2. liga skupina Východ

HC Technika Brno – HK Nový Jičín

1:5

konec (0:1, 1:2, 0:2)

14.12.2016, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 26. kolo • Matouš Vojáček (@vojacekmatous)

Tipsport: 2.96 4.6 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nový Jičín byl od začátku utkání lepší. Domácí Techniku do ničeho nepustil a o svém vítězství rozhodl v druhé třetině. Hosté si tak zaslouženě odváží domů tři body. Já doufám, že se Vám zápas líbil a u nějakého dalšího textového přenosu na přečtenou! (20:20:39)
Třetí třetina je za námi. V poslední periodě Nový Jičín jasně dominoval a potvrdil tlak i dvěma góly.

59:22

Švejda jel po pravé straně sám na Slováka, snažil se kotouč procedit mezi nohy, ale hostující gólman zde neměl místo.

58:57

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Švaňhal – 2 min., vysoká hůl).

58:57

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37

Nový Jičín právě vstřelil branku!
ŠIMON KRATOCHVÍL překonal střelou mezi betony Nováka. Asistence Jiří Slovák II.

56:15

Šidák po vhazování pálí vedle pravé tyče Slováka

55:39

Novák zkontroloval nahození hostu a přerušuje hru.

55:12

Odehnalova střela k brankáři hostí nedoputovala.

54:26

Dreslerovu střelu tečoval domácí hráč do ochranné sítě.

53:06

52:56

Tato přesilová hra se vůbec nedaří, hráči si nerozuměli a následovalo zakázané uvolnění.

52:44

Technika se nemůže dostat do pásma a začíná opět od své brány.

52:04

Šidák zavezl touš do pásma, jenže zde o něj přišel a Nový Jičín opět vyhazuje.

52:01

Stehlík si krásně prošel celé hřiště, jenže před brankářem se na nic nezmohl a kotouč mu byl odebrán.

51:05

Domácí v plném počtu. Začíná přesilová hra Sov.

51:02

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Novotný – 2 min., hákování).

50:36

Lukovu dělovku vyráží Novák do ochranné sítě a hra je přerušena.

50:00

Sovy se snaží zahrozit i v oslabení, jejich počínání však zastavuje ofsajd.

49:38

Hruška střílí od modré čáry hodně nepřesně.

49:11

Technika se ihned po vhazování osvobozuje.

49:05

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Cívka – 2 min., podražení).

48:05

Sovy dostávají kotouč ze třetiny a jdou střídat.

47:42

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Medek – 2 min., podražení).

47:41

Kociánovu střelu vyráží Novák do rohu hřiště.

45:46

Nový Jičín využil podklouznutí jednoho z domácích obránců a hosté šli tři na jednoho. Vladimír Luka nahrál CHRISTOVU VÍTOVI, který zakončil nad lapačku Nováka. Asistence Vladimír Luka.

44:58

Nový Jičín vyhazuje touš přes všechny čáry, následuje vhazování před Slovákem.

44:19

Boček se snažil dostat kotouč na Čtvrtníčka, ale obrana si tento pas pohlídala.

43:50

Šidák z úhlu nepřekvapil Slováka.

43:19

Vysokoškoláci si nerozuměli a tak se bude vhazovat před Novákem.

42:32

Michal Brzobohatý nabral rychlost po pravé straně, jeho pokus vyráží Slovák ramenem.

42:03

41:28

Zahradníček dostal přihrávku mezi kruhy, jenže jeho šla přesně do lapačky Nováka.

40:45

Stehlíkovi se nepodařilo vytočit zpoza brány a kotouč utíká do středního pásma.

40:13

Sovy se jako první pouští do útočného snažení.

40:01

Druhou třetinu začali lépe domácí, kteří dokázali využit dvojnásobnou přesilovou hru. Jenže hostující se následně zvedli a odskočili Sovám o dvě branky. Třetí perioda začne v 19:42.

40:00

40:00

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Cabák – 2 min., sevření puku rukou).

39:45

Hráči bojují o kotouč u hrazení a tam zřejmě i druhá třetina skončí.

38:53

Odehnalův pokus šel těsně kolem pravé tyčky Slováka.

38:24

Cívka ještě udržel útočné pásmo, ale následnou akci pokryl Slovak. Vhazování v obranném pásmu Jičína.

37:12

Ondřej Stehlík jel sám na Slováka, ale ten se nenechal oklamat a betonem vyráží bekhendový pokus.

36:15

Švaňhalův pokus od modré Slovák vyráží do ochranné sítě.

35:30

35:21

Technika se vysvobozuje.

34:58

Kratochvílův pokus letí vedle pravé tyče Nováka.

33:50

Christov se snažil dorazit bruslí do brány nepovedenou přihrávku, naštěstí pro domácí se mu to nepovedlo.

33:21

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Švaňhal – 2 min., sekání).

33:19

32:53

Brnu se nedaří dostat do útočného pásma a znovu začínají od domácí branky.

32:06

Medek zkoušel vystřelit od modré čáry. Rozhodčí však píská postavení útočícího hráče v brankovišti a hra se přesouvá do středního pásma.

31:35

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Dresler – 2 min., hákování).

31:01

Snažení novojičínských hráčů zastavuje ofsajd.

30:31

Hosté v plném počtu. Pokračuje krátká klasická přesilová hra hostí.

29:41

Nový Jičín dokázal využít přesilovou hru čtyři na tři. Jan Dresler si s VLADIMÍREM LUKOU několikrát vyměnili kotouč, druhý jmenovaný nakonec vystřelil tvrdou ránu nad levý beton a překonal Nováka. Asistence Jan Dresler.

29:22

28:39

LUKA VLADIMÍR ujel všem obráncům Brna a bekhendovým blafákem překonal Nováka.

28:23

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Christov – 2 min., vysoká hůl).

28:20

Christov dostal nádhernou přihrávku přes celou šířku třetiny, ale prázdnou bránu netrefil.

28:08

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Kupčík – 2 min., sekání).

28:05

Luka jel sám na Nováka, ale střela šla nad vrchní tyč.

27:42

26:34

Technika právě vstřelila branku!
Technika využívá přesilovou hru. ONDŘEJ STEHLÍK zůstal sám před Slovákem a dostal krásnou přihrávku od Petera Bustina. Slovák byl bez šance. Asistence Peter Bustin a David Sedláček.

25:55

Technika kombinuje před Slovákem, ale chybí střelba.

25:19

Technika dostává možnost hrát přesilovou hru 5 na 3, díky vyloučení Hrušky.

25:00

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Kratochvíl – 2 min.).

23:59

Cívka po vhazování střílel od modré nad Slovákovu bránu.

23:38

Puk na střídačce hostí, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

23:03

Novotný se nejlépe zorientoval po vhazování, jeho střela šla těsně vedle.

22:45

A další zakázané uvolnění ze strany Sov.

22:28

Nový Jičín nahodil na Nováka, ten zkontroloval situaci a přerušil hru.

22:02

Zdeněk poslal pas na Luku, tomu však rána vůbec nesedla.

21:51

Rozehrávka Sov skončila na zakázaném uvolnění.

21:24

Hruškovu střelu od modré Novák vyráží do rohu kluziště.

21:18

Sonnek prověřil Nováka tvrdou ranou, ten byl však připraven.

21:08

Hra se rychle přesunula k Slovákovi. Michal Brzobohatý zkusil vystřelit z pravé strany hřiště. Slovákova lapačka připravena.

20:55

A Novák kryje rychle po sobě druhou střelu.

20:48

Christov zkusil překvapit Nováka zpoza brány, ale Novák byl připraven a drží kotouč.

20:16

Útočnou akci Brna zastavil ofsajd.

20:10

Sovy začínají útok od Nováka.

20:01

Po první třetině odchází do kabin spokojenější hosté, kteří v úplném závěru dokázali vstřelit zatím rozdílový gól. Druhá třetina započne v 18:47.

20:00

18:38

Jičín se dostal do přečíslení. Vladimír Luka adresoval přesnou přihrávku JIŘÍMU ZDEŇKOVI, který neměl problém překonat Nováka. Asistence Vladimír Luka.

17:40

Stehlík těsně před Slovákem tečoval střelu a hostující brankář měl štěstí, že šel puk do jeho betonu.

17:03

Technce se nedaří rozehrát, kotouč doletěl pouze na zakázané uvolnění.

16:47

Zahradníček se pokoušel zavést kotouč do třetiny, ale zastavil ho ofsajd.

16:15

Novákovi střela nesedla a do útoku může jít Technika.

15:29

Jičín teď ve třech hráčích dokázal přebruslit obranu Sov, ale skvělý Novák vyráží střelu lapačkou.

14:54

Technika se po dlouhé době dostala do obranné třetiny Jičína, Slovák nahození kryje.

14:37

Sonnek se dostal sám před Nováka, zkusil střelu zápěstím, ale Novák dokázal vychytat tuto šanci.

13:44

13:30

Novák pokryl těžkou střelu mezi betony.

13:15

Zdeněk měl napřaženo a dostal kotouč, jenže střela šla přímo do lapačky Nováka.

11:48

Dresler zkusil střelu od modré, Novák nic neviděl, ale povedlo se mu vystrčit beton a vyrazit kotouč do rohu hřiště.

11:37

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Buhaj – 2 min., sekání).

11:23

10:30

Michal Brzobohatý nahazoval před Slováka, ale nikdo z domácích se ke kotouči nedostal.

10:00

Technika se nedokázala dostat přes modrou čáru a bude se vhazovat ve středním pásmu.

09:27

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Zdeněk – 2 min., nedovolené bránění).

09:22

Bustin vyslal tvrdou střelu zápěstím a Slovákovi kotouč vypadl, naštěstí pro hostující se nikdo k volnému puku nedostal včas.

08:45

Jičín je v držení kotouče za svoji klecí a střídají.

08:10

Sovy zůstávají v útočném pásmu a využívají tlaku z přesilové hry.

07:46

07:11

Novojičínští se osvobozují.

06:38

Stehlík po kombinaci zkusil vystřelit, jenže Slovák vše vyřešil.

05:53

Michal Brzobohatý si vybruslil z rohu před Slováka a jen o pár centimetrů netrefil pravý roh branky.

05:37

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Dresler – 2 min., napadení).

05:27

Dresler nedokázal udržet kotouč v útočné třetině a do útoku jde Technika.

04:44

Stehlík střelou z velkého úhlu nepřekvapil Slováka a bude se tak vhazovat po jeho levici.

04:04

04:04

Novotného rána šla do hrudi Nováka.

03:26

Michalu Brzobohatému se podařilo dostat kotouč do středního pásma.

02:27

Nový Jičín musí založit útok od vlastního brankáře.

02:00

01:55

Novému Jičínu se nepovedla rozehrávka a bude se vhazovat ve středním pásmu po chybném rozhodnutí čárového.

01:40

Novotný dostal přihrávku před bránu Nováka, ale přestřelil.

00:40

Nový Jičín začíná aktivně a zůstává v útočné třetině.

00:10

Novák poprvé kryje kotouč.

00:01

Úvodní vhazování vyhráli hosté a jdou do útoku.

00:01

Aktéři dnešního zápasu jsou již na ledové ploše, utkání může začít.
Za Brno nastoupí ke svému prvnímu utkání obránce David Sedláček. Uvidíme jak zvládne start do druhé ligy.

HC Technika Brno: Novák (Slavíček) – Švejda, Kupčík, Odehnal "A", Sedlák, Šidák, Štancl, Sedláček, Cívka – Čtvrtníček, Stehlík "C", Bustin, Brzobohatý P., Biolek, Nováček, Buhaj, Brzobohatý M., Švaňhal, Florek, Medek, Boček "A"

HK Nový Jičín: Iláš (Slovák) – Běhal, Hruška "A", Vašut "C", Pisarik, Dresler, Zahradníček, Cabák – Palacký, Daron, Slovák, Málek, Zdeněk, Kocián, Sonnek, Kratochvíl, Luka, Novotný "A", Uhlár, Christov

Rozhodčí: Held – Linhart, Horažďovský.
Hra Sov se zlepšuje

Technika se v posledním utkání potkala s rivalem z Hodonína a prohrála 2:5. Vzpruhou může být zlepšující se hra, do karet také Brnu může hrát poslední domácí zápas proti Jičínu, ten Sovy vyhrály jednoznačně 3:1. Brnu patří před posledním domácím utkání, než začnou vánoční svátky, poslední osmá pozice. Na příčky zajišťující vyřazovací boje ztrácí Sovy osm bodů.

Protáhne Nový Jičín nelichotivou sérii?

Jičínu aktuálně patří šestá pozice se ziskem dvaceti devíti bodů. Prakticky na všechny body dosáhli novojičínští na domácím hřišti. Venku Nový Jičín ještě nedokázal vyhrát. Z venkovních hřišť si přivezli hráči Jičína pouze dva body, a to za prohry v prodloužení proti Šumperku a Valašskému Meziříčí. V tabulce venkovních zápasů patří Novému Jičínu úplně poslední příčka. V posledním utkání hráli novojičínští na vlastním stadionu s lídrem soutěže a prohráli velmi těsně 1:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:5

Branky a nahrávky: 27. Stehlík (Bustin, Sedláček) – 19. Zdeněk (Luka), 29. Luka, 30. Luka (Dresler), 46. Christov (Luka), 58. Kratochvíl

HC Technika Brno: Novák (Slavíček) – Švejda, Kupčík, Odehnal "A", Sedlák, Šidák "A", Štancl, Sedláček, Cívka – Čtvrtníček, Stehlík "C", Bustin, Brzobohatý P., Biolek, Nováček, Buhaj, Brzobohatý M., Švaňhal, Florek, Medek, Boček

HK Nový Jičín: Slovák (Iliáš) – Běhal, Hruška "A", Vašut "C", Pisarik, Dresler, Zahradníček, Cabák – Palacký, Daron, Slovák, Málek, Zdeněk, Kocián, Sonnek, Kratochvíl, Luka, Novotný "A", Uhlár, Christov

Rozhodčí: Held – Linhart, Horažďovský