4:2

konec (1:0, 3:0, 0:2)

06.12.2016, 17:00 • Nagorny Arena, Nižnij Novgorod • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.7 4.4 4.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky: Střely: 51-57; Střely na bránu: 29-34; Vhazování: 30-30; Zablokované střely: 8-9; Hity: 6-14; Fauly: 5-5; Trestné minuty: 12-12. (19:32:18)
Dmitrij Sjomin, Carter Ashton, Maxim Osipov a Kirill Vorobjov se zasloužili o to, že Torpedo vstupovalo do závěrečné části s čtyřbrankovým vedením a zdálo se, že má vývoj utkání pevně v rukou. Neftěchimik se ale po třech inkasovaných gólech během necelých čtyř minut nesesypal a ve třetí třetině se mu podařilo dostat na dostřel dvou branek, když nejprve v přesilové hře skóroval Ivan Lekomcev a při hře bez brankáře poté Sergej Koňkov. Hosté nakonec dohráli utkání se ctí, zázrak v době vyrovnání se ale nekonal. Konečný výsledek. Torpedo Nižnij Novgorod 4 Neftěchimik Nižněkamsk 2.

59:00

Do konce zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:20

Ville Kolppanen minutu a čtyřicet sekund před koncem znovu opustil svou bránu! Podaří se hostům dostat na dostřel jednoho gólu?

57:37

57:37 Sergej KOŇKOV - 4:2

57:37

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Jen, co se vyloučený Nikolaj Žerděv vrátil zpět na led, SERGEJ KOŇKOV při hře bez brankáře snížil na 4:2! Samotný závěr dnešního utkání začíná mít zajímavou zápletku. Asistence: Konstantin Makarov a Igor Polygalov.

57:35

Neftěchimiku se bez brankáře v dvojnásobné přesile skórovat nepodařilo a vyloučený Nikolaj Žerděv se vrátil zpět na led.

55:35

Ville Kolppanen zůstal na střídačce a Neftěchimik Nizněkamsk to zkouší v šesti proti čtyřem bez brankáře!

55:35

Nikolaj Žerděv dostal menší trest za držení a oddechový čas si vzal tentokrát Nižněkamsk, který zřejmě za tříbrankového manka zvažuje odvolání brankáře. Hosté už nemají co ztratit.

55:20

Vyloučený Nikita Kvartalnov odseděl na trestné lavici celé dvě minuty, což znamená, že Nižněkamsk úspěšně přečkal další oslabení a hraje v plném počtu.

53:20

Torpedo má k dispozici čtvrtou přesilovou hru, před kterou si vyžádalo oddechový čas.

53:20

Nikita Kvartalnov poslal svůj tým do čtyřech a na trestné lavici si odpyká dvouminutový trest za podražení.

51:03

51:03 Ivan LEKOMCEV - 4:1

51:03

IVAN LEKOMCEV po 38 sekundách využil přesilovou hru a Nižněkamsku se dnes minimálně podařilo vstřelit čestný gól. Ivan Lekomcev si najel v pravém kruhu pro vhazování na zpětnou přihrávku Gennadiho Stoljarova a bez přípravy zamířil nad pravým ramenem Iljy Proskurjakova do levého horního rohu brány. Asistence: Gennadij Stoljarov a Konstantin Makarov.

50:25

Kirill Urakov dostal dvouminutový trest za hákování a Nizněkamsk má k dispozici další přesilovou hru. Tak teď a nebo nikdy!

50:01

Třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny a hokejisté Nižněkamsku se během ní doposud dostali pouze ke dvěma střelám, takto se jim zápas podaří vyrovnat opravdu jen zázrakem.

49:51

Ville Kolppanen ve třetí třetině čelil i přes přesilovou hru domácího týmu pouze třem střelám a v závěrečné části zápasu nesledujeme příliš atraktivní hokej.

4:2

Branky a nahrávky: 17. D. Sjomin (Galuzin, Lofquist), 35. Ashton (Jegoršev), 35. M. Osipov (Šulenin, Daugavinš), 38. K. Vorobjov (D. Sjomin) – 52. Lekomcev (Stoljarov, K. Makarov), 58. Koňkov (K. Makarov, Polygalov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (M. Birjukov) – Jegoršev, Aljajev, M. Osipov, K. Vorobjov (C), Lofquist, Šulenin, Radionyčev – Ashton, Norman, Gračjov – Daugavinš, Frolov (A), D. Sjomin – Galuzin (A), McMillan, Žerděv – Mozer, Rasskazov, Urakov – V. Kuľomin.

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (35. Lisutin) – An. Sergejev, Ljamin, Ogurcov, Lekomcev (A), Kuzmin, Bryncev, Fazylzjanov, Berezin – Brulé, Gynge, Sexton – Stoljarov (C), K. Makarov, Polygalov (A) – Porjadin, P. Kulikov, N. Kvartalnov – Koňkov, Jakimov, Zdunov.

Rozhodčí: Michail Buturlin, Martin Fraňo. Čároví: Vladislav Kesler, Jevgenij Litvinov