3:4

po s.n. (0:1) (1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)

06.12.2016, 18:00 • ZŠ Nové Zámky • 27. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.2 4.3 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Víťazný gól Petra Sojčíka znamená, že dnes sa s vami lúčim konštatovaním, že Trenčín zvíťazil po samostatných nájazdoch nad Novými Zámkami pomerom 4:3. Pre dnešný deň vám ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:37:37)

65:00

65:00 SOJČÍK - 3:4

65:00

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Dukla Trenčín.

Samostatné nájazdy začínajú.
Ani v predĺžení sme teda gól nevideli. Nasledovať bude teda úprava ľadu a samostatné nájazdy, ktoré začnú približne o 5 minút.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:48

Hostia v plnom počte.

64:25

Predĺženie nám vrcholí, zdá sa, že dnes uvidíme i samostatné nájazdy.

64:02

Veľká šanca domácich, Čížek naznačil strelu, no prihrával Hudecovi. Pred skúseným útočníkom domácich bola odokrytá bránka, no Michal Hudec trafil len betón Petra Kuteja!

64:29

Hossa sa presadil v úniku cez Sandgrena, na brankára Lundströma však skúsený útočník Trenčína nevyzrel.

63:16

Lukáš Kozák inkasoval tvrdú strelu do nohy. Tak toto musí obrancu Trenčína poriadne bolieť.

63:11

Ručkay síce vyviezol puk do stredného pásma, no tam mu puk zobrali domáci a okamžite sa ženú do útočného pásma.