Konec zápasu. (16:46:41)

39:26

Dělovka Martina Kavky protáhla Novotného, ten ale náskok Chrudimi udržel!

39:00

Rozběhla se nám poslední minuta, Nejzbach stále navezen na útočné polovině soupeře.

36:27

Chrudimští se dobře brání a svému soupeři mnoho nepovolují. Času do konce má ale Nejzbach ještě dost.

34:36

Time out si vzal také Max, který svým svěřencům naordinoval správnou taktiku na bránění soupeřovy power-play.

33:34

Kouč Vysokého Mýta po oddechovém času sahá k power-play!

32:38

Dvougólový střelec Jiří Batelka si do svých statistik kvůli špatnému střídání zapisuje i žlutý kartónek.

31:03

Další střela Jaroslava Ungera se o spojnici břevna a tyče odrazila do zámezí.

28:21

Chrudim právě vstřelila branku!
Domácí si berou své vedení nazpět! Rychlý protiútok ERA-PACKu ještě urychlil přihrávkou Balog, JIŘÍ BATELKA znovu potvrdil pověst střelce a přesnou ranou k tyči dostal domácí celek znovu do vedení – 2:1!

25:51

Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
Vyrovnávací branka Nejzbachu je na světě! Sekanina naservíroval balon pro ŠIMONA ŠTANGLICU, který ostrou ranou pod břevno propálil vše před sebou – 1:1!

23:32

Další ostrá rána z dílny Jaroslava Ungera končí zákrokem hostujícího gólmana.

22:34

Chrudim má optickou převahu, více se drží na balonu, větší šance ale nepřichází. Burešovu střelu v poklidu zpacifikoval Daněk.

20:50

Unikající Unger byl čistým způsobem zastaven, při pádu si zřejmě ublížil. Nakonec ale pokračuje ve hře.

20:01

20:00

18:55

Domácí celek se minutu před koncem prvního poločasu dostává do vedení! Burešovu ostrou ránu tečoval těsně před brankářem JIŘÍ BATELKA, který stanovil skóre na 1:0!

17:33

Na akumulované fauly je stav 1:4, do konce prvního poločasu ale již mnoho času nezbývá.

17:00

Exekuce pokutového kopu se ujal Martin Kavka, jeho střelu po zemi brankář Novotný vyrazil a zachránil bezbrankový stav!