European University Hockey League

ČVUT Engineers Prague – KTH Krynica

6:5

po prodl. (2:1, 2:2, 1:2 - 1:0)

13.12.2016, 18:15 • Zimní stadion Hvězda, Praha • 7. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Je dobojováno. Technika tahala celé utkání za delší konec, avšak hosté z Polska se vždy dokázali dotáhnout. Naposledy se jim to podařilo za stavu 5:3 dvěma slepenými brankami. V prodloužení byly šance na obou stranách ovšem bonusový bod připsal Technice Oldřich Heža, který se dokázal prosadit povedenou kličkou. S konstatováním, že Technika na svém ledě poráží polskou Krynicu 6:5 po prodloužení, se s Vámi loučím. (20:35:48)

64:24

Tým Technika Praha právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Domácí jeli dva na jednoho. Tobola našel krásným pasem OLDŘICHA HEŽU, který si troufl na kličku do bekhendu. Domácí hráč oklamal Beka a zařizuje vítězství Techniky v dnešním utkání. Asistence: Dominik Tobola.

64:01

Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:32

Při hře tři na tři střídá akce akci. Nyní předvedl dobrý zákrok domácí gólman, po jehož levici se bude nyní vhazovat.

62:49

Technika jela dva na jednoho. Jiří Kratochvíl se rozhodl pro střelu, kterou dokázal Bek nakonec vyrazit do rohu kluziště.

62:02

Petr Hupka tak dlouho dloubal do kotouče u levé tyče, až ho dostrkal za brankovou čáru, ovšem rozhodčí razantně rozpažil a branka platit nebude. Prodloužení tak pokračuje dál.

61:06

Hostující hráči jsou zatím v prodloužení aktivnější a Cvrčka zaměstnávají poměrně slušným počtem střel.

60:27

Hosté šli do přečíslení dvou na jednoho, avšak jednomu z hostujících hráčů střela příliš nesedla a kotouč skončil vedle branky.

60:01

Je konec třetí třetiny. Technika se dostala ve třetí periodě ve vlastním oslabení do vedení 5:3, avšak o dvoubrankový náskok přišla během jedné minuty, kdy se hostům podařilo dvakrát skórovat. Utkání tak půjde do prodloužení, které se bude hrát pět minut se třemi hráči na obou stranách.

60:00

59:50

Deset vteřin před koncem se bude vhazovat v obranném pásmu Techniky. Utkání pomalu, ale jistě směřuje do prodloužení.

59:33

Josef Vostracký zakládá jeden z posledních útoků v základní hrací době.

58:31

Hosté byli v přečíslení, Muratov zkoušel vše vyšperkovat zadovkou, ale tam byl jen obránce domácího celku, který celou akci polského celku překazil.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37

Po další útočné akci Krynici se bude vhazovat po pravé ruce gólmana Dominika Cvrčka.

56:56

Tým KTH Krynica právě vstřelil branku!
Netrvalo to dlouho a je vyrovnáno. ALEXANDR ALIMOV se dostal mezi kruhy a přesnou střelou do spodní části branky srovnává stav utkání. To bude zajímavý závěr utkání. Asistence: Valerij Polinin, Jaroslav Pomorcev.

56:43

Tak pozor. PAVEL VOROBJEV si počínal jako zkušený mazák a povedenou střelou zařídil hostům důležité snížení. Asistence: Stanislav Pestikov.

6:5

Branky a nahrávky: 5. Ujfaluši (Sem, Zilcher), 7. Kolář (Klement, Urbánek), 29. Urbánek (Kolář), 30. Ujfaluši (Heža), 47. Tobola, 65. Heža (Tobola) – 7. Galuškia (Alimov), 32. Smirnov, 40. Galuškia (Smirnov), 57. Vorobjev (Pestikov), 57. Alimov (Polinin, Pomorcev)

ČVUT Engineers Prague: Cvrček (Matuna) – Suk, Vostracký, Pelc, Tobola, Klement, Žáček, Zilcher, Potocký, Hupka, Popek, Urbánek, Herna, Hlaváč, Kratochvíl, Sem, Fiala, Heža, Ujfaluši, Kolář, Kopečný

KTH Krynica: Sizov (30. Bek) – Zabawa, Kozak, Juzlenko, Polinin, Smirnov, Sokolovskij, Laťjuk, Vorobjev, Baširov, Čikida, Muratov, Galuškia, Lomajev, Pestikov, Dudkiewicz, Pomorcev, Alimov

04:19 TKP 1:0 Ujfaluši (Sem, Zilcher)
06:13 KRY 1:1 Galuškia (Alimov)
06:38 TKP 2:1 Kolář (Klement, Urbánek)
12:44 TKP 2 Kolář, hákování
28:36 TKP 3:1 Urbánek (Kolář)
29:14 TKP 4:1 Ujfaluši (Heža)