5:3

konec (1:0, 1:1, 3:2)

14.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Jablonec nad Nisou • 21. kolo • Jan Drbohlav

Tipsport: 1.5 4.7 4.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Velká snaha Děčína nestačila na Jablonecké Vlky. Pro dnešní utkání se s vámi loučím Nashledanou. (20:16:47)

59:40

Děčín hraje Power Play.

58:35

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou. Tomáš Čechura práskl hokejovou holí o led a tím si vysloužil 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

58:35

Děčín právě vstřelil branku!
Hosté ještě dramatizují tento zápas, když snižují na rozdíl dvou branek. Stejskala překonal RADIM VACEK. Asistence: Radek Fojt.

58:01

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:15

Domácí si poctivě hlídají svoje obrané pásmo, Děčín se nemůže dostat přes modrou čáru.

54:55

Hosté přesilovou hru neproměnili. Domácí tým je v plném počtu.

52:55

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou. Tomáš Čechura v rohu za Stejskalem krosčekoval hostujícího Fojta jde si odsedět 2. minuty

52:30

Vlci právě vstřelili branku!
Po rychlé akci se prosadil MAREK FRK, který tak vstřelil pátou branku severočeského celku. Asistence: Jakub Mulač a Tomáš Zeman.

51:42

Zakázané uvolnění Hostů.

51:02

50:24

Jablonec se drží v útočném pásmu. Děčín se nemůže dostat k puku.

49:02

Vyloučení v týmu HC Děčín (Jan Molnár – 2 min., sekání).

47:53

A domácí jdou do vedení o dvě branky, když se tentokrát prosadil TOMÁŠ BROKEŠ. Asistence: Marek Frk.

47:29

Domácí přesilovku využívají. Při přečíslení dva na jednoho překonal brankáře LUKÁŠ TONDR. Asistence: Tomáš Demel, Kamil Bříška.

46:39

Vyloučení v týmu HC Děčín (Jan Hucek – 2 min., sekání).

45:28

A začínáme od začátku, protože hostům se podařilo smazat dvoubrankové manko. O vyrovnávací branku se postaral JAROSLAV HAŠEK. Asistence: Pavel Zajan, Jaromír Chmel.

45:19

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Tomáš Demel – 2 min., sekání).

44:58

42:58

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou. Před Stejskalovou brankou byla menší šarvátka (Tomáš Brokeš – 2 min., hrubost).

42:09

Brokeš z velice ostrého úhlu vystřelil po Michajlovi, ten ale velice zkušeně zasáhl

40:37

Děčín do 3. třetiny nastoupil velice z ostra drží se v utočném pásmu.

40:01

Po druhé třetině tohoto utkání je stále Jablonec v převaze ale Děčín začíná dotahovat. Uvidíme co nám předvedou hráči obou týmu ve 3. třetině.

40:00

39:00

Poslední minuta 2. třetiny.

37:01

Dočkali se i hosté, kteří tak snižují na rozdíl jedné branky. Stejskala poprvé v utkání prostřelil RADIM VACEK. Asistence: Ondřej Sýkora, Jaromír Chmel.

33:33

A je to 2:0 pro Vlky. Podruhé v utkání dokázal dostat puk za brankáře KAMIL BŘÍŠKA. Asistence: Jiří Moravec.

31:59

Děčín stále ve svém obraném pásmu. Domácí tým má stále převahu.

29:47

Hosté po 2 minutovém oslabení hrají v plném počtu.

27:47

Vyloučení v týmu HC Děčín (Daniel Volráb – 2 min., hákování).

26:25

Zakázané uvolnění domacího týmu.

26:19

Zeman zastavuje střelu Oliveriuse. Domácí vyhazují.

25:03

Pěkný zákrok Stejskala po střele z vhazování.

22:36

Sýkora nahrává ze zabrány Fojtovi ten ale mijí Stejskalovu klec.

21:45

Hosté nahazují ale je z toho zakázané uvolnění.

21:12

Oliverius ztratil puk před bránou Brokeš střílí.

20:46

Přihrávka rukou domácích. Vhazuje se ve středním pásmu.

20:01

První třetina je minulostí. Nabídla jednu branku, kterou v závěru vstřelil Kamil Bříška a Jablonec tak vede nad Děčínem 1:0. Druhá třetina začne přibližně v 18:50 hodin.

20:00

19:17

Po přečíslení tři na dva se domácí poprvé v utkání prosazují. Autorem úvodního gólu je KAMIL BŘÍŠKA. Asistence: Lukáš Tondr, Tomáš Demel.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:40

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění, hra se přesouvá před klec Michajlova

17:06

Demel nahrává zkušenému Bříškovi, ten ale branku hostujícího celku netrefil.

15:20

Zakázané uvolnění domácích, vhazuje se před Stejskalem

13:52

Frk nahazuje na Michajlova. Michajlov chytá, hra pokračuje.

12:14

Puk mimo ledovou plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.

10:37

Těžký zásah Stejskala, obrovská rána Sýkory z velkého úhlu ale nerozhodila domácí tým. Hra se nepřerušuje.

06:52

Jablonec se dostává stále více do utočného pásma.

05:10

Michajlov zabránil střele na branku v útoku Jabloneckých, rozhodčí přerušuje.

04:07

Zakázané uvolnění domácích.

03:37

Težká situace před klecí hostů, Jablonec je v mírné utočné převaze.

02:06

Ani hostům se ale akce nepovedla a i tentokrát vše skončilo zakázaným uvolněním.

00:13

Zakázané uvolnění domácích, takže hra se stěhuje před Stejskala.

00:01

Hráči obou týmu jsou na ledové ploše, zachvíli začne zápas.
Na domácím ledě probíhá rozbruslení obou týmů.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejska (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Pulec, Demel, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Havlas, Peřina, Mulač, Brokeš, Frk, Gecko, Homolka, Bílek. Trenér: Demel.

HC Děčín: Michajlov (Kácha) – Vaněk, Molnár, Chmel, Hucek, Michajlicenko, Hašek, Volráb, Zajan, Faigl, Oliverius, Racek, Fojt, Sýkora, Vacek, Chovanec, Kopta. Trenér: Carvan.

Rozhodčí: Horinek Martin – Svatopluk Marek, Ovsík Kryštof.
Dobrý den vítám vás u dnešního utkání mezi týmy HC Vlci Jablonec vs. HC Děčín
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:3

Branky a nahrávky: 20. Bříška (Tondr, Demel), 34. Bříška (Moravec), 48. Tondr (Demel, Bříška), 48. Brokeš (Frk), 53. Frk (Mulač, Zeman) – 38. Vacek (Sýkora, Chmel), 46. Hašek (Zajan, Chmel), 59. Vacek (Fojt)

Rozhodčí: Horinek Martin – Svatopluk Marek, Ovsík Kryštof

19:17 JBL 1:0 Bříška (Tondr, Demel)
27:47 DEC 2 Volráb, hákování
33:33 JBL 2:0 Bříška (Moravec)
37:01 DEC 2:1 Vacek (Sýkora, Chmel)
42:58 JBL 2 Brokeš, hrubost
45:19 JBL 2 Demel, sekání
45:28 DEC 2:2 Hašek (Zajan, Chmel)