4:1
konec (2:0, 1:1, 1:0)
04.12.2016, 12:00 • Home Monitoring Aréna • Jan Picka
HC Plzeň 1929 – Mountfield HK
4:1
konec (2:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Lang (Přikryl), 11. Lang (Přikryl), 40. Lang (Přikryl), 45. Lang (Přikryl, Kuchárik) – 38. Bieniek (Morong, M. Soukup)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Plzeň 1929:
Pilc (Maličkay) – Novák (A), Hamšík, Pánek, Váchal (A), Šiller, Rybáček, Staněk, Kovářík – Slanina, Přikryl (C), Princl, De Sousa, Kolář, Rohla, Lang, Kuchárik, D. Soukup.
Trenér: Petr Vojan.
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK:
Vacek (Sajdl) – Heligr, Řehák (C), Junek (A), Perička, Myška, Bieniek – Šedivý, M. Soukup, Nedomlel, Marha, Kašpar, Moravec, Müller, Jušta, Záliš, Janda (A), Morong, Poppel.
Trenér: Petr Luštinec.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Valenta – Rubáš, Tvrdík
Diváci:
1. třetina | ||||
00:30 | HKM | 2 | Poppel, hákování | |
04:38 | PLM | 2 | Novák, nedovolené bránění | |
05:34 | PLM | 1:0 | Lang (Přikryl) | |
09:16 | PLM | 2 | Bieniek, podražení | |
10:15 | PLM | 2:0 | Lang (Přikryl) | |
11:00 | PLM | 2 | Staněk, napadení | |
14:02 | PLM | 2 | Slanina, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:58 | HKM | 2 | Řehák, držení protihráče | |
31:45 | HKM | 2 | Myška, nedovolené bránění | |
37:32 | HKM | 2:1 | Bieniek (Morong, M. Soukup) | |
39:10 | PLM | 3:1 | Lang (Přikryl) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:14 | PLM | 4:1 | Lang (Přikryl, Kuchárik) | |
46:08 | HKM | 2 | Bieniek, držení protihráče | |
Konec |
Ottawa – Florida 01:00 2:0
Tampa – Washington • po s.n. (2:1) 01:00 2:1
St. Louis – Winnipeg • po prodl. 01:00 2:3
Vancouver – Toronto • po s.n. (2:1) 01:00 3:2
Pittsburgh – Detroit 01:10 5:3
Arizona – Columbus • po s.n. (0:2) 02:00 2:3
Colorado – Dallas 03:10 0:3
Edmonton – Anaheim • po prodl. 04:00 3:2
Los Angeles – Montreal • po s.n. (2:3) 21:10 4:5
Carolina – Tampa • po prodl. 23:00 1:0
Vsetín – Poruba 10:30 3:1
HK MD Šumperk – Olomouc 12:00 6:2
HC Plzeň – Mountfield HK 12:00 4:1
Zlín – Třinec • po s.n. 12:00 4:3
Ústí n/L – PZ Kladno 12:00 2:5
Pardubice – Tábor 13:00 10:2
HC Litvínov – Č. Budějovice 13:00 4:5
Vítkovice – Žďár n/S 13:00 9:2
Havířov – Jihlava 13:15 1:3
Warriors Brno – Přerov • po prodl. 14:30 3:4
Kladno – Kobra 14:45 9:6
Kometa Brno – Slavia 15:00 8:2
K. Vary – Chomutov 16:10 1:2
46:08
31:45
26:58
14:02
11:00
09:16
04:38
00:30