3:6
konec (1:1, 1:2, 1:3)
10.12.2016, 16:00 • 2. kolo • Jiří Komárek
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
3:6
konec (1:1, 1:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 5. Střondala (Svoboda), 23. Kowalczyk (Frydrych, Matula), 52. Svoboda (Střondala) – 18. Piroutek (TS), 24. Turský (Rychlovský), 40. Turský (Šír, Had), 47. Šír (Turský), 53. Šíp (Bitman), 59. Šíp
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Holík (Šindelka) – Krejčí P. I, Věžník, Jurnečka, Kowalczyk, Kučera "C", Mlčák, Vašíček, Jeřábek "A" – Süss, Svoboda, Minárik, Střondala, Krejčí P. II "A", Matula, Novák, Frydrych, Zajíček, Kunc, Plášek, Kadlic
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec:
Hrstka (Novák) – Aubrecht, Krejsa, Turský "C", Adamec, Charvát, Žůrek, Had, Ira – Rychlovský, Dospěl, Šír "A", Šíp, Mocek, Čermák, Litera, Bitman, Hájek, Piroutek, Šafařovský, Bouřil
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Suchý – Polák, Kuřítko
Diváci:
1. třetina | ||||
04:02 | KOM | 1:0 | Střondala (Svoboda) | |
05:22 | LIB | 2 | Aubrecht, faul kolenem | |
10:27 | KOM | 2 | Střondala, vysoká hůl | |
13:40 | LIB | 2 | Šafařovský, vysoká hůl | |
15:17 | KOM | 2 | Frydrych, vysoká hůl | |
16:27 | LIB | 2+10 | Charvát, zásah do hlavy nebo krku | |
17:00 | KOM | TS | Kučera, sekání | |
17:02 | LIB | 1:1 | Piroutek (TS) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:46 | KOM | 2:1 | Kowalczyk (Frydrych, Matula) | |
23:02 | LIB | 2:2 | Turský (Rychlovský) | |
28:55 | KOM | 2 | Matula, hrubost | |
32:38 | LIB | 2 | Hájek, držení protihráče | |
36:16 | KOM | 2 | Kučera, sekání | |
38:26 | KOM | 2 | Kučera, podražení | |
39:14 | LIB | 2:3 | Turský (Šír, Had) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:17 | LIB | 2 | Šír, sekání | |
46:44 | LIB | 2:4 | Šír (Turský) | |
49:09 | LIB | 2 | Aubrecht, napadení | |
51:22 | LIB | 2 HL | Hájek, příliš mnoho hráčů | |
51:53 | KOM | 3:4 | Svoboda (Střondala) | |
52:17 | KOM | 2 | Kučera, vysoká hůl | |
52:32 | LIB | 3:5 | Šíp (Bitman) | |
53:27 | LIB | 2 | Had, hákování | |
58:18 | LIB | 3:6 | Šíp | |
Konec |
Čeljabinsk – Vladivostok 12:30 4:1
Ufa – Chabarovsk • po prodl. 12:30 4:3
Magnitogorsk – Kunlun 13:00 4:2
Čerepovec – Viťaz • po prodl. 15:00 3:4
N.Novgorod – Kazaň 15:00 2:0
Soči – Nižněkamsk 15:00 0:5
Spartak Moskva – Toljatti • po prodl. 15:00 2:3
Dynamo Moskva – Jaroslavl 15:30 6:3
Riga – Slovan 16:00 3:2
Slavia – Kolín 12:00 3:4
Kladno – Havířov 12:00 8:3
Jihlava – Č. Budějovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Vítkovice • po prodl. 13:00 5:4
Havlíčkův Brod – Vsetín 13:00 2:4
Písek – Olomouc 13:50 1:3
Letňany – Mladá Boleslav 15:30 4:0
Třinec – Sparta 15:30 5:3
Mountfield HK – Chomutov 15:30 1:3
Kometa Brno – Liberec 16:00 3:6
Zlín – HC Plzeň 16:00 3:0
Pardubice – K. Vary 17:00 2:4
53:27
52:17
51:22
49:09
43:17
38:26
36:16
32:38
28:55
17:00
16:27
15:17
13:40
10:27
05:22