1:0
po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
04.12.2016, 23:00 • PNC Arena, Raleigh • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 2.6 3.6 2.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.6 - 3.6 - 2.5
Carolina Hurricanes – Tampa Bay Lightning
1:0
po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 62. Di Giuseppe (Stålberg, Hainsey)
Karty:
Neproměněná penalta:
Carolina Hurricanes:
C. Ward (Leighton) – Pesce, Slavin, Faulk (A), Hainsey, Tennyson, Hanifin – Di Giuseppe, V. Rask (A), Skinner (A) – Stempniak, Teräväinen, Aho – Nestrašil, D. Ryan, B. McGinn – Stålberg, McClement, Nordström.
Náhradníci:
Trenér:
Tampa Bay Lightning:
Bishop (Vasilevskij) – Strålman (A), Hedman, Coburn (A), Witkowski, Koekkoek, Šustr – Kučerov, T. Johnson, Palát (A) – Point, Filppula, Killorn – J.T. Brown, Paquette, Vermin – Boyle, Naměstnikov, Bournival.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: McCauley, StLaurent – MacPherson, Nagy
Diváci: 11 521
1. třetina | ||||
02:01 | TBL | 2 | Šustr, držení protihráče | |
05:27 | CAR | 2 | Aho, podražení | |
08:33 | CAR | 2 | Stempniak, faul loktem | |
11:14 | TBL | 2 | Coburn, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:53 | TBL | 2 | Killorn, hákování | |
26:42 | CAR | 2 | Nestrašil, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:08 | TBL | 2 | Point, držení protihráče | |
51:37 | CAR | 2 | Hanifin, držení protihráče | |
53:16 | CAR | 2 | Stålberg, vysoká hůl | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:26 | CAR | 1:0 | Di Giuseppe (Stålberg, Hainsey) | |
po prodl. |
Ottawa – Florida 01:00 2:0
Tampa – Washington • po s.n. (2:1) 01:00 2:1
St. Louis – Winnipeg • po prodl. 01:00 2:3
Vancouver – Toronto • po s.n. (2:1) 01:00 3:2
Pittsburgh – Detroit 01:10 5:3
Arizona – Columbus • po s.n. (0:2) 02:00 2:3
Colorado – Dallas 03:10 0:3
Edmonton – Anaheim • po prodl. 04:00 3:2
Los Angeles – Montreal • po s.n. (2:3) 21:10 4:5
Carolina – Tampa • po prodl. 23:00 1:0
Vsetín – Poruba 10:30 3:1
HK MD Šumperk – Olomouc 12:00 6:2
HC Plzeň – Mountfield HK 12:00 4:1
Zlín – Třinec • po s.n. 12:00 4:3
Ústí n/L – PZ Kladno 12:00 2:5
Pardubice – Tábor 13:00 10:2
HC Litvínov – Č. Budějovice 13:00 4:5
Vítkovice – Žďár n/S 13:00 9:2
Havířov – Jihlava 13:15 1:3
Warriors Brno – Přerov • po prodl. 14:30 3:4
Kladno – Kobra 14:45 9:6
Kometa Brno – Slavia 15:00 8:2
K. Vary – Chomutov 16:10 1:2
53:16
51:37
48:08
26:42
22:53
11:14
08:33
05:27
02:01