NHL

New York Rangers – Chicago Blackhawks

1:2

konec (0:0, 1:2, 0:0)

14.12.2016, 01:10 • Madison Square Garden, New York (kapacita 18006 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 2.3 3.7 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám dobrou noc, pokud právě jdete spát, a u ostatních online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:43:19)
Československá stopa v dnešním zápase:

Marek HRIVÍK (NYR) – 0+0, 3 střely, účast na ledě +1, čas na ledě 13:25
Marián HOSSA (CHI) – 0+0, 2 střely, účast na ledě +1, čas na ledě 20:06
Richard PÁNIK (CHI) – 0+0, 1 střela, účast na ledě 0, čas na ledě 13:12

1. Scott DARLING (CHI) – 33 úspěšných zásahů, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zákroků 97,1%
2. Arťom ANISIMOV (CHI) – 1+1, 3 střely, účast na ledě +1, čas na ledě 17:05, vítězný gól
3. Antti RAANTA (NYR) – 24 úspěšných zásahů, 2 inkasované góly, úspěšnost zákroků 92,3%

Největší čas na ledě: Nick Holden 26:24 – Duncan Keith 26:05

Branky a nahrávky: 29. Fast (Lindberg) – 26. T. van Riemsdyk (Panarin, Anisimov), 39. Anisimov (B. Campbell, Panarin). Diváci: 18006 (vyprodáno). Rozhodčí: St. Laurent, O'Rourke – Murphy, Gibbs.
Vše podstatné se v dnešním zápase odehrálo ve druhém dějství. Po bezbrankové první třetině se jako první v zápase prosadil v 26. minutě svou první brankou v sezoně Trevor van Riemsdyk, který tak poslal Chicago do vedení.

Jednobrankový náskok nevydržel Blackhawks příliš dlouho. O chvíli později se totiž ze vzduchu prosadil Jesper Fast a bylo vyrovnáno. Rozhodující okamžik zápasu přišel v závěru prostřední části hry, když se trefil Arťom Anisimov.

Blackhawks se povedla třetí třetina bez chyby v defenzivě, Rangers se v závěru ani nedostali do tlaku. Chicago tak vyhrálo na ledě Madison Square Garden 2:1 a upevnilo si svou výsadní pozici na čele Západní konference.

59:53

Rangers se zřejmě už nedostanou ani k závěrečné střele.

59:31

Chicago ovšem hraje při powerplay soupeře výborně, Marcus Krüger nyní vypíchl domácím puk a ušetřil několik cenných vteřin daleko od Darlingovy branky.

59:07

Jonathan Toews mohl rozhodnout, jeho střela od červené čáry ovšem nebyla přesná!

58:56

Po zakázaném uvolnění Blackhawks si domácí trenér Alain Vigneault bere pochopitelně oddechový čas.

58:45

Antti Raanta míří na střídačku, Rangers se pokusí vyrovnat v šesti hráčích v poli! Zrovna v době, kdy na led naskakoval šestý hráč, se do velké šance dostal J. T. Miller, který z brankoviště nedotlačil puk za brankovou čáru!

58:24

Zakázané uvolnění Rangers dělá menší trhlinu v plánech domácího týmu na vyrovnání. Vhazovat se bude před Raantou.

58:02

Jimmy Vesey číhající před brankou se nakonec dočkal kotouče, který se mu nepovedlo zamést za Darlingova záda!

57:35

Hokejisté Chicaga se zatím úspěšně brání tlaku Rangers, kotouč míří opět do středního pásma.

57:04

Scott Darling drží naděje Blackhawks na vítězství! Brankář hostů vytáhl další vynikající zákrok proti ráně Zuccarella z levého kruhu!

56:37

Duncan Keith chyboval při rozehrávce a Zuccarello ihned vybídl k zakončení Chrise Kreidera, s jehož střelou si poradil Darling.

56:11

Jonathan Toews se jako tank tlačil s pukem před branku, do zakončení se nedostal.

55:50

Brady Skjei zastavil individuální průnik Richarda Pánika a kotouč směřuje opět směrem k Darlingově brance.

55:22

Rangers se dostali do dalšího ofsajdového postavení. Po poslední reklamní pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.

54:51

Antti Raanta si sáhl do vzduchu pro kotouč a chtěl uklidnit hru. Rozhodčí ale nezapískali, a tak domácí brankář puk vytřepal z lapačky a pokračuje se dál ve hře.

54:25

Chicagu se daří držet domácí hokejisty na uzdě, Rangers už moc času na vyrovnání nezbývá.

53:50

Chris Kreider si najížděl před branku na přihrávku od Matse Zuccarella, která ovšem nebyla přesná.

53:21

Puk skončil sražen v ochranné síti za Darlingovou brankou, vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:57

Nahození Duncana Keitha od modré čáry opět nemířilo mezi tři tyče, Rangers se zmocnili puku.

52:18

Michael Grabner šikovně tečoval Holdenovu střílenou přihrávku a Scott Darling měl velké problémy s nebezpečně poskakujícím kotoučem.

51:44

Zakázané uvolnění na straně Rangers, kterým opět uškodila komerční přestávka, po které se nemohou dostat zpátky do svého tlaku.

51:14

Rána Duncana Keitha byla sražena mimo tři tyče, Blackhawks se však i nadále drží v útočném pásmu.

50:51

Další přečíslení Chicaga dvou na jednoho vyřešil Ryan Hartman svižnou střelou, kterou Raanta dokázal lehce tečovat lapačkou na břevno své branky!

50:21

Výpad J. T. Millera s pukem před branku likviduje Scott Darling. Po reklamní přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Chicaga.

50:00

Z pravého křídla si to až před branku namířil Tyler Motte, jehož střelu Raanta vyrazil.

49:43

Po další fantastické akci Jimmyho Veseyho se k dorážce dostal Brandon Pirri, ležícího Darlinga ale nedokázal překonat!

49:15

Dennis Rasmussen šikovnou přihrávkou vybídl Marcuse Krügera, který na dlouhou hokejku jen posunul puk směrem na Raantu.

48:48

Rangers vyhodili puk z vlastního pásma do bezpečí, oba týmy střídají.

48:16

Marc Staal byl nyní ve středním pásmu zasažen vysokou holí do obličeje, rozhodčí vylučovat ovšem k nevoli domácího obecenstva nebudou.

47:49

Jonathan Toews vydoloval kotouč z pravého hrazení a v situaci dvou na jednoho zvolil střelu z ostrého úhlu, se kterou si Antti Raanta dokázal poradit.

47:05

Jimmy Vesey se úchvatnou individuální akcí dostal až před Darlinga, tváří v tvář hostujícímu brankáři se svou kličkou neuspěl!

46:40

Rangers jsou i nadále při chutí, po prostřídání nyní rozjíždějí další útočné snažení.

46:13

Rychlá kombinace domácích skončila nepřesnou finální přihrávkou Matse Zuccarella na najíždějícího Dereka Stepana.

45:44

Jimmy Vesey je ve třetí třetině zatím hodně aktivní. Jeho další pokus skončil mimo branku, následně se snažil tečovat střelu Dana Girardiho. Darling ukryl kotouč ve své výstroji.

45:06

První větší vzrušení ve třetí třetině! Po chybě domácí obrany poslal Arťom Anisimov do úniku Artěmije Panarina, který svižnou střelou vytřepal Raantovu lapačku!

44:46

Chris Kreider si nahodil kotouč do rohu útočného pásma, kde se ho ovšem zmocnili hostující hráči.

44:19

Rangers nyní museli vyklidit útočné pásmo, jelikož se dostali do postavení mimo hru. Pokračuje se dále ve hře.

43:43

Jimmy Vesey projel celým útočným pásmem a následně z otočky vystřelil, kotouč orazítkoval jen plexisklo za brankou.

43:10

Scott Darling se snažil pomoct svým spoluhráčům s rozehrávkou, paradoxně jim ale spíš uškodil.

42:39

Zakázané uvolnění na straně Rangers, hra se stěhuje před branku Anttiho Raanty.

42:20

Oscar Lindberg se snažil procpat puk na najíždějícího Marka Hrivika před branku, přihrávka neprošla.

41:53

Kevin Hayes se obtočil kolem branky a pokusil se překvapit Darlinga rychlým zasunutím kotouče za tyč, puk končí v rohu.

41:26

Artěmij Panarin se nebál přesily a vletěl mezi tři protihráče, dokázal i vypálit, jeho pokus ale nebyl přesný.

40:57

Mats Zuccarello zůstal na malou chvíli ležet na ledě, rozhodčí hru nepřerušili. Následně střílel Marc Staal jen do protihráče před sebou.

40:32

Rangers stejně jako do druhé třetiny, tak i do té třetí vletěli s velkou vervou.

Největší čas na ledě: Nick Holden 17:18 – Duncan Keith 17:03
Druhá třetina už nabídla mnohem zajímavější podívanou. Rangers do prostředního dějství doslova vtrhli, ze začátku si vytvořili hned několik příležitostí. Do vedení šli ovšem Blackhakws, když se v 26. minutě prosadil obránce Trevor van Riemsdyk.

Chicago se z vedení neradovalo dlouho, o pár minut později se před brankou skvěle zorientoval Jesper Fast, když sklepl vzduchem letící puk za záda nic netušícího Darlinga. V závěru třetiny ovšem vrátil hostům vedení Arťom Anisimov.

Blackhawks tak po 40 minutách hry vedou na ledě Rangers 2:1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:30

Rangers se ještě snaží s výsledkem do konce druhé části hry něco udělat, domácí hráči se usadili s kotoučem v útočném pásmu.

38:51

38:51 Arťom ANISIMOV - 1:2

38:51

Chicago právě vstřelilo branku!
Klasické nedáš, dostaneš! Chicago jde znovu do vedení. Artěmij Panarin posunul puk za branku na Briana Campbella, který rychlou přihrávkou našel v ideálním postavení ARŤOMA ANISIMOVA, který prostřelil Raantu! Asistence: Brian Campbell a Artěmij Panarin.

38:22

Po ráně Nicka Holdena od modré čáry se kotouč odrazil přímo k Matsi Zuccarellovi, na kterého číhala z poloviny odkrytá branka. Norský šikula ale poskakující kotouč nedokázal pořádně trefit!

37:56

Náznak přečíslení na druhé straně v podání Chicaga vyřešil vynikajícím defenzivním zákrokem Adam Clendening.

37:29

Pohlednou kombinaci Rangers zakončil Marc Staal střelou z mezikruží mimo branku.

36:50

Blackhawks vyrazili do přečíslení tří na dva, které zakončil Duncan Keith přímo do připraveného Raanty!

36:19

Na druhé straně pálil nepříjemně z mezikruží Brandon Pirri, Darling jeho pokus vyrazil.

35:51

Patrick Kane dostal ideálně nabito v mezikruží a puk po jeho střele proskočil pod Raantovým ramenem a skončil těsně vedle levé tyče!

35:16

Arťom Anisimov vtrhl po pravé straně do útočné třetiny a po efektivní kličce slušně vypálil, Raanta byl opět připraven.

34:53

Marián Hossa dlouho hledal spoluhráče před brankou, kterému by přihrál. Když žádného nenašel, tak z úhlu vyzkoušel Raantovu pozornost, která je nadále výborná.

34:14

Chris Kreider i Richard Pánik naskakují zpátky do hry, oba týmy hrají v plném počtu.

33:52

Další projektil z hole Duncana Keitha skončil rovněž mimo tři tyče a následně se kotouč po hrazení svezl až k Darlingově brance.

33:20

Kane s Panarinem nadále motají domácím hráčům hlavy, rána Brenta Seabrooka skončila těsně vedle branky.

32:51

Patrick Kane se krásně uvolnil, v rozhodující chvíli mu ale kotouč z hokejky vypíchl Marc Staal.

32:14

Vyloučení na obou stranách. Na trestnou lavici za vražení na hrazení míří Chris Kreider a rovněž Richard Pánik, který odpyká trest pro hráčskou lavici Chicaga za příliš mnoho hráčů na ledě.

31:58

Komerční přestávky narušily trochu tempo hry, oba týmy hrají důsledně především do obrany.

31:27

30:41

Ryan Hartman se s pukem na holi vytočil zpoza branky až do střelecké pozice, za Raantu zasáhl jeden z jeho spoluhráčů v poli.

30:18

Jonathan Toews vypálil z pravého kruhu nebezpečně, kotouč ale skončil vedle levé tyče.

29:39

Blackhawks se při přechodu do útoku dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude v prostoru mezi modrými čarami.

29:20

Vinnie Hinostroza se pokusil prosadit individuálně proti třem protihráčům, s kotoučem se dostal do rohu, kde jeho cesta také skončila.

28:47

Scott Darling musel být opět v pozoru, když zlikvidoval nepříjemnou střelu Jimmyho Veseyho.

28:15

Vyrovnávací branku Jespera Fasta ještě musel stvrdit videorozhodčí. Porada byla ale velmi rychlá, na gólu totiž nebylo co zkoumat!

28:15

28:15 Jesper FAST - 1:1

28:15

Rangers právě vstřelili branku!
Domácím se povedlo vyrovnat! Po střele Nicka Holdena se puk odrazil od Oscara Lindberga do vzduchu a pomalu padal do brankoviště. Jako první si jej všiml JESPER FAST a rychlým sklepnutím puku ze vzduchu jej poslal za nic netušícího Darlinga! Asistence: Oscar Lindberg.

27:53

Po delší době se předvedl také Scott Darling, který vyrazil střelecký pokus Oscara Lindberga.

27:22

Kevin Klein dokázal vložit hokejku do střely Mariána Hossy, kotouč tak skončil daleko od Raantovy branky.

26:55

Blackhawks po vstřelené brance trochu narostla křídla, hosté nyní přebrali otěže zápasu na svou stranu.

26:26

Vinnie Hinostroza se v situaci jeden na jednoho proti Nicku Holdenovi neprosadil, Chicago i tak zůstává na kotouči.

25:55

Zakázané uvolnění na straně Blackhawks, vhazovat se bude po pravé ruce Scotta Darlinga.

25:18

25:18 Trevor VAN RIEMSDYK - 0:1

25:18

Blackhawks sice ve druhé třetině zatím tahají za kratší konec provazu, dostávají se ale do vedení! Artěmij Panarin vtrhl po levém křídle do útočného pásma a připravil ideální pozici pro TREVORA VAN RIEMSDYKA, který v pádu dokázal překonat Raantu! Asistence: Artěmij Panarin a Arťom Anisimov.

24:53

J. T. Miller se ocitl v další slibné střelecké pozici, z levého kruhu se jeho pokus mezi tři tyče nevešel.

24:10

Tempo hry se začátkem prostředního dějství zvedlo, po menším tlaku Rangers nyní vypálil od modré čáry Nick Holden, branku minul.

23:39

Jimmy Vesey se dostal do úniku, který zakončil tvrdou ranou z vrcholu pravého kruhu. Mladý útočník domácích nechal jen vyniknout Darlinga se svým betonem!

23:12

Po delší době v útočném pásmu Blackhawks, čtvrtá formace kombinuje zatím jen podél hrazení.

22:49

Scott Darling si připisuje další úspěšný zákrok na své konto proti střele Nicklase Jensena.

22:20

Rangers zlepšili svůj herní projev a zatím ve druhé části hry dominují. Darling vyrazil střelu Clendeninga a pak měl velké problémy po odrazu puku od nohy Briana Campbella.

21:42

Všichni už čekali na odpískání zakázaného uvolnění Rangers, kotouč se ale za koncovou čáru nedošoural.

21:15

Chicago se zmocnilo kotouče a snaží se trochu uklidnit hru, oba týmy zároveň střídají.

20:46

Rangers vstoupili do druhého dějství hodně aktivně, další střelecký pokus z hokejky Kevina Kleina zblokoval obětavý Hjalmarsson.

20:22

Scott Darling musel jako první brankář ve druhé třetině předvést úspěšný zákrok proti střele Matse Zuccarella.

Největší čas na ledě: Marc Staal 7:53 – Duncan Keith 8:57
Prvních dvacet minut nenabídlo moc hokejové radosti. V úvodním dějství se jen minimálně přerušovalo, bohužel na góly bylo skoupé. Nejen na branky, ale i na brankové příležitosti, kterých bylo k vidění jen poskrovnu.

Rangers tak po první dvacetiminutovce hraje s Chicagem bez branek.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:25

Kevin Klein posílal z levého kruhu přihrávku před branku, kde číhali hned dva jeho spoluhráči, kotouč jen proletěl do rohu.

18:58

Ani Rangers se v útočné třetině neprosadili, utkání zatím postrádá trochu vyšší tempo hry.

18:20

Vinnie Hinostroza se v souboji s Marcem Staalem neprosadil a Blackhawks tak přišli o puk v útočném pásmu.

17:46

Brent Seabrook se vydal na útočný výlet, jeho bekhendový pokus z levého kruhu nebyl pro Raantu větším nebezpečím.

17:22

Michael Grabner si svou rychlostí věřil na Brenta Seabrooka, kterého dokázal objet. Následná střela bekhendem nebyla přesná.

16:50

První třetina se opravdu hraje extrémně rychle, k přerušení hry dochází jen minimálně.

16:04

Nyní se Scott Darling dopustil chyby při rozehrávce a před Nicklasem Jensem zívala opuštěná branka. Střela domácímu útočníkovu příliš nesedla a Darling se stihl přesunout.

15:43

Scott Darling hokejkou srazil přihrávku Jespera Fasta zpoza branky.

15:09

Brian Campbell si sice moc neporozuměl se svými spoluhráči, i tak z jeho akce může těžit Marián Hossa.

14:37

Rangers posílají kotouč na zakázané uvolnění, vhazovat se bude v obranném pásmu newyorského týmu.

14:15

Znovu se hraje delší dobu bez přerušení hry, v útoku se nyní snaží něco vymyslet hráči Chicaga.

13:56

Přihrávka Dereka Stepana byla sražena, a tak si domácí útočník dojel pro volný puk a z velké dálky vyzkoušel Darlingovu pozornost.

13:30

Mats Zuccarello obětavým způsobem zblokoval tvrdou střelu Nicklase Hjalmarssona od modré čáry.

12:58

Marek Hrivík je zatím hodně vidět. Slovenský útočník ve službách Rangers nyní šikovně tečoval nahození Nicka Holdena, puk ovšem skončil mimo branku.

12:15

Na druhé straně připravil výbornou střeleckou pozici Hinstroza pro Tylera Motteho, který z předbrankového prostoru přestřelil branku.

11:51

Brandon Pirri číhal u levé tyčky na doklepnutí do prázdné branky, Skjeiova přihrávka byla perfektní, domácí útočník ale nedokázal dostat kotouč za již překonaného Darlinga!

11:07

Richard Pánik si vytvořil zajímavou střeleckou příležitost, Antti Raanta jeho pokus zlikvidoval.

10:44

Blackhawks se znovu drží s kotoučem v útočném pásmu, hosté jsou nadále mírně aktivnějším týmem.

10:18

Na konci úžasné útočné akce Rangers byl Marc Staal, který vypálil tvrdě po skvělém přiťuknutí od Millera, puk si ale nenašel cestu do branky.

09:50

Arťom Anisimov znovu v akci. Tentokrát jeho střelu zblokoval Dan Girardi a kotouč končí za brankou.

09:21

Po Panarinově akci střílel Arťom Anisimov z ostrého úhlu, jeho pokus se nevešel mezi tři tyče.

08:49

Marián Hossa bekhendem nahodil kotouč před branku, kde pracoval Jonathan Toews. Odraz puku nakonec hrál pro Rangers.

08:16

Marek Hrivík si nabruslil po levém křídle do útočného pásma a vyslal tvrdou ránu, se kterou měl Scott Darling problémy.

07:45

Scott Darling nezkrotil kotouč u jeho branky a v akci domácích tak může pokračovat Brandon Pirri.

07:14

Marc Staal se sice zbavil napadajícího Ryana Hartmana, následnou rozehrávku ovšem pokazil.

06:53

Icing tentokrát na straně Rangers, hra se v posledních momentech dost kouskuje.

06:32

Zakázané uvolnění na straně Chicaga, vhazovat se bude po levé ruce Scotta Darlinga.

06:07

Brady Skjei se vrací z trestné lavice, Rangers hrají v plném počtu.

05:50

Kotouč přes všechny čáry nyní do bezpečí posílá dokonce Antti Raanta. Chicagu se druhá část přesilové hry už tolik nedaří.

05:27

Rangers se povedlo vyhodit a Kevin Hayes ještě dokázal vyhozený kotouč dojet a z úhlu zakončit.

04:54

Obrovská šance hostů! Raanta nejdříve zastavil střelu Patricka Kanea z pravého kruhu, následně vytáhl dva vynikající zákroky proti dorážkám Arťoma Anisimova.

04:33

Duncan Keith vypálil tvrdě od modré čáry, Antti Raanta dokázal jeho bombu vyrazit betonem.

04:07

Blackhawks si zahrají jako první v dnešním zápase přesilovou hru. Za hákování je vyloučen domácí obránce Brady Skjei.

03:50

Kevin Hayes vzal situaci při přečíslení tří na dvou na sebe a štiplavou střelou prověřil Darlingovu pozornost.

03:22

Hraje se delší dobu bez přerušení, do útoku nyní míří po delší době domácí hokejisté.

02:57

Znovu se hraje kolem Raantovy branky, Chicago moc nepůjčuje svým soupeřům puk na hokejky.

02:21

Chicago je na startu utkání mírně aktivnějším týmem, Antti Raanta se svými spoluhráči ale ještě nemusel řešit žádnou zapeklitou situaci.

01:50

Blackhawks se při svém působení v útočném pásmu nedostali k žádnému ohrožení Raantovy branky.

01:28

Oba týmy se zatím nikam moc neženou, začátek zápasu je hodně opatrný.

00:53

Patrick Kane nejdříve chyboval při rozehrávce ve vlastním pásmu, následně se dostal do brejku a v situaci jeden na jednoho prověřil Anttiho Raantu.

00:20

Rangers se dostali do postavení mimo hru. Rozhodčí si dal s odpískáním na čas a Chris Kreider ještě stihl vystřelit, hosté mu přišli vyčinit jen slovně.

00:01

Hymna USA je za námi, nyní tak už nebrání nic úvodnímu vhazování dnešní bitvy mezi Rangers a Blackhawks!
Hráči obou týmů právě nastupují na ledovou plochu Madison Square Garden. Za malou chvilku zazní americká hymna.
Utkání začne s několikaminutovým zpožděním oproti plánovanému startu, jak je u NHL tradičním zvykem.

New York Rangers: Raanta (Lundqvist) – Girardi, M. Staal (A), Holden (A), Klein, Clendening, Skjei – Kreider, Stepan (A), Zuccarello – Grabner, K. Hayes, J. T. Miller – Vesey, Pirri, Jensen – Hrivík, Lindberg, Fast.

Chicago Blackhawks: Darling (L. Johansson) – Keith (A), B. Campbell, Hjalmarsson, Seabrook (A), Forsling, T. van Riemsdyk – Hartman, Toews (C), Hossa – Panarin, Anisimov, P. Kane – Rasmussen, Krüger, Pánik – Motte, Hinostroza, Desjardins.

Rozhodčí: St. Laurent, O'Rourke – Murphy, Gibbs.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!

Marek HRIVÍK (NYR) – 4 zápasy, 0 bodů
Marián HOSSA (CHI) – 29 zápasů, 21 bodů (15+6)
Richard PÁNIK (CHI) – 30 zápasů, 12 bodů (7+5)
Michal KEMPNÝ (CHI) – 22 zápasů, 2 body (0+2)
Michal ROZSÍVAL (CHI) – 11 zápasů, 1 bod (0+1)
CHICAGO BLACKHAWKS

Je to až neuvěřitelné, jak se Chicago dokáže v posledních letech držet na samotném čele NHL. Od roku 2010 Blackhawks vyhráli třikrát Stanley Cup, většinou se drží na předních příčkách Západní konference. Tak tomu je i od začátku letošní sezony.

Černí jestřábi jsou se 40 body na kontě na 1. místě Západní konference, o čtyři body před rivalem ze St. Louis. Nejvíce bodů nasbíral stejně jako v loňské sezoně Patrick Kane, a to 28 za osm gólů a 20 asistencí. Marián Hossa má na svém kontě už 15 branek.
NEW YORK RANGERS

Od Rangers se toho moc před letošní sezonou nečekalo. Řada expertů už slavný newyorský tým trochu odepsala z elitních míst. Tým Alaina Vigneaulta si ale i tak vede v letošním ročníku výborně, od začátku se drží na čele Východní konference společně s Montrealem a Pittsburghem.

Aktuálně jsou Jezdci na 2. místě Východní konference za vedoucími Canadiens, na čele je to ovšem dost našlapané. V sestavě Rangers tradičně nikdo bodově nevyčnívá. Nejproduktivnějším hráčem je zatím J. T. Miller s 22 body za devět gólů a 13 asistencí.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky toho nejlepšího hokeje! Jubilejní 100. ročník NHL je už přes dva měsíce v plném proudu a sezona nabírá rychle obrátky. Úterní noc nabídne celkem deset zápasů, v tomto online přenosu budeme sledovat utkání mezi New York Rangers a Chicago Blackhawks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

1:2

Branky a nahrávky: 29. Fast (Lindberg) – 26. T. van Riemsdyk (Panarin, Anisimov), 39. Anisimov (B. Campbell, Panarin)

Rozhodčí: St. Laurent, O'Rourke – Murphy, Gibbs

Diváci: 18006 (vyprodáno)

04:07 NYR 2 Skjei, hákování
25:18 CHI 0:1 T. van Riemsdyk (Panarin, Anisimov)
28:15 NYR 1:1 Fast (Lindberg)
32:14 NYR 2 Kreider, vražení na hrazení