NHL

Dallas Stars – Anaheim Ducks

6:2

konec (0:0, 1:1, 5:1)

14.12.2016, 02:38 • American Airlines Center, Dallas • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.4 3.7 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání v American Airlines Center v Dallasu sledovalo 17 543 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (05:25:57)

3. Ryan Getzlaf (ANA) 1+1
Dnešní utkání je tedy minulostí a dva body si nakonec připisují domácí hokejisté. Ti sice na začátku třetí třetiny ztráceli vinou přesilovkové trefy Coreyho Perryho, avšak poté rozjeli brankostroj. Během 46. a 47. minuty se o otočku ve skóre postarala dvojice Dan HamhuisDevin Shore, v 51. minutě mířil přesně Patrick Eaves a o dalších 93 vteřin později skóroval i domácí kapitán Jamie Benn. To ale nebylo vše, neboť Anaheim zkusil powerplay a tu v 54. minutě potrestal Radek Faksa. Stars si tedy připisují důležité dva body a dostávají se na dostřel k pozicím zajišťujícím play-off.

Střely na bránu

Dallas Stars – 27 (6, 10, 11)
Anaheim Ducks – 36 (11, 14, 11)

59:53

Anaheim už se ani nesnaží obsadit útočné pásmo. Utkání tak pomalu spěje ke konci.

59:24

Cody Eakin výborně vstoupil do kombinace hostujícího celku a okamžitě po zisku kotouče hraje s vlastními obránci.

59:12

Vinou zakázaného uvolnění se ale ještě bude vhazovat poblíž Nieimiho brány.

58:56

Stars nyní v klidu drží hru v neutrální zóně. Anaheim už dnešní utkání stoprocentně nedotáhne k bodovému zisku.

58:22

Domácí mohli přidat ještě jeden gól. Faksa při přečíslení našel Bretta Ritchieho, avšak ten netrefil prázdnou bránu.

57:32

Hraje se ve středním pásmu. Domácí teď poměrně v pohodě kontrolují závěrečnou část utkání.

56:51

Jordie Benn to zkusil tvrdou střelou od modré čáry, nicméně minul a Eaves pohotově nedokázal zakončit do odkryté části brány.

56:35

Vinou icingu Dallasu se hra sice vrátila před Niemiho, ale nyní už domácí kombinují v útočném pásmu.

55:11

Okamžitě po buly se do obrovské šance dostal Stefan Noesen, nicméně jeho výbornou teč zneškodnil bezchybný Niemi.

55:01

Výborný zákrok nyní předvedl Antti Niemi, ke kterému se dostali dva protihráči, avšak finský gólman šel instinktivně proti přihrávce a na hranici brankoviště zastavil puk mířící na hůl osamoceného soupeře.

53:57

53:57 Radek FAKSA - 6:2

53:57

Dallas právě vstřelil branku!
Hosté nečekaně odvolali brankáře, avšak to se neukázalo jako správné rozhodnutí. Díky dobré práci Jordieho Benna se totiž kotouče ve vlastním pásmu zmocnil RADEK FAKSA, který puk poslal přesně do odkryté brány. Asistence: Jordie Benn

53:46

Tak trochu podle očekávání se o branku nejednalo a hra tedy bude navázána vhazováním po pravici domácího gólmana.

53:46

Tak pozor! Celá situace se ale ještě konzultuje s videorozhodčím, neboť Niemimu puk zřejmě prošel pod betony až do blízkosti brankové čáry.

53:46

Anaheim se v posledních chvílích dere do zakončení, nicméně Niemi opět dokázal odolat důraznému tlaku do brankoviště v podání Rakella.

53:17

Samozřejmě se vylučuje. Na trestné lavici máme Codyho Eakina (DAL), ale také Samiho Vatanena (ANA). Oba kohouti byli potrestáni za hrubost.

53:17

Dallas hru přenesl k Bernuerovi, Eakin se dral před brankoviště a nakonec z toho byla krátká šarvátka, neboť Sami Vatanen domácího útočníka lehce postrčil.

52:58

Hosté by rádi rychle korigoval skóre, ale zatím se pouze usadili v útočném pásmu a nedokázali přesněji vypálit.

52:24

A pátá branka už Johnu Gibsonovi stačila. Do brankoviště se na poslední minuty zápasu dostává Jonathan Bernier.

52:24

52:24 Jamie BENN - 5:2

52:24

Zdá se, že máme definitivně rozhodnuto. Seguin nejprve skvěle zapracoval u brány, dostal puk na modrou čáru, kde to poté výborně udělal Jordie Benn. Domácí obránce se totiž neunáhlil zbrklou střelou a parádní nabídkou poslal puk na hůl JAMIEHO BENNA, jenž touš usměrnil za Gibsona. Asistence: Jordie Benn, Tyler Seguin

51:38

Getzlaf teď dvakrát neuspěl přihrávkou od mantinelu a domácí už kotouč dostávají aspoň do středního pásma.

51:07

Aktivita Dallasu ještě není u konce. S dalším zakončením přišel Johnny Oduya, nicméně ten puk slabší střelou poslal přesně do Gibsonovy náruče.

50:51

50:51 Patrick EAVES - 4:2

50:51

Tak to je rána z čistého nebe. Skvěle napadající Hudler získal kotouč v rohu kluziště, přihrávkou od mantinelu našel dojíždějícího PATRICKA EAVESE a jeho neskutečně rychlá střela letěla k tyči Gibsonovy brány. Asistence: Jiří Hudler

50:43

Oduya kotouč podél mantinelu pouze odevzdal soupeři. Anaheim tak může poměrně v klidu rozehrávat.

49:58

Po ubráněném oslabení se ale Stars zatím nedostávají do kombinace. Ani v podání Anaheimu však momentální souhra není ideální.

49:11

48:53

A znovu se domácí osvobozují vyhozením puku z vlastního pásma. Přesilová hra Kačerů se chýlí ke konci.

48:04

Nyní se sice ke střele dostal Perry, avšak zakončení aktivního útočníka Anaheimu skvěle zablokoval Roussel.

47:44

Po komerční přestávce se pokračuje ve hře. Domácím se kotouč podařilo vyhodit přes všechny čáry a napadající Faksa navíc Gibsonovi trochu znepříjemňoval rozehrávku.

47:11

Anaheim získává aspoň přesilovou hru. Za sekání je totiž vyloučen Jordie Benn (DAL).

46:44

Opět mohlo být vyrovnáno! Perry se rozjel k parádní akci, obkroužil Niemiho bránu, avšak poté puk nedokázal zasunout za brankovou čáru.

46:33

46:33 Devin SHORE - 3:2

46:33

Domácí dokonale otáčí nepříznivý vývoj! ADAM CRACKNELL při rychlém protiútoku zleva zavezl puk až do blízkosti brankoviště, jeho zakončení Gibson pouze vyrazil do vzduchu, ale od hole jednoho z bránících hostů se puk poté odrazil za záda bezmocného gólmana. Asistence: Johnny Oduya

45:41

45:41 Dan HAMHUIS - 2:2

45:41

Máme vyrovnáno! Na led se vrátila elitní přesilovková pětka Dallasu a ta rozjela povedenou kombinaci. Branku opět připravil Jamie Benn, jenž měl trochu prostoru u pravého kruhu a přesnou přihrávkou našel DANA HAMHUISE, jenž si z pozice obránce sjel před bránu. Gibson byl bez šance. Asistence: Jamie Benn, Jason Spezza

45:03

Další rychlé přečíslení v oslabení Anaheimu! Cramarossa však trefil znovu jen Niemiho.

44:49

Na druhé straně se vytáhl Gibson, jenž čelil dvěma jedovatým zakončením Devina Shora.

44:02

Jenže místo tlaku v přesilové hře se domácí hned na začátku Noesenova vyloučení museli bránit. Střelu z pravého kruhu však při přečíslení zlikvidoval Niemi.

43:47

Teď už ale dochází k vyloučení. Stefan Noesen (ANA) si odpyká trest za nedovolené bránění.

43:31

Signalizované vyloučení jednoho z hostů! Klingberg puk zaváží za vlastní bránu a čeká až se na led dostanou čerstvé síly.

42:57

Dallasu se v úvodu třetiny příliš nedaří. Před chvílí to sice zkusil Jamie Benn, ale nyní už šla nepřesná přihrávka pouze na zakázané uvolnění.

42:13

Po domácí mohlo být ještě hůře. Kačeři uháněli do rychlého přečíslení, Kesler vzal zakončení na své triko, ale jeho střela byla sražena Klingbergem.

41:08

41:08 Corey PERRY - 1:2

41:08

Anaheim právě vstřelil branku!
Přesilovou hru pěti proti třem hosté sice nevyužili, ale záhy přeci jenom skórují. Z levého kruhu šla přihrávka Getzlafa přesně do mezikruží, COREY PERRY si kotouč potáhl na bekhend a bez problémů zakončil do protipohybu domácího gólmana. Asistence: Ryan Getzlaf

41:03

Domácí hrají ve čtyřech.

40:51

Getzlaf dirigoval přesilovou hru Anaheimu, nicméně sám poté nepřesným zakončením ztratil útočné pásmo.

40:19

Hosté třetí třetinu zahajují dvojnásobnou přesilovou hru. Okamžitě se tedy stěhují do útočného pásma.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:31.
Také druhá třetina utkání je minulostí a i po ní je stav utkání vyrovnaný. Domácí byli v první polovině druhé části střelecky velmi pasivní, ale nakonec se ve 34. minutě jako první dostali do vedení. Po akci Jamieho Benna totiž přesně zakončoval Stephen Johns, který vypálil mezi Gibsonovy betony. Následně se však Oduya za vlastní bránou dopustil chybné rozehrávky a Ryan Getzlaf ve 36. minutě záhy vyrovnal. Před třetí třetinou je proto utkání zcela otevřené.

Střely na bránu po 2. třetině

Dallas Stars – 16 (6, 10)
Anaheim Ducks – 25 (11, 14)

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:53

Okamžitě po buly to zkusil Theodore, avšak Johnny Oduya proti jeho střele rychle vystartoval a připsal si důležitý blok.

39:48

Naprosto zbytečná chyba Jamieho Benna (DAL). Domácí kapitán hrál na buly rukou a dostává Dallas do tří!

39:48

A po velmi nepřesném založení útoku přichází icing Anaheimu. Hra se stěhuje před Gibsona.

39:39

Podruhé za sebou je puk Eakinem vyhozen z pásma Dallasu až ke Gibsonovi. Tato přesilová hra zatím hostům vůbec nevychází.

39:03

John Klingberg (DAL) se pokusil zastavit rodící se brejk Anaheimu a výsledkem jsou dvě trestné minuty za držení protihráče.

38:42

V pásmu Anaheimu nyní pro změnu zahrozila elitní formace domácích. Jamie Benn ale rovněž pálil pouze do soupeřova gólmana.

38:12

Cogliano teď výborně získal puk, nicméně Kesler jeho nahrávku nevyužil v přesné zakončení.

37:42

Domácím se povedl bleskový přechod do útočného pásma. Brett Ritchie však zleva zakončil pouze do Gibsona.

36:59

Znovu se domácí hokejisté dopustili nepřesnosti. Tentokrát je z toho zakázané uvolnění a buly před Niemim.

36:39

Eakin kotouč dobře zavezl přes útočnou modrou čáru, ale hodně pokaženou přihrávkou poté Anaheimu nabídl protiútok.

36:20

Při další snaze o dobyti útočného pásma byli hráči Anaheimu usvědčeni z ofsajdu. Je tady zřejmě poslední komerční přestávka druhé třetiny.

35:36

35:36 Ryan GETZLAF - 1:1

35:36

Obrovská chyba domácích ale přináší vyrovnání. Oduyova přihrávka zpoza brány šla po dobrém napadání Rakella přesně před Niemiho a dojíždějící RYAN GETZLAF kotouč s pomocí lehké teče převalil přes beton domácího gólmana. Asistence: Rickard Rakell

35:24

Další nepřesná přihrávka v podání jednoho z hostů. Kotouč se vrací do neutrální zóny.

34:56

V posledních chvílích se hraje především ve středním pásmu. Ani jeden z celků se po úvodní brance nedostává do výraznějšího tlaku.

34:30

Dvakrát nyní hosté domácí hráče zastavili na hranici faulu. Fanoušci se dožadují vyloučení, avšak to zatím nepřichází.

33:58

Kačeři se pokusili přijít s bleskovou odpovědí, ale pozorný Niemi si slabší zakončení z poměrně velké dálky pohlídal.

33:22

33:22 Stephen JOHNS - 1:0

33:22

Domácí jdou do vedení po hodně nenápadné akci. Jamie Benn kotouč zavezl do útočného pásma, posunul ho doprava na hůl STEHENA JOHNSE a ten se střelou od mantinelu trefil přesně mezi Gibsonovy betony. Asistence: Jamie Benn, Tyler Seguin

33:09

Anaheimu se nepovedl další přechod do útočného pásma. Vhazovat se proto bude v neutrální zóně.

32:36

Getzlaf skvěle našel volného Cramarossu, ale tomu chvíli trvalo než si kotouč připravil na bekhendové zakončení a Niemi už byl poté připraven.

32:23

32:22

Brett Ritchie byl možná podražen, ale faul se na útočné modré čáře domácích nepíská.

31:56

Na ledě už je druhá přesilovková formace Dallasu, nicméně té se zatím v útočném pásmu příliš nedaří.

30:46

Nyní se ale Gibson musel vytáhnout! Na levém kruhu se k zakončení dostal osamocený Jamie Benn, ale hostující gólman se skvěle přesunul a zasáhl vyrážečkou.

30:27

Jamie Benn se s ničím nerozpakoval a nahozením z pravé strany prověřil soupeřova gólmana. Gibson však se zastavením střely neměl problém.

30:23

Dallas rozjel opravdu velký kolotoč, nicméně teď už je hra přerušena a dvě trestné minuty za hákování si jde odsedět Antoine Vermette (ANA).

29:56

Tyler Seguin teď kotouč dobře nabízel před bránu, ale tečovaný pokus nakonec letěl mimo tři tyče.

29:42

Jeden z hostů se dopustil nedovoleného zákroku. Niemi spěchá na střídačku a za chvíli se bude hrát přesilová hra.

28:57

Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, ale v podání domácích zatím postrádáme větší počet zakončení. Ve druhé třetině Stars vystřelili jen třikrát.

28:24

Zajímavé zakončení obstaral Hamhuis, jenž na modré čáře natáhl ke svižné střele. V hledišti to ale po nepřesnému pokusu pouze zahučelo.

27:58

Práci měl po komerční přestávce opět Antti Niemi, který je častěji v permanenci. Ani další střela Rakella však na něj nevyzrála.

27:22

Rickard Rakell si najel do skvělé pozice a hned po Getzlafově přihrávce střílel doprostřed brány. Niemi samozřejmě připraven.

26:59

Puk se vrátil ke Gibsonovi, avšak hrát s kotoučem budou hosté, kteří hru kontrolují u zadního mantinelu.

26:06

Na druhé straně se musel ohánět Niemi, nicméně i on si se soupeřovým zakončením zleva poradil. Toto však byla nádherná pasáž.

25:43

Znenadání se domácí dostali do přečíslení, avšak Faksa střelou z levého kruhu vypálil těsně vedle vzdálenější tyče Gibsonovy brány.

25:18

24:44

Jason Spezza to vzal na sebe, avšak dvěma střelami do prostoru brány trefil v obou případech jen dobře postaveného Gibsona.

24:11

Opět je puk až u Niemiho a na led se vrací formace kole Seguina, Jamieho Benna a Spezzy.

23:42

Dvakrát se Kačerům podařilo vyhodit puk přes všechny čáry. Ani tato početní výhoda zatím není zdaleka ideální.

23:18

Nedovoleného bránění se ale nyní dopustil Ondřej Kaše (ANA) a Dallas si zahraje druhou přesilovou hru.

23:14

Elitní formaci Dallasu se dvakrát nepovedl přechod do útočného pásmu. Cogliano u proto s kotoučem spěchá do útoku.

22:42

Tentokrát již Niemi další střelu bez potíží schoval v lapačce a následovat bude buly po jeho pravici.

22:24

Trochu více problémů měl Niemi nečekaně se slabou střelou Cramarossy. Před domácím gólmanem už se ale nenacházel nikdo z hostů.

21:47

Nepříjemné zakončení z levého kruhu Niemimu vypadlo, avšak Silfverberg naštěstí pro domácí nestihl dorážet a musel zvolit pouze střelu do již připraveného gólmana.

21:07

V útočném pásmu soupeře se již několik vteřin drží Kašeho útok. především český mladík teď skvěle pracuje v blízkosti Niemiho brány.

20:33

Aktivní Seguin šikovně našel Klingberg, jenž měl hodně prostoru, ale Perry jeho střelu od modré čáry dokázal srazit.

20:16

Johnny Oduya chtěl puk podél mantinelu propasírovat do útočného pásma, ale jeho snaha se neshledala s úspěchem a kotouč putoval až k druhé modré čáře.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:36.
Úvodních dvacet minut zápasu je za námi a týmy jdou do kabin za vyrovnaného stavu. Branky jsme se sice nedočkali, ale především Anaheim si vypracoval několik velmi slibných šancí a domácí mohou děkovat skvěle chytajícímu Niemimu. Také Gibson se však musel vytáhnout, když dvakrát likvidoval nepříjemně tečované nahození. Gólmani tedy zůstávají stoprocentní a uvidíme, s čím týmy vejdou do druhé části.

Střely na bránu po 1. třetině

Dallas Stars – 6
Anaheim Ducks – 11

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:58

Nahození od červené čáry si Niemi v pohodě zastavil a v první třetině už se ničeho zajímavého nedočkáme.

19:24

Bleskový výpad Anaheimu vyústil v přečíslení, ale Niemi si poradil se zakončením Ritchieho a po pár vteřinách zneškodnil i únik Coreyho Perryho!

19:05

18:47

Až nyní se Dallas vrátil do útočného pásma, nicméně neurovnaná kombinace zakončení nepřinesla.

17:56

Nyní už se Anaheimu povedlo dostat hru z vlastního pásma. Cogliano dokonce mohl pálit, avšak Niemi tentokrát zůstal bez práce.

17:22

Patrick Eaves byl skvěle zaparkovaný před bránou a parádně dokázal tečovat nabídku Seguina. Gibson však rychle zareagoval!

17:05

Přesilovou hru si zahrají také domácí. Ryan Kesler (ANA) sice není spokojen, ale i přesto dostává dvě trestné minuty za držení protihráče.

16:49

Poměrně záhy se ale kotouč dostal z pásma Anaheimu až na střídačku domácích. Tentokrát je buly nařízeno v neutrální zóně.

16:42

Nepřesná rozehrávka v podání Anaheimu. Vhazování se tedy bude konat až před bránou Johna Gibsona.

16:05

Nepříliš ideální zakončení obstaral Tyler Segun, který chtěl zřejmě jenom přihrávat, ale puk bekhendem poslal přesně na Gibsona.

15:56

Pohledná kombinace hostujícího celku nakonec vyústila v nepřesnou přihrávku. Domácí hru rychle obracejí na druhou stranu.

15:20

Stars už sice hrají v plném počtu, ale po zakázaném uvolnění se budou muset znovu vrátit před vlastního gólmana..

15:14

14:46

S dalším zakončením přispěchal až Corey Perry, ale jeho svižný pokus z pravého kruhu si nenašel cestu do prostoru brány.

14:23

13:47

Až teď Kačeři vypálili, avšak tvrdou ránu Getzlafa si Antti Niemi pohlídal! Na led přichází čerstvá trojice domácích.

13:38

Hosté se sice drží v útočném pásmu, avšak zatím je to bez střelby. Přesto má Niemi hodně práce s přesouváním se ze strany na stranu.

13:14

A nakonec Anaheim získává přesilovou hru 5 na 3. Za sekání je totiž potrestán Esa Lindell (DAL).

12:52

Zničehonic se ve skvělé pozici zjevil Rakell, ale střelou z mezikruží kotouč napálil pouze do pozorného Niemiho!

12:30

Hosté v útočném pásmu nevymýšleli nic moc složitého a rychlým nahozením od modré čáry puk poslali na Niemiho. Ten byl připraven.

12:23

Je tady první dvouminutový trest zápasu. Na lavici hanby usedá Aram Cracknell (DAL), který napadal až příliš urputně a dopustil se hákování.

11:58

Getzlafova formace sice několik vteřin kombinovala v útočném pásmu, ale od mantinelu se nakonec vůbec nedostala k zakončení.

11:29

V posledních chvílích se hosté ve středním pásmu pohybují na výbornou. Teď se jim navíc soupeře podařilo donutit k zakázanému uvolnění.

11:10

Ihned po vhazování se puk opět dostal do Niemiho brankoviště. Finský gólman na nic nečekal a okamžitě hru přerušil.

10:59

Dlouhou přihrávkou na útočnou modrou čáru se hostům podařilo trochu zaskočit obranu Dallasu a Niemi měl záhy dost práce. Mansonovu i Keslerovu střelu ale dokázal vyrazit.

10:04

Po dalším tvrdém pokusu od mantinelu se už kotouč zjevil v ochranné síti. Čas na komerční přestávku.

09:59

Na Gibsona nyní letí jedna střela za druhou. Hamhuisův pokus od modré čáry tečoval jeden z domácích, nicméně puk nakonec letěl těsně vedle brány hostujícího gólmana.

09:19

Dvě sražená zakončení si naopak připsal také Anaheim. V posledních minutách se hraje prakticky bez středního pásma.

08:44

Střelecký pokus si po téměř devíti minutách hry připisuje i Jordie Benn. Pěkná střela po rychlé kombinaci ale letěla jen do Gibsona.

08:13

Ještě chvíli po vhazování se sice Dallas držel před Gibsonem, ale nyní už je puk až v pásmu domácího celku. Anaheim ale kotouč nezískal.

07:46

Hra se bleskově přenesla ze strany na stranu. Silfverberg však nejprve těsně minul a Tyler Seguin posléze vypálil pouze do Gibsonovy rukavice.

07:31

V útočném pásu teď dobře zapracoval Jamie Benn. Střelou z poměrně velkého úhlu však domácí kapitán přestřelil.

07:11

Ryan Kesler se za Niemim zjevil v hodně těžké pozici, avšak nakonec ještě přes Faksu dokázal přihrát do brankoviště. Tam se ale puku zmocnil Niemi.

06:38

Domácím se povedlo rychlé přenesení hry před Gibsona, nicméně dvě střely od modré čáry byly zablokovány a kotouč se vrátil mezi modré čáry.

06:07

Další pokus o přechod do útočného pásma byl v podání Anaheiu shledán jako nepovedený. Odpískán byl totiž ofsajd, po kterém následuje komerční přestávka.

05:51

Solidní střelou zpoza otočky to zkusil Logan Shaw. Kotouč ale při střele z mezikruží zamířil přesně do Niemiho lapačky.

05:19

Hosté se soupeře pokusili zaskočit přihrávkou zpoza brány, avšak kotouč odklouzal až do středního pásma a zahrozit chtěl záhy i Jamie Benn. K puku se však pořádně nedostal.

04:55

Nyní již sice pálil Rakell, ale svižnou střelu švédského útočníka Anaheimu dokázal srazit Oduya.

04:29

Lindell trestuhodně chyboval v rozehrávce, ztratil puk před vlastní bránu, avšak naštěstí pro Niemiho se hostům nepodařilo bleskové zakončení.

03:43

Na druhé straně měl Niemi vůbec poprvé práci. Střelou ho totiž prověřil Jakob Silfverberg, který však pálil přesně do hrudi finského gólmana.

03:28

Vepředu teď něco zajímavého chtěl vymyslet Jamie Benn, avšak prúnik domácího kapitána skončil u zadního mantinelu, kde ho hosté odzbrojili.

02:59

Ani další snaha hostujícího celku nevedla k přímému ohrožení Niemiho brány. Dallas se zatím brání výborně.

02:22

Cody Eakin teď ve středním pásmu zároveň s přerušením hry dohrál Perryho a oba si na střídačce cosi vysvětlují. Uvidíme, zda později dojde ke vzájemnému konfliktu.

01:57

O první zakončení Kačerů se pokusil Nick Ritchie. Jeho střela z pravého kruhu byla zastavena jedním z blokujících obránců.

01:23

Stars vyhráli i druhé buly za sebou, nicméně tentokrát se jim nepodařilo udržet útočné pásmo. Kaše již nyní bojuje u červené čáry.

01:04

Nepřesnost v rozehrávce Anaheimu. Po dalším icingu se bude znovu vhazovat před bránou hostujícího brankáře.

00:58

V pokračující akci Dallasu se kotouč z rohu kluziště dostal ke Gibsonovi a ten raději přerušil hru.

00:38

Jamie Benn se dostal do rychlejšího protiútoku a nakonec to byl Seguin, který dobře zakončoval z pravé strany. Gibson byl připraven.

00:13

Domácím se záhy po úvodním buly zápasu nepodařila rozehrávka. Zakázané uvolnění znamená buly před Niemim.

00:01

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Johns, Oduya, Jo. Benn – Ja. Benn (C), Seguin (A), Spezza (A) – Roussel, Faksa, B. Ritchie – Hudler, Eakin, Eaves – Korpikoski, D. Shore, Cracknell.

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Theodore, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Cramarossa, Noesen, L. Shaw.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Jean Hebert – Pierre Racicot, Bryan Pancich.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

ANAHEIM DUCKS

To hosté jsou na tom o poznání lépe než jejich dnešní soupeř. Aktuálně se po 29 odehraných zápasech nacházejí na třetí příčce Východní konference a v počtu inkasovaných branek naopak patří mezi nejlepší. Dosud totiž Kačeři dostali pouze 75 gólů a to z jejich defenzívy dělá pátou nejlepší v konferenci. V posledních třech zápasech navíc Anaheim vyhrál!

DALLAS STARS

Domácí hokejisté sice letos měli patřit do širšího okruhu favoritů, ale zatím se jim vůbec nedaří. Oproti loňským výkonům zůstává Dallas daleko za očekáváním a aktuálně je až na 11. místě Východní konference. Velké trápení navíc Stars prožívají v defenzívě, jenž inkasovala už 96 branek a v tomto ohledu je na Východě nejhorší.

Patrick Eaves 18 (10+8)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

6:2

Branky a nahrávky: 34. Johns (Ja. Benn, Seguin), 46. Hamhuis (Ja. Benn, Spezza), 47. Cracknell (Oduya), 51. Eaves (Hudler), 53. Ja. Benn (Jo. Benn, Seguin), 54. Faksa (Jo. Benn) – 36. Getzlaf (Rakell), 42. Perry (Getzlaf)

Anaheim Ducks: Gibson (53. Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Theodore, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Cramarossa, Noesen, L. Shaw.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Jean Hebert – Pierre Racicot, Bryan Pancich

12:23 DAL 2 Cracknell, hákování
13:14 DAL 2 Lindell, sekání
17:05 ANA 2 Kesler, držení protihráče
23:18 ANA 2 O. Kaše, nedovolené bránění
30:23 ANA 2 Vermette, hákování
33:22 DAL 1:0 Johns (Ja. Benn, Seguin)