Chance liga

HC Dukla Jihlava – SK Horácká Slavia Třebíč

1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

14.12.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 34. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.57 4.75 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:28

Miroslav Svoboda dál zůstává na střídačce a šest jihlavských hráčů to zkusí proti čtveřici hostí. Ján Niko dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 4-6.

49:04

Jihlavští budou mít výhodu přesilové hry, protože v tlaku před vlastní klecí fauloval Radim Zohorna a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 4-5.

31:49

Také Třebíč bude mít výhodu čtvrté přesilové hry v utkání. Po nahození za branku Svobody hákoval v tomto místě obránce David Kajínek a už také odjíždí na trestnou.

Na vyloučení: 4-4.

30:36

Jihlavští budou hrát čtvrtou přesilovku v zápase, když pronikajícího soupeře na levé straně útočné modré podrazil Václav Čejka.

Na vyloučení: 3-4.

25:37

Protasenja si to namířil za branku pro odražený puk, u kterého také byl jako první. Když jej přebral, poslal jej na led Václav Čejka a jde ven za podražení.

Na vyloučení: 3-3.

23:07

Jihlavští se budou bránit, když mezi kruhy ve vlastním pásmu podrazil soupeře obránce Jiří Říha a jde na dvě minuty na trestnou lavici.

Na vyloučení: 3-2.

20:00

Jihlavu čeká na začátku druhé třetiny velká komplikace v podobě 91 vteřin dlouhého oslabení tři na pět. To bude naopak šance pro Třebíč na navýšení náskoku.

Na vyloučení: 2-2.

19:31

Jihlava se navíc bude bránit po tom, co je Michal Důras vyloučen na dvě minuty za držení hole.

Na vyloučení: 1-2.

09:01

A právě jihlavský odchovanec v barvách Třebíče Ondřej Malec je druhým vyloučeným hráčem, dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 0-2.

00:59

Matěj Pekr podrazil za jihlavskou brankou soupeře a jde si odsedět dvě minuty.

Na vyloučení: 0-1.

1:3

Branky a nahrávky: 32. Protasenja (Říha, Čachotský) – 20. R. Erat (Pekr, Dolníček), 21. Mrázek (Dolníček, R. Erat), 48. Kusko (Milfait, Mrázek)

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Sáblík) – Kajínek, Říha, Dundáček, Bilčík, Kaláb, Šidlík, Szathmáry, Dobrovolný – Jergl, Skořepa, Důras – Protasenja, Stoklasa, Březina – Diviš, Seman, Čachotský – Kondratěv, Jícha, Danišovský. Trenér: Petr Vlk

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (D. Svoboda) – Niko, Zdráhal, Koch, Bartejs, Lojek, Čejka, Přibyl, Mikyska – Pekr, Dolníček, Erat – Mrázek, Milfait, Kusko – Kristl, Zohorna, Jan Wasserbauer – Huňa, Psota, Malec. Trenér: Martin Sobotka

Rozhodčí: Mikula – Poruba, Wesley

00:59 TRE 2 Pekr, podražení
09:01 TRE 2 Malec, hákování
19:06 TRE 0:1 R. Erat (Pekr, Dolníček)
19:31 JIH 2 Důras, držení hole
20:00 JIH 2 Protasenja, nedovolené bránění
20:24 TRE 0:2 Mrázek (Dolníček, R. Erat)