Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC VERVA Litvínov

7:1

konec (2:0, 3:0, 2:1)

04.12.2016, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 27. kolo • Kamila Ludwigová

Tipsport: 2.46 4.15 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a třeba u dalšího online přenosu napočtenou. (19:22:46)
Střely na branku ve třetí třetině:
Olomouc – Litvínov 4:15

Střely na branku celkem:
Olomouc – Litvínov 28:34
Nejlepšími hráči dnešního utkání byli zvoleni František Skladaný a Filip Pavlík.
Dnes jsme na olomouckém zimním stadionu sledovali jednoznačný zápas, domácí již od druhé minuty vedli a svůj náskok postupně navyšovali. Hosté se snížení dočkali až ve třetí třetině, kdy využil přesilovou hru Miloslav Hořava. Po šedesáti minutách hry svítí na světelné tabuli stav 7:1 a tři body do extraligové tabulky si připisují domácí Kohouti.

59:42

Kubát čeká s pukem za Hüblovou brankou.

59:14

Ani jeden z týmů již příliš nepospíchá, můžeme sledovat nepřesnosti na obou stranách.

58:45

Viktor Hübl na druhé straně trefuje brankovou konstrukci!

58:35

Galvas zavezl puk až za Hüblovu branku.

57:42

Jurčík skončil v Konrádově brance, čímž ji posunul, hra je přerušena.

57:27

Galvasova střela neprošla přes klubko hráčů a Litvínov posílá puk do bezpečí.

56:56

Matai vyslal tvrdou ránu po přechodu do útočného pásma, Hübl ji vytečoval do ochranné sítě, vhazování po jeho pravé ruce.

56:10

Juraj Mikúš zakončoval, hostující gólman si jeho pokus pohlídal a následně obránci odpálili puk do bezpečí.

55:44

Vyrůbalík znovu zkouší zavézt puk do útočného pásma.

55:10

Galvas posílal dopředu Skladaného, ten přišel o puk ještě před útočnou modrou čarou.

54:39

Tempo hry poněkud opadlo, Laš rozehrává zpoza Konrádovy branky.

54:12

Dnešní utkání sleduje 4012 diváků.

53:56

Martin Hanzl a Robin Hanzl si vyměnili několik přihrávek, až byl druhý jmenovaný sám před Konrádem, ten si jeho střelu pohlídal.

53:12

Holcova střela po Skladaného nahrávce mířila nad Hüblovu branku.

7:1

Branky a nahrávky: 2. Holec (T. Mikúš, Matai), 20. J. Knotek (Skladaný), 22. Strapáč (Eberle), 29. Matai (Skladaný), 36. J. Mikúš (Holec), 41. Laš (Skladaný), 42. Eberle (Ostřížek) – 49. M. Hořava (Reichel, Trávníček)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Jaroměřský, Rašner, Matai, J. Galvas – Laš, J. Knotek, Skladaný – Holec, J. Mikúš, T. Mikúš – Strapáč, Ostřížek, Eberle – Burian, Herman, Fořt.

HC VERVA Litvínov: J. Hübl (Petrásek) – Kubát, Gula, Sörvik, T. Pavelka, Z. Sklenička, F. Pavlík, Kokeš – Lukeš, V. Hübl, Gerhát – J. Černý, R. Hanzl, M. Hanzl – Trávníček, Reichel, M. Hořava – J. Doležal, Válek, Jurčík.

Rozhodčí: Šír, Pavlovič – Blümel, Zavřel

01:37 OLO 1:0 Holec (T. Mikúš, Matai)
08:19 LIT 2 Kubát, podražení
11:55 OLO 2 J. Mikúš, hákování
19:25 OLO 2:0 J. Knotek (Skladaný)
21:50 OLO 3:0 Strapáč (Eberle)