3:4

po prodl. (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)

14.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 34. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 4.1 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovan vstřelil v zápase první branku, pak se ale třikrát prosadili hosté. Ústečtí hokejisté dokázali ve třetí třetině vyrovnat na 3:3. V posledních minutách bojovali o rozhodující gól. Ten nepřišel, a tak se zápas dostal do prodloužení. V něm žlutomodří neproměnili přesilovou hru a následně po vlastní chybě inkasovali gól. Benátky si z Ústí odvážejí dva body za výhru 4:3 v prodloužení. (20:40:06)

63:18

Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Hosté rozhodují tento zápas v prodloužení, po chybě domácích se prosazuje JAKUB ORSAVA. Asistence: Tomáš Pospíšil.

63:00

Probíhají poslední dvě minuty v prodloužení.

62:31

Benátky přečkaly oslabení a nyní se snaží něco vymyslet. Ústí ji ale nedává mnoho možností.

62:00

61:29

Patrik Poulíček to byl, kdo zůstal na ledě. Za pomoci lékařů míří na střídačku.

61:29

Slovan hraje přesilovku výborně, před branou zůstal ležet domácí hráč, který byl krosčekován. Hra je přerušena, na led míří lékař.

60:10

Do první šance se dostali hosté, ale zakončení Benátek mířilo nad branku.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme tak prodloužení, které začnou domácí v početní výhodě.

60:00

60:00

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Václav Kočí – 2 min., hrubost).

59:38

Vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině hrací plochy.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:50

Oba týmy se snaží rozhodnout, sledujeme nepříliš pohlednou hru.

57:40

Jaroslav Kasík byl před brankou, ale nedokázal se dostat k odraženému kotouči. Benátky se probojovaly následně do šance, Martin Volke připraven.

57:11

Necelé tři minuty zbývají do konce třetí třetiny, stav zápasu je vyrovnaný. Vhazovat se bude v útočném pásmu Benátek na Jizerou.

56:15

Martin Volke nyní podržel domácí, napravil chybu svého spoluhráče a hosté se tak nemohli probojovat do zakončení. Kotouč domácí brankář vyrazil.

3:4

Branky a nahrávky: 18. Melka (Roubík, Bernad), 26. Melka (Roubík, M. Vágner), 44. Vl. Brož (Z. Doležal, Vrdlovec) – 20. Víšek (Pyrochta), 23. Orsava (Pospíšil), 23. Víšek (Ordoš), 64. Orsava (Pospíšil)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Bernad, M. Vágner, Kasík, Vl. Brož, Husák, Zajíc, Přindiš – Melka, Roubík, Poulíček – Z. Doležal, Vrdlovec, D. Merta – Moučka, Gengel, Macek – Markulinec, Komárek, Navarra.

HC Benátky nad Jizerou: F. Novotný (Hosnedl) – Pyrochta, Husa, Havlín, Kolmann, Kočí, Pastor – Víšek, Vrbata, Ordoš – A. Dlouhý, Hrabík, Hrníčko – Orsava, Volf, Pospíšil – J. Havel, Janele, Prokeš.

Rozhodčí: Luczków – Bosák, Kajínek

07:30 BEN 2 Pyrochta, podražení
09:39 UNL 2 HL Moučka, příliš mnoho hráčů
16:19 BEN 2 Pospíšil, faul kolenem
17:24 UNL 1:0 Melka (Roubík, Bernad)
18:39 UNL 2 Macek, hákování