.

5:8

Nepříjemné vedení finského mistra při prvním technickém oddechovém čase. Ropponen se štěstím vytlouká český blok.

5:7

A už to je o dva body. Ropponen na podání. Hudeček ani nyní nedal bod z hlavního kůlu. Poté měl ještě šanci Mochalski, který je ale zablokován.

5:6

A je tu další bod pro hosty. Domácí nahrávač byl v síti.

5:5

Opět Málek na podání, ale Hudeček neproměnil vysoký míč na síti. Aguillard netradičním úderem boduje zády k síti.

5:4

Zdeněk Málek na podání. A přidává přímý bod!

4:4

Málek dostal rychlou nahrávku na hlavní kůl a přidává bod úderem do dlouhé diagonály.

3:4

Mochalski zatlačil servisem, poté měl k dispozici i bodovku, ale smečoval jen do pásky.

3:3

Karlovarsko odpovídá. Hunt netrefil podání do vymezeného území.

2:3

A Finové jdou do vedení. Po vynikajícím servisu zakončoval Herrera.

2:2

Sukuba na podání. Ropponen si poradil s rozhozeným dovjblokem.

2:1

Domácí jdou opět do vedení. Hudeček sice nepřihrál přesně, ale vše řeší blok Mochalskiho se Sukubou.

1:1

I ve třetí sadě můžeme čekat vyrovnaný průběh. Finové srovnávají po útoku Hunta.

1:0

Karlovarsko začíná výborně i ve třetím setu. Hudeček byl na podání, hosté dostali do útoku, ale bodují domácí po útoku Málka.

0:0

Začal třetí set.

28:26

Druhý set skončil.

28:26

Fantazie! Marek Zmrhal se dostal na palubovku poprvé po zranění a domácím to přineslo štěstí. Steven Hunt dostal nahrávku na hlavní kůl, ale netrefuje kurt. Karlovarsko si bere i druhý set.

27:26

Čtvrtá šance pro Kalrovarsko. Málek nedal obraně šanci smečí do ostré diagonály.

26:26

Ondřej Hudeček na podání. Hunt se neprosadil ze zadní pozice, ale hosté se zachránili obranou. Sukuba je na středu sítě zablokován. Velká škoda pro domácí celek.

26:25

Je tu již třetí šance na ukončení setu. Ropponen na podání. A také přetahuje svůj servis do autu.

25:25

Srovnáno. Kriško byl na podání, ale nyní jeho razantní podání končí v síti.

25:24

Druhý setbol pro Karlovarsko. Leppäla přišel na podání, ale na útok Kriška neměli hosté odpověď.

24:24

Tomáš Široký na podání. Ropponen vytlouká český blok na síti.

24:23

Setbol pro domácí. Steven Hunt právě na servisu. Jeho podání končí v síti.

23:23

23:23. Zdeněk Málek na podání zatlačil soupeře, ale Hunt si přišel na Kriška na bloku.

23:22

Karlovarsko je ale blízko zisku druhého setu. Široký smečuje přesně na lajnu.

22:22

Je srovnáno. Nyní domácí univerzál na servisu zklamal. Hunt si poradil s blokem a boduje.

22:21

Michal Kriško přišel na palubovku místo Daniela Končala kvůli bloku. Eric Mochalski na servisu. Hunt měl proti sobě právě Kriška na bloku a vyhazuje úder mimo. Hosté si berou oddechový čas.

21:21

Opět srovnáno. Seppänen přišel na podání. Domácí si ale poradili s jeho plachtou a Málek posílá míč do kurtu.

20:21

Hostující blokeř smečuje ze středu kurtu a boduje.

20:20

Skvěle, je vyrovnáno. Sukuba poslal servis na libero. Hunt měl dobrou pozici z pipu, ale chybuje Aguillard.

19:20

Znovu to je jen o bod. Karlovarsko přidává devatenáctý bod. Herrera na servisu chybuje.

18:20

Nepříjemná situace pro domácí. Mochalski je zablokován. Jiří Novák si bere oddechový čas.

18:19

Ondřej Hudeček na podání. Herrera nebyl přesný na příjmu, ale znovu vytlouká blok.

18:18

Znovu jdeme do vyrovnané koncovky setu. Ropponen na podání. Hudeček netrefil balon do kurtu. Hrálo se však dál a Mochalski z hlavního kůlu vytlouká blok.

17:18

Herrera měl problémy s příjmem, ale vše vynahradil v útoku.

17:17

A je srovnáno. Daniel Končal přidává přímý bod z podání.

16:17

Karlovarsko bojuje. Je to znovu jen o bod po nepodařeném servisu Hatche.

15:17

Finský celek jde do vedení o dva body. Mochalski se neprosadil a Herrara zakončuje výměnu.

15:16

Finové jsou ve vedení i při druhém technickém oddechovém čase. Ropponen měl lehkou úlohu proti jednobloku Hudečka.

15:15

Steven Hunt na podání. Hudeček dostal vysokou nahrávku, ale ani na dva pokusy se neprosadil. Až čtvrtý útok pro kapitána domácího týmu jde na zem.

14:15

Tiikerit ale odpovídá. Málek znovu hrozil servisem, ale Hatch byl nekompromisní středem sítě.

14:14

Srovnáno. Zdeněk Málek na servisu. A dává eso přesně mezi dva hráče.

13:14

Karlovarsko bojuje. Hun měl na ruce bodovku, ale nepřišel si na blok. Vše zakončil Mochalski útokem po lajně.

12:14

Steven Hunt neměl problémy se smečí z hlavního kůlu.

12:13

Nyní už to je ale bod pro domácí po zkaženém servisu.

11:13

Po nepřesné přihrávce měl Mochalski těžkou pozici a smečuje do autu.

11:12

Nyní ale Široký nepotvrdil útokem svou pověst a následně již bodují hosté.

11:11

A je srovnáno. Po podání Michala Sukuby se hosté neprosadili a Mochalski měl poté jednoduchou úlohu.

10:11

Herrera servíroval. Málek z velké výšky vytlouká blok.

9:11

Stále ale Finové vedou o potřebné dva body. Hudeček na podání nutil soupeře k útoku z pipu, ale Hunt se nyní prosazuje.

9:10

Právě Ropponen na podání. Domácí se dokázali vyhrabat po servisu o pásku. Hunt ze zadní pozice smečoval jen do pásky.

8:10

A je tu znovu náskok hostů. Ropponen na servisu. Mochalski to zkusil technicky, ale byl zablokován.

8:9

Domácí nahrávač pokračoval na podání. Nyní už ale boduje středem sítě Aguillard.

8:8

A je srovnáno. Končal zatlačil servisem. Herrera dostal nízkou nahrávku a nedokázal se prosadit proti jednobloku.

7:8

Domácí po oddechovém čase snižují. Tentokrát se prosazuje Mochalski ze zóny číslo jedna.

6:8

Tiikerit jde na první technický oddechový čas ve dvoubodovém vedení. Hunt ze zadní pozice smečoval na palubovku.

6:7

Mochalski skvěle zasáhl v poli a Ropponen je následně zablokován.

5:7

Steven Hunt na podání. Pfeffer dokázal skvěle přihrát a Široký je v útoku bezchybný.

4:7

Opět Málek na servisu. Ropponen je ve druhém setu k nezastavení.

4:6

Zdeněk Málek na podání. Hosté se nedostali před blok, ale ani Mochalski na první útok neuspěl. Nakonec jsou hosté v síti při útoku domácího univerzála.

3:6

Domácí snižují. Široký drží svůj celek ve hře dalším bodem ze středu sítě.

2:6

A už to je o čtyři body. Eaton na podání. Mochalski jen odevzdal míč a to trestá opět Ropponen.

2:5

Mochalski zatlačil servisem, ale hostující univerzála se prosazuje.

2:4

Aguillard na podání. Tomáš Široký snižuje po kombinaci středem sítě.

1:4

Sukuba na podání. Ropponen však procpal míč přes domácí trojblok.

1:3

Je tu první bod ve druhém setu také pro Karlovarsko. Mochalski měl ale problémy a až Zdeněk Málek boduje z hlavního kůlu.

0:3

A už to je o tři body. Herrera opět na servisu. Sukuba nepoložil míč na palubovku a Hunt jen sklepl míč ze sítě.

0:2

Lépe vstupují do druhého setu hráči finského celku. Herrera na servisu může pokračovat. Ropponen s přehledem přehodil domácí blok.

0:1

Finové začínají druhý set na podání. A je tu také první bod pro hosty. Mochalski se neposadil a poté také Málek smečoval jen do bloku.

0:0

Začal druhý set.

25:23

První set skončil.

25:23

Michael Hatch měl odejít z podání, ale finského týmu se nepodařilo střídání a tak musel podávat americký blokař finského týmu. Domácí ale kratší pauza nezaskočila. Mochalski nedal smeč na zem, ale hosté se nedostali k bodovce a Antii Ropponen chybuje z pozice univerzála. První sada jde tak na konto Karlovarska.

24:23

Ondřej Hudeček na podání. Jeho levačka však poslala míč jen do autu. Ještě jedna šance pro domácí celek.

24:22

Dva setboly pro domácí celek po nepodařeném servisu Stevena Hunta.

23:22

Domácí měli k dispozici bodovku, ale Eric Mochalski neprošel přes dobře postavený trojblok.

23:21

Znovu Conor Eaton na servisu. Sukuba si poradil s nepřesnou nahrávkou a smečuje středem sítě.

22:21

A pozor. Je tu další snížení. Eaton poslal plachtící podání a Hudeček se neprosadil. Hunt přidává vytlučený blok.

22:20

Finové bojují. Široký trefil servisem jen síť.

22:19

Karlovarsko si drží tříbodové vedení. Hudeček nedal míč na zem, ale přichází nečistý úder hostujícího nahrávače.

21:19

Finové snižují. Devatenáctý bod přidává po výborné po kombinaci Aguillard.

21:18

Velmi nadějné skóre pro domácí tým. Steven Hunt se neprosadil a to trestá Ondřej Hudeček. Finský celek si bere oddechový čas.

20:18

Domácí celek přidává již dvacátý bod. Málek smečoval do rozhozené obrany z hlavního kůlu.

19:18

Mochalski na podání také netrefuje vymezený prostor.

19:17

Ropponen pokračoval na podání. Jeho dělovka téměř nachytala Málka. Následně se ale dostal ke smeči Eric Mochalski a vytlouká blok.

18:17

A už to je znovu jen o bod. Ropponen se opřel do podání a domácí libero Daniel Pfeffer chybuje na příjmu.

18:16

Sukuba znovu přetahuje servis za základní lajnu.

18:15

Michal Sukuba na podání. Ropponen se ani na dva pokusy neprosadil. Málek jen dvakrát poslal míč do středu kurtu a Herrera smečuje do autu.

17:15

Karlovarsko si jde pro první set. Je tu další nepovedené podání. Nyní se netrefil do kurtu Hatch.

16:15

Finský celek se nevzdává. Je to znovu jen o jeden bod. Hudeček ošetřil podání, ale to končí daleko v autu.

16:14

Steven Hunt našel servisem Málka. Hudeček se ale dostal ke smeči a přidává bod do rozhozené obrany. Následuje druhý technický oddechový čas.

15:14

Vše je stále otevřené. Daniel Končal na podání. Středem sítě si nedělal Hatch problémy a smečuje k lajně.

15:13

Eaton na servisu také přetahuje míč do autu.

14:13

Ropponen sestřelil Mochalského v poli.

14:12

Další chyba na podání, tentokrát z hostující strany.

13:12

Tiikerit boduje po nepřesném podání Zdeňka Málka.

13:11

A už to je o dva body. Zdeněk Málek přidal dobrý servis a vše zakončil blokem Široký.

12:11

Karlovarsko jde do vedení. Prosazuje se také Tomáš Široký ze středu sítě.

11:11

Mochalski chtěl přidat bod z podání, ale trefuje jen síť.

11:10

Domácí jsou dokonce do vedení. Po útoku středem sítě končí útok jen do autu.

10:10

Opět srovnáno. Antti Ropponen na podání. Mochalski dostal nahrávku přes celé hřiště a smečí přes blok boduje.

9:10

Ropponen nedal bod po útoku přes dvojblok. Následně ale boduje z hlavního kůlu Herrera.

9:9

Michal Sukuba na podání. Navíc skvěle zasáhl v poli a následně již přichází blok Mochalskiho.

8:9

Eric Mochalski se dostává do tempa. Z pozice univerzála vytlouká blok.

7:9

Hatch na servisu. Málek nedal bod po lehkém útoku a Ropponen trestá soupeře.

7:8

Finský mistr jde přece jen do prvního oddechového času ve vedení. Nesouhra na domácí straně končí jednoduchým bodem pro Tiikerit.

7:7

Hudeček na podání. Zariskoval, ale hosté se dostali do útoku. Ze zadní zóny ale HUnt trefuje jen síť.

6:7

Až nyní to je bod pro domácí celek. Hudeček dokázal přihrát a Eric Mochalski dává svůj první bod v zápase.

5:7

A další bod pro finský celek. Ondřej Hudeček nedokázal přihrát tvrdé podání.

5:6

Steven Hunt je v úvodu zápasu vynikající na podání. Ropponen měl k dispozici bodovku na pravé straně a smečuje do diagonály.

5:5

Steven Hunt pokračuje na servisu. A připisuje si eso.

5:4

A už je to jen o jeden bod. Hunt na servisu. Mochalski smečoval z hlavního kůlu a je tu další blok.

5:3

Nyní už bodují také hosté. Z pozice univerzála se prosazuje Ropponen.

5:2

Karlovarsko jde do tříbodového vedení. Finové se neprosadili středem sítě, ale Hunt měl ještě možnost smečovat, ale nepřišel si na blok.

4:2

Už je to o dva body. Končal přidává velmi povedené podání. A znovu Sukuba přidává bod.

3:2

Nahrávač Končal na podání. Skvěle zatlačil na soupeře a Sukuba trefuje středem sítě míč na palubovku.

2:2

Znovu Hudeček v útoku na hlavním kůlu a je tu druhý bod pro Karlovarsko.

1:2

Široký na servisu. Domácí měli k dispozici bodovku, ale Mochalski je zablokován ze zóny číslo jedna.

1:1

Domácí srovnávají. Aguillard poslal plachtící podání a podobně dobře se prosazuje kapitán Hudeček.

0:1

Jako první bodují v zápase Finové. Málek na servisu. Hunt se však prosazuje z hlavního kůlu.

0:0

0:0

Trenér: Jiří Novák

Trenér: Jukka Mäkihannu

Rozhodčí: Frank Evers (BEL) – Olja Budurovová (BUL).

0:0

VK ČEZ Karlovarsko

Karlovarsko rozehrává svou teprve třetí sezónu! Před dvěma lety z toho byla hned v domácí soutěži bronzová medaile. Loni se už v závěrečných bojích tolik nedařilo a Karlovarsko si odneslo "jen" čtvrté místo. I nyní si klub ze severozápadu Čech nevede vůbec zle. Z úvodních dvanácti střetnutí v domácí extralize ztratil všechny body jen ve dvou zápasech. Na půdě překvapení letošního roku Kladna z toho byla porážka 0:3, také před domácím publikem Karlovarsko nestačilo na papírově slabší ČZU Praha. V posledních kolech ale Karlovarsko chytlo formu! Snadné vítězství v Ústí nad Labem podpořil tým Jiřího Nováka skvělým výkonem proti Jihostroji České Budějovice, poté následovalo vítězství nad Ostravou a v Příbrami.

Loňský CEV Cup nedopadl pro Karlovarsko podle představ. Proti italskému gigantovi Perugii se podařilo uhrát jen jeden set. V následném Challenge cupu už mělo Karlovarsko přijatelnějšího soupeře, ale ani proti Arcadě Galati se nepodařilo uspět.

Karlovarsko si již v letošním ročníku CEV Cupu poradilo s estonským Tallinem. V obou zápasech se svěřenci Jiřího Nováka radovali z vítězství 3:1.

0:0

Tiikerit Kokkola

Tiikerit zvítězil v loňském ročníku nejvyšší finské ligy a proto se kvalifikoval do Ligy mistrů. V letošní sezóně má na svém kontě finský celek již šest porážek a v domácí lize se nachází až na čtvrtém místě s velkou ztrátou na čelo. Hned v prvním kole nestačil na palubovce soupeře na Vantaa Ducks. V předkole Ligy mistrů si dokázali Finové poradit ve zlatém setu s běloruským týmem Stroitel Minsk, následně ale proti liberecké Dukle nedokázali potvrdit domácí vítězství 3:0 a v odvetném utkání prohráli stejným poměrem a navíc i zlatý set a tím se odsunuli jen do CEV Cupu.