4:3
po prodl. (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
10.12.2016, 12:30 • Ufa Arena • Jan Volf
Tipsport: 1.57 4.8 4.58 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.57 - 4.8 - 4.58
Salavat Julajev Ufa – Amur Chabarovsk
4:3
po prodl. (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Lisin (Korotkov), 49. Omark (Lepistö, Hartikainen), 53. Kuljaš (Gončarov, D. Makarov), 61. I. Grigorenko (Lepistö, Omark) – 12. V. Popov (O. Li, Nazarov), 35. Vl. Ušenin (Malevič, Ramstedt), 44. Litovčenko
Karty:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Gavrilov (Svedberg) – Loginov, Lepistö, Kuljaš, Gončarov, S. Garejev, Arzamascev, D. Vorobjov, Kornějev – Hartikainen, Omark, I. Grigorenko – D. Makarov, A. Lazarev, Lisin – Něstěrov, Chripunov, Malcev – Korotkov, Paršin, M. Majorov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk:
Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář, Kondratěv, Aťušov, Malevič, Kosmačjov, Ljutov, Jelesin – Vl. Ušenin, Kuusela, T. Zohorna – Litovčenko, Krysanov, Kapustin – Ramstedt, Byvalcev, Orlovič - Grudkov – O. Li, V. Popov, Nazarov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Akuzovskij, Bondar – Zacharenkov, Sadovnikov
Diváci: 6781
1. třetina | ||||
00:35 | UFA | 2 | Omark, hákování | |
11:13 | CHA | 0:1 | V. Popov (O. Li, Nazarov) | |
19:34 | UFA | 10 | Omark, nesportovní chování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:53 | CHA | 2 | T. Zohorna, sekání | |
28:55 | UFA | 1:1 | Lisin (Korotkov) | |
34:25 | CHA | 1:2 | Vl. Ušenin (Malevič, Ramstedt) | |
34:30 | CHA | 2 | Byvalcev, hákování | |
36:37 | UFA | 2 | Lisin, podražení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:15 | CHA | 1:3 | Litovčenko | |
47:07 | CHA | 2+10 | Malevič, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
47:54 | CHA | 2 | J. Kolář, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
48:35 | UFA | 2:3 | Omark (Lepistö, Hartikainen) | |
52:25 | UFA | 3:3 | Kuljaš (Gončarov, D. Makarov) | |
59:58 | CHA | 2 | T. Zohorna, podražení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:24 | UFA | 4:3 | I. Grigorenko (Lepistö, Omark) | |
po prodl. |
Čeljabinsk – Vladivostok 12:30 4:1
Ufa – Chabarovsk • po prodl. 12:30 4:3
Magnitogorsk – Kunlun 13:00 4:2
Čerepovec – Viťaz • po prodl. 15:00 3:4
N.Novgorod – Kazaň 15:00 2:0
Soči – Nižněkamsk 15:00 0:5
Spartak Moskva – Toljatti • po prodl. 15:00 2:3
Dynamo Moskva – Jaroslavl 15:30 6:3
Riga – Slovan 16:00 3:2
Slavia – Kolín 12:00 3:4
Kladno – Havířov 12:00 8:3
Jihlava – Č. Budějovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Vítkovice • po prodl. 13:00 5:4
Havlíčkův Brod – Vsetín 13:00 2:4
Písek – Olomouc 13:50 1:3
Letňany – Mladá Boleslav 15:30 4:0
Třinec – Sparta 15:30 5:3
Mountfield HK – Chomutov 15:30 1:3
Kometa Brno – Liberec 16:00 3:6
Zlín – HC Plzeň 16:00 3:0
Pardubice – K. Vary 17:00 2:4
Amur Chabarovsk
Jan Kolář – Čech, 0+0, 1 střela na branku, 2 trestné minuty, 1 bodyček, čas na ledě 22:51.
Tomáš Zohorna – Čech, 0+0, 1 střela na branku, 4 trestné minuty, 5 vyhraných buly, čas na ledě: 17:17.
Střely na branku: 41:33
Vyloučení: 3:6 (14:20 v minutách)
Vyhraná vhazování: 26:22
Bodyčeky: 9:9
Góly v přesilovce: 2:0
60:24
60:24 Igor GRIGORENKO - 4:3
60:24
Využitá přesilovka. Střela od modré, teč před gólmanem, který nemohl na ránu vidět a vítězství 4:3 v prodloužení. Autorem branky je IGOR GRIGORENKO. Asistence: Sami Lepistö, Linus Omark.
60:01
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
60:00
59:58
59:43
59:02
57:55
56:56
56:15
54:55