konec (1:1)

04.12.2016, 09:00 • Sportovní hala Chrudim • Petr Dejnožka

34:35

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Jeden z rychlých protiútoků hradeckému týmu vyšel na jedničku, hosté díky tomu odskakují poprvé v zápase na rozdíl dvou branek! FILIP HAVRDA dostal balon přesně na nohu a z levé strany propálil přesouvajícího se Jákla – 1:3!

26:21

Stejně jako v první půli se i nyní dostávají do vedení hosté! Opět se přesnou ranou k tyči prezentoval FILIP STÝBLO, Jákl na balon tentokrát nedosáhl – 1:2!

06:55

Chrudim právě vstřelila branku!
ERA-PACK se dočkává vyrovnávací trefy na konci sedmé minuty! Kapitán Jaroslav Unger na levé straně unikl svému protihráči, milimetrovou přihrávkou našel JIŘÍHO BATELKU, jenž následně neměl před prázdnou branku vůbec složitou práci – 1:1!

02:19

Hostující celek se z první střely na branku dostává do vedení! Nepřesnost v chrudimské rozehrávce nabídla střeleckou pozici pro FILIPA STÝBLA, který dokázal zakončit přesně k tyči – 0:1!