3:4

konec (1:0, 2:3, 0:1)

14.12.2016, 18:00 • 21. kolo • David Klier

Tipsport: 1.65 4.7 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec dnešního velmi napínavého utkání ve kterém mohly Řisuty dokonce vyrovnat v poslední vteřině, Čurilla však ze slibné pozice minul, po 60 minutách je tedy konečný stav 3:4. (20:18:45)

59:59

Čurilla se v poslední vteřině dostal ke kotouči sám před brankou a před ležícím Kaššákem, trefil však jen beton ležícího golmana! Další obrovská šance domácích zůstává neproměněna a to znamená, že Řisuty znovu vyjdou na domácím ledě bodově na prázdno.

59:32

Bude se vhazovat ve středním pásmu.

59:28

Cestr vyhodil puk z vlastní třetiny a jelikož je Ilašenko na střídačce, trefil tyčku!

58:59

Bílkovu střelu před Kaššákem tečoval bruslí Hegenbart, hra byla poté přerušena protože jeden z hráčů Klášterce leží na zemi po nepříjemném hitu.
Oddechový čas pro domácí.

58:23

Tomáš Babický napálil ránou z levé strany Kaššáka, následnou dorážku chytl právě brankář hostů.

57:56

Kaššák si povyjel z branky a pro jistotu ho přikryl svým tělem, bude se vhazovat před jeho brankou.

57:39

Matulova rána od modré mířila vedle branky Klášterce.

56:50

Řisuty se zatím marně snaží o vyrovnání, většinou se totiž jejich akce zhroutí na špatné rozehrávce.

55:15

Dejmek ani nepřejel modrou čáru a už pálil na branku Ilašenka, toho nepřekvapil, golamn Buldoků vyrazil kotouč vyrážečkou do ochranné sítě.

54:30

Matula špatně přihrál a puk se dostal až za branku Kaššáka, zakázané uvolnění.

54:06

Mála se dostal z levé strany ke střele a puk se ztratil někde v Ilašenkově výstroji, bude se vhazovat.

53:02

Záleský se dostal do snad perfektní střelecké pozice, než však stihl vystřelit si nedokázal zpracovat puk.

52:38

Matula si udělal menší výlet a z pozice obránce se dostal kolem mantinelu až za branku odkud se pokoušel najít před brankou Čurillu, ten byl však dobře střežen a obrana nedopustila aby se k němu kotouč dostal.

51:44

Dělovka Filipa Bílka z větší vzdálenosti byla skvěle zastavena Kaššákem, k následné dorážce se dostal Matula, jeho střelu ale chytl hostující brankář do lapačky.

51:36

Zakázané uvolnění Klášterce.

50:49

Další šance Buldoků, po vhazování se dostal k osamocenému kotouči Brém a z ostrého úhlu chtěl překonat brankáře hostů, ten se však přilepil k tyči a nedopustil inkasování branky.

50:21

Kolařík chtěl nahozením od modré čáry najít před brankou jednoho ze svých spoluhráčů, našel však jen beton Kaššáka.

49:49

Čurilla si narazil s Borovanským, pěkně se otočil kolem své osy a pokoušel překonat Kaššáka, ten si však pomocí betonu zastavil a přikryl ho rukavicí.

49:20

Hegebart se skvěle vrátil s Kunclem, který obral jeho spoluhráče o puk.

48:41

Brém se znovu dostal k puku u pravého mantinelu, tentokrát se dostal už do lepší pozice pro střelu, svým pokusem backhandem ale Kaššáka nepřekvapil.

48:11

Slavíček si na modré čáře špatně zpracoval kotouč a ztratil ho.

47:48

Puk rozehrává za brankou Ilašenka asistent kapitána Tomáš Babický.

46:27

Ilašenko skvěle vyrazil střelu Kuncla, která mířila do branky, golaman Řisut byl ve střehu.

45:51

Tomáš Brém se rozhodl to vzít na sebe, podél pravého mantinelu ujel obráncům a k překvapení asi všech tady na stadionu se rozhodl pro střelu, ta byla ztečována do ochranné sítě.

45:36

Hosté se statečně prali za brankou Ilašenka o puk, nakonec ale boj prohráli.

45:27

Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Mála – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

44:45

Sedláček zastavil před modrou čárou útočníka, který se snažil o založení útoku a nahodil puk do rohu.

44:31

Hosté se dostali po ztrátě Bréma do protiúoku, dobře vystřelit se jim nepodařilo. Na druhé straně se ocitl úplně nehlídaný před Kaššákem Borovanský, ten si však nedokázal poradit a pod tlakem byl obrán o puk.

42:31

Klášterec právě vstřelil branku!
A hosté jdou do vedení!
Další, již třetí proměněná přesilovka v utkání, postaral se o to FRANTIŠEK MÁLA, ten dostal skvělou přihrávku před branku a tvrdou ranou prostřelil Ilašenka mezi betony. Asistence: Hrdlička

42:14

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Hegenbart – 2 min., hákování).

42:08

Ilašenko si připsal další zákrok, po naražení se Zich dostal ke střele z ostrého úhlu, brankář byl však pozorný.

41:21

Zakázané uvolnění Klášterce znamená, že se bude vhazovat před jejich brankou.

40:54

K ráně od modré se dostal Kuncl, jeho rána z nápřahu však mířila těsně vedle Ilašenkovy branky.

40:01

První vhazování ve 3. třetině vyhráli hosté.

40:01

Je tu konec třetí třetiny, ve které byli lehce lepší hosté, to je také znát na skóre, které je vyrovnané 3:3.

40:00

39:49

Páleník se po přihrávce Žižky dostal ke střele, ta šla ale daleko vedle domácí brány.

39:04

Žižkovu ránu z levé strany vyrazil Ilašenko.

38:43

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kalla – 2 min., držení protihráče).

38:30

Janeček se dostal před Kaššáka a hledal ještě ve výhodnější pozici Bréma, ten si puk nedokázal zpracovat a po následném posunutí branky je hra přerušena.

38:15

Puk měli v držení hosté, ti se však po nepřesnosti v útočné fázi o puk připravili.

37:05

Řisuty právě vstřelily branku!
A Buldoci srovnávají dalším gólem v přesilovce!
Po parádní souhře Řisutských se dostal do parádní pozice PAVEL HEGENBART, ten měl prakticky za úkol pouze nastavit svou hokejku do dráhy puku. Asistence: Borovanský

36:36

Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Cestr – 2 min., podražení).

36:36

Jiří Kalla dostal nepříjemný hit zezadu, bude se vylučovat.

36:22

Ofsajd, ve kterém byl hostující Deveri.

35:53

Další Ilašenkův zákrok, tentokrát proti střele Tupého, která mu šla přímo do náruče.

35:26

A hosté otačejí průběh utkání!
Klášterec potvrdil svůj skvělý výkon ve druhé třetině a zaslouženě se dostává do vedení!
Po střele Mály která byla vyražena Ilašenkem dorazil puk do branky VLADISLAV VRTEK. Asistence: Málek, Hrdlička

35:10

Janeček se ocitl ve skvělé šanci, byl tváří v tvář proti Kaššákovi, úspěšnější byl však brankář Klášterce.

33:51

Bundova rána byla zblokována před brankou hostů, kteří puk vyhazují ze své třetiny.

33:26

Čurilla pálil od modré, jeho střela byla vystižena obráncem, k následné dorážce se dostal Matula, puk však namířil jen do náruče Kaššáka.

32:44

Hegenbart zkoušel backendovou střelu z pravé strany, před brankou ještě tečoval Kos, Kaššák však zasáhl hokejkou.

31:46

Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Hrdlička – 2 min., podražení).

31:41

Cestr se dostal k další ráně, tentokrát od modré čáry, ta šla vedle.

31:35

Domácím se v posledních minutách výrazně nedaří, puk mají v moci většinou hokejisté Klášterce.

30:41

A je znovu vyrovnáno!
Po pohledné souhře hostujících hokejistů Vrtek našel před brankou skvěle postaveného VÁCLAVA CESTRA, který nedal Ilašenkovi šanci. Asistence: Vrtek, Mála

30:04

Další zákrok si připsal na své konto Ilašenko, tentokrát po střele Kuncla od modré čáry

29:48

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Sedláček – 2 min., podražení).

29:15

Borovanský rozehrál kotouč ze středního pásma na Kosa, ten se snažil ještě najít v rohu Hegenbarta, před ním ale zastavila puku cestu hokejka obránce.

28:26

Fortelkovi se klička nepovedla podle představ, domácí útočník puk ztratil.

27:58

Zakázané uvolnění Buldoků.

27:49

Ke střele se dostal na druhé straně také Jakub Zdeněk, Ilašenka však nepřekvapil.

27:25

Ivan Záleský dostal skvělou přihrávku od Čurilly, ani si ji nezpracoval a pálil z nápřahu, tvrdou ránu ale poslal vedle branky! Obrovská šance.

26:32

Po zákroku brankáře hostů se vhazovalo po jeho levici, vhazování sice vyhráli hosté, ti však bleskově puk vyhodili za svatyni Ilašenka.

25:43

Buldoci bleskově využívají přesilovku!
Filip Bílek se přihlásil na modré čáře o přihrávku, vypálil, jeho střelu ještě Kaššák chytil, po menší minele však dokázal puk do branky doklepnout MICHAL BOROVANSKÝ. Bez asistence.

25:19

Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Páleník – 2 min., sekání).

25:14

A další šance Řisut, tentokrát chtěl najít před brankou Vyskočil Janečka, před ním ale puk nešťastně poskočil a útok domácích je u konce.

25:02

Ivan Záleský nedokázal z rohu hřiště najít před brankou Čurillu, puk mu šel za brusle.

23:58

Filip Bílek se ocitl totálně osamocený před Kaššákem, který dokonce ležel na zemi, obránce Řisut ale nepochopitelně z blízkosti střílí mimo!

23:34

Hegenbart si vyměnil puk s Kosem a společně se vrhli do útočného pásma.

23:03

A je vyrovnáno!
To byla paráda co předvedl VLADISLAV VRTEK. Dostal přihrávku na levé straně kluziště, dobruslil až před Ilašenka a výstavní ranou pod břevno vyrovnal skóre. Asistence: Cestr, Mála

22:52

Hrdlička se dostal k puku po vhazování před brankou Řisut, Ilašenko puk viděl po celou dobu letu a chytil ho do výstroje.

22:35

Kolařík dokázal obrat za svojí brankou útočníka hostů a vyslal do útoku Janečka, ten se dostal až před branku Klášterce, svoji střelu ale namířil mimo.

22:03

Pas od levého mantinelu obdržel na modré Bunda, ten si ho zpracoval a vypálil, Kaššák bez větších problému puk chytl.

20:28

Hegenbart přejel modrou čáru a parádně našel na levé straně volného Kosa, ten ale nedokázal z dobré pozice prostřelit Kaššáka!

20:14

Vhazování vyhrály Řisuty a Borovanský se hned snažil dostat do třetiny hostů, obrana byla však proti.

20:01

Je tu konec první velmi vyrovnané třetiny, po gólu kapitána domácích vedou Řisuty po první třetině nad Kláštercem 1:0.

20:00

19:40

Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Cestr – 2 min., sekání).

19:37

Kolařík se Slavíčkem měli obrovské šance, první jmenovaný dokonce trefil tyč, branku ale vstřelit nedokázali.

19:16

Obrana Buldoků si poradila s útokem Klášterce, obrala ho o puk a vyhodila ho za branku Kaššáka.

18:09

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Hegenbart – 2 min., sekání).

18:04

Václav Cestr si dokázal zpracovat puk na modré čáře a projít přes svého strážce, ve vstřelení gólů se mu však po střele do středu hřiště nepovedlo.

17:43

Hosté si neporozuměli v rozehrávce, Mála měl v úmyslu přenechat puk na jednoho ze svých spoluhráčů, ten s tím však nepočítal. U puku jsou ale znovu hokejisté Klášterce.

16:31

Nakonec se však vyskytla chyba v rozehrávce Klášterce, z levé strany střílel Kolařík, Kaššák chytl puk do výstroje.

16:18

Čurilla se snažil za brankou hostů vybojovat kotouč, obrana si však poradila a puk rozehrála bez větších problémů.

15:28

Babický vyhodil puk za branku Klášterce a tím končí oslabení Řisut.

15:12

Puk mají na hokejkách hráči Klášterce kteří se snaží něco vymyslet.

14:31

Bunda se dostal k puku ve vlastní třetině a dělovkou chtěl vyhodit puk na třetinu Klášterce, trefil přitom však hlavního rozhodčího. To muselo být nepříjemné a hlavně bolestivé.

14:07

Kulich skvěle uklidil puk, který se jen tak klouzal brankovištěm před brankou Ilašenka.

13:28

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Slavíček – 2 min., příliš mnoho hráčů).

13:24

Vyskočil si nedokázal zpracovat přihrávku kterou mu poslal Čurilla, puk však zůstává na hokejkách Řisut.

12:37

Po kratším pobytu Buldoků ve třetině hostů se dostal k dělovce od modré čáry Filip Bílek, perfektní zákrok lapačku však vytasil Kaššák, který zachránil Klášterec od inkasování další branky!

11:54

Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Hrdlička – 2 min., hákování).

11:45

Velký error v obraně Řisut nedokázal využít Mála, z blízkosti Ilašenka trestuhodně minul branku!

11:13

Čurilla si dojel od levého mantinelu až k tomu druhému, narazil si na modré s Babickým a vyslal dělovou ránu, která trefila tyčku!

10:38

Matěj Kos našel ve středu hřiště na pravé straně Borovanského, a před brankou chtěl najít Hegenbarta, ten ale spadl a k puku se nedostal.

09:46

A další zákrok Řisutského golmana, tentokrát proti střele od modré čáry kterou vyslal Jan Páleník.

09:33

Brankář Řisut Ilašenko si připisuje další zákrok, od levého mantinelu tvrdě napřáhl Diviš a mířil k tyčce, Ilašenko se k ni však přitlačil a nedopustil inkasování branky.

08:54

Slavíček si nedokázal zpracovat přihrávku do středního pásma, puk měli na menší chvilku hosté, po obranném zákroku Vyskočila však puk mají znovu Řisuty.

08:29

Ilašenko vyjel za branku a vyhodil puk podél mantinelu, těsně před modrou čárou si ho zpracoval Drazdík. Střela byla zblokována do ochranné sítě.

07:59

Hned po vhazování se ke střele dostal Sedláček, trefil však jen boční síť branky Klášterce.

07:04

Tak nakonec se to domácím podařilo!
Michal Borovanský skvěle našel ve středním pásmu MATĚJE KOSA, ten si najel na levou stranu kluziště a skvělou ranou našel mezeru mezi betony Kaššáka a otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Borovanský

06:58

Hegenbart dostal přihrávku od Bundy, dobruslil až před Kaššáka a chtěl ještě přiťuknout puk na levou stranu kde byl volný Kalla, přihrávku však vyslal nepřesně.

05:54

Tobiáš Slavíček obdržel přihrávku na půlící čáře a pokoušel se přejít přes dva obránce najednou, to se mu téměř povedlo, ale ne úplně, obdržel hit a puk ztratil.

05:07

Z modré čáry nahodil puk na branku domácích Páleník a těsně před Ilašenkem tečoval puk Macháček, domácí golman ale měl štěstí že teč nebyla tak znát. Puk vyrazil.

04:37

Následně se ke střele dostal Cestr, jeho rána byla ztečována do ochranné sítě, vhazoavat se bude po pravici Ilašenka.

04:14

Mála dobruslil puk v rohu hřiště na útočné třetině, nic z toho však vytěžit nedokázal.

03:52

Jiří Tupý si skvěle pohrál s dvěma obránci, vyjel však z vhodného střeleckého úhlu a Ilašenko jeho ránu pokryl s klidnou hlavou.

03:13

Pokus Macháčka byl zblokován obráncem Řisut. Na druhé straně se dostal ke střele z mezikruží Jiří Kalla, mířil ale těsně nad branku Kaššáka.

02:19

Puk vybojoval Kolařík, ten si zajel za svojí branku a vyhodil puk do třetiny hostů. Ti si tam puk převzali a mají ho na hokejkách.

01:24

Špatná přihrávka útočníka Klášterce znamená, že se hosté musí vrátit do středního pásma.

00:42

00:41

Po ofsajdu hostů vyhráli další vhazování hokejisté Klášterce, kteří mají puk na svých hokejkách.

00:06

Úvodní buly vyhráli hosté z Klášterce, nyní se snaží něco vymyslet zpoza vlastní branky.

00:01

Domácí Řisuty nastoupí v bílých dresech, Klášterec v modrých.

HC Řisuty: Ilašenko, (Škubal) – Bílek, Babický (A) – Kulich, Matula – Keller, Bunda – Kos (C), Hegenbart (A), Záleský – Krpata, Janeček, Čurilla – Kalla, Slavíček, Brém – Fortelka, Vyskočil, Borovanský

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák, (Kutnar) – Žižka, Páleník – Kuncl (A), Cestr – Zicho, Týr – Zdeněk, Toušek, Deveri – Hrdlička (C), Vrtek, Mála – Macháček, Tupý, Dejmek – Diviš, Drazdík.
HC Klášterec nad Ohří
Pozice: 7.
Body: 25
Skóre: 73:82
Klášterec se bude rozhodně snažit Řisuty porazit, v obou střetnutích v této sezóně totiž obdržel od středočechů dohromady 20 branek a pouhých 5 vstřelil.
HC Řisuty
Pozice: 5.
Body: 30
Skóre: 82:79
Řisuty se po řadě špatných výsledků pomalu vrací do své formy ze začátku letošního ročníku.
Jejich poslední zápas skončil demolicí Bíliny, kterou porazily 10:4.
Příjemný hokejový večer, dnes večer se v rámci 21. kola 2. ligy západ střetnou týmy HC Řisuty a HC Klášterec nad Ohří.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:4

Branky a nahrávky: 8. Kos (Borovanský), 26. Borovanský, 38. Hegenbart (Borovanský) – 24. Vrtek (Cestr, Mála), 31. Cestr (Vrtek, Mála), 36. Vrtek (Mála, Hrdlička), 43. Mála (Hrdlička)

HC Řisuty: Ilašenko, (Škubal) – Bílek, Babický (A) – Kulich, Matula – Keller, Bunda – Sedláček, Kolařík – Kos (C), Hegenbart (A), Záleský – Krpata, Janeček, Čurilla – Kalla, Slavíček, Brém – Fortelka, Vyskočil, Borovanský

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák, (Kutnar) – Žižka, Páleník – Kuncl (A), Cestr – Zicho, Týr – Zdeněk, Toušek, Deveri – Hrdlička (C), Vrtek, Mála – Macháček, Tupý, Dejmek – Diviš, Drazdík

00:42 RIS 2 Hegenbart, hákování
07:04 RIS 1:0 Kos (Borovanský)
11:54 KNO 2 Hrdlička, hákování
13:28 RIS 2 Slavíček, příliš mnoho hráčů
18:09 RIS 2 Hegenbart, sekání
19:40 KNO 2 Cestr, sekání