2:3
konec (0:0, 1:1, 1:2)
10.12.2016, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 33. kolo • Filip Vlček
Tipsport: 2.65 4.4 2.05 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.65 - 4.4 - 2.05
HC Slovan Ústí nad Labem – Banes Motor České Budějovice
2:3
konec (0:0, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 37. Melka (Roubík), 47. Vl. Brož (Vrdlovec, Z. Doležal) – 32. Walker (Nouza, Čermák), 49. Hřebejk (Chovan), 52. Suchánek (Chovan)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Soukup (Volke) – M. Vágner (C), Bernad, Vl. Brož, Kasík (A), Zajíc, Husák, Přindiš – Macek, Roubík (A), Melka – D. Merta, Vrdlovec, Z. Doležal – Navarra, Gengel, Moučka – Komárek, Markulinec.
Náhradníci:
Trenér:
Banes Motor České Budějovice:
Gába (Spáčil) – Vráblík, Mucha, Pavlin, Žovinec, Suchánek (A), Mazanec, Zíb – Walker, Nouza (A), Čermák – Chovan, Pajič, Hřebejk – Šulek, Rob, L. Květoň (C) – Kuchejda, Škoda, Babka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Würtherle, M. Sýkora – O. Malý, Šimán
Diváci: 1 165
1. třetina | ||||
07:09 | UNL | 2 | Přindiš, krosček | |
14:45 | CEB | 2 | Mazanec, hrubost | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:08 | CEB | 2 | Nouza, vysoká hůl | |
31:49 | CEB | 0:1 | Walker (Nouza, Čermák) | |
36:14 | UNL | 1:1 | Melka (Roubík) | |
37:13 | UNL | 2 | Kasík, hákování | |
38:17 | CEB | 2 | Čermák, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:18 | CEB | 2 | Pajič, podražení | |
44:39 | CEB | 2 | Čermák, podražení | |
46:23 | UNL | 2:1 | Vl. Brož (Vrdlovec, Z. Doležal) | |
46:57 | CEB | 5 | Mazanec, hrubost | |
UNL | 5 | Moučka, hrubost | ||
48:55 | CEB | 2:2 | Hřebejk (Chovan) | |
51:33 | CEB | 2:3 | Suchánek (Chovan) | |
Konec |
Čeljabinsk – Vladivostok 12:30 4:1
Ufa – Chabarovsk • po prodl. 12:30 4:3
Magnitogorsk – Kunlun 13:00 4:2
Čerepovec – Viťaz • po prodl. 15:00 3:4
N.Novgorod – Kazaň 15:00 2:0
Soči – Nižněkamsk 15:00 0:5
Spartak Moskva – Toljatti • po prodl. 15:00 2:3
Dynamo Moskva – Jaroslavl 15:30 6:3
Riga – Slovan 16:00 3:2
Slavia – Kolín 12:00 3:4
Kladno – Havířov 12:00 8:3
Jihlava – Č. Budějovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Vítkovice • po prodl. 13:00 5:4
Havlíčkův Brod – Vsetín 13:00 2:4
Písek – Olomouc 13:50 1:3
Letňany – Mladá Boleslav 15:30 4:0
Třinec – Sparta 15:30 5:3
Mountfield HK – Chomutov 15:30 1:3
Kometa Brno – Liberec 16:00 3:6
Zlín – HC Plzeň 16:00 3:0
Pardubice – K. Vary 17:00 2:4
46:57
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Moučka – 5 min., hrubost).
44:39
41:18
38:17
37:13
23:08
14:45
07:09