2:1
po s.n. (2:0) (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
04.12.2016, 15:00 • Hartwall Arena • Jan Prošek
Tipsport: 2.35 4.1 2.54 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.35 - 4.1 - 2.54
Jokerit Helsinky – Salavat Julajev Ufa
2:1
po s.n. (2:0) (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Pihlström (Lajunen, Jaakola), rozh. náj. Salminen – 39. Kaprizov (Omark)
Karty:
Neproměněná penalta:
Jokerit Helsinky:
Zapolski (Helenius) – Jensen, Jaakola, Lajunen, Lauridsen, Rissanen, A. Kulda, Jalvanti, Ch. Genoway – Pihlström, Joensuu, Jormakka – Hishon, Salminen, Huhtala – Gymer, Anttila, Niemi – Mäkinen, Mäki, Talaja.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa:
Svedberg (Gavrilov) – Lepistö, Loginov, Gončarov, Kuljaš, Kornějev, D. Vorobjov, Arzamascev, S. Garejev – Hartikainen, Omark, D. Makarov – J. Bodrov, A. Lazarev, Paršin – Chripunov, M. Vorobjov, Něstěrov – Kaprizov, M. Majorov, Korotkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sidorenko, Bukin – Stresltsov, Mikhel
Diváci:
1. třetina | ||||
01:59 | UFA | 2 | Arzamascev, vysoká hůl | |
03:42 | JOK | 1:0 | Pihlström (Lajunen, Jaakola) | |
06:55 | JOK | 2 | Huhtala, sekání | |
09:31 | JOK | 2 | Joensuu, hrubost | |
UFA | 2 | Svedberg, hrubost | ||
10:46 | JOK | 2 | Salminen, držení hole | |
18:32 | UFA | 5+OK | Hartikainen, faul loktem | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:39 | JOK | 2 | Talaja, hákování | |
31:29 | UFA | 2 | D. Vorobjov, držení hole | |
38:16 | UFA | 1:1 | Kaprizov (Omark) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
55:09 | JOK | 2 | Joensuu, sekání | |
UFA | 2 | Svedberg, hrubost | ||
57:51 | JOK | 2 | Jensen, sekání | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
JOK | 2:1 | Salminen (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Ottawa – Florida 01:00 2:0
Tampa – Washington • po s.n. (2:1) 01:00 2:1
St. Louis – Winnipeg • po prodl. 01:00 2:3
Vancouver – Toronto • po s.n. (2:1) 01:00 3:2
Pittsburgh – Detroit 01:10 5:3
Arizona – Columbus • po s.n. (0:2) 02:00 2:3
Colorado – Dallas 03:10 0:3
Edmonton – Anaheim • po prodl. 04:00 3:2
Los Angeles – Montreal • po s.n. (2:3) 21:10 4:5
Carolina – Tampa • po prodl. 23:00 1:0
Vsetín – Poruba 10:30 3:1
HK MD Šumperk – Olomouc 12:00 6:2
HC Plzeň – Mountfield HK 12:00 4:1
Zlín – Třinec • po s.n. 12:00 4:3
Ústí n/L – PZ Kladno 12:00 2:5
Pardubice – Tábor 13:00 10:2
HC Litvínov – Č. Budějovice 13:00 4:5
Vítkovice – Žďár n/S 13:00 9:2
Havířov – Jihlava 13:15 1:3
Warriors Brno – Přerov • po prodl. 14:30 3:4
Kladno – Kobra 14:45 9:6
Kometa Brno – Slavia 15:00 8:2
K. Vary – Chomutov 16:10 1:2
57:51
55:09
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Niklas Svedberg – 2 min., hrubost).
31:29
24:39
18:32
10:46
09:31
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Niklas Svedberg – 2 min., hrubost).
06:55
01:59