po prodl. (3:3, 0:2, 2:0 - 1:0)

01.12.2016, 17:00 • Neftěchim Arena • Barbora Kondrátová (@@BarcaKondratova)

Tipsport: 2.64 3.8 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešní večer vše. Pěkný zbytek večera a u dalšího textového přenosu na počtenou. (19:49:48)
Dnešní zápas je u konce. Oba týmy nám nabídly skvělou podívanou. Podle výsledku by asi nikdo neřekl, že Novgorod je beznadějně poslední ve své konferenci. Zde v Nižněkamsku hokejisté Novgorodu předvedli opravdu dobrý výkon za který si bod zasloužili. Domácí prohrávali po druhé třetině už 3:5, ale ani to je nepoložilo a dokázali vyrovnat. Hrdinou Nižněkamsku je bezpochyby Yegor Milovzarov, který dokázal vstřelit vyrovnávací gól dvě sekundy před třetí sirénou. V prodloužení poté rozhodl Kirill Ljamin, který tak gólem uzavřel dnešní utkání.

63:47

63:47 Kirill LJAMIN - 6:5

63:47

Nižněkamsk právě vstřelil branku!

Na domácím zimním stadionu propuká obrovská radost! Domácí hráči vtrhli do útoku a svůj výpad dokázali proměnit v gól. KIRILL LJAMIN dokázal využít výbornou přihrávku od Igora Polygalova a prostřelil Proskurjakova, který v prodloužení neměl téměř žádnou práci. Asistence: Igor Polygalov

63:22

Domácí útočník se snažil projít přes hostující obránce, ale neúspěšně.

62:23

Kolppanen opět úspěšně zasahuje. Domácí brankář má momentálně více práce než jeho kolega.

61:40

Kolppanen úspěšně zasahuje proti střele hostujícího útočníka

61:08

Zatím si ani jeden tým nevypracoval šanci.

60:01

Třetí třetina nám nabídla vyrovnaný hokej. Šance si vytvářeli především domácí hráči, kteří dokázali následně dvě sekundy před koncem zápasu vyrovnat. Čeká nás tedy prodloužení 4 na 4.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Jegor MILOVZOROV - 5:5

59:58

Tak to je neskutečné ! Domácí dokázali vyrovnat dvě sekundy před koncem zápasu! YEGOR MILOVZOROV dokázal protlačit puk za Proskurjakova a nás čeká tedy prodloužení. Bez asistence.

59:54

Zblokovaná střela. Další vhazování u branky Proskurjakova.

59:47

Hosté si následně vyžádali oddechový čas.

59:47

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

59:07

Puk ve středním pásmu. Čas na vyrovnání se domácím krátí.

6:5

Branky a nahrávky: 6. Polygalov (K. Makarov, Stoljarov), 16. Gynge (Ljamin), 20. Sexton (Ljamin, Brulé), 57. Milovzorov (Stoljarov, Polygalov), 60. Milovzorov, 64. Ljamin (Polygalov) – 3. McMillan (Ashton, Žerděv), 8. Ashton (Lofquist, Gračjov), 19. Norman (Lofquist, Ashton), 31. McMillan (Ashton, Žerděv), 33. Frolov (Daugavinš, K. Vorobjov)

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (33. Kolppanen) – An. Sergejev, Ljamin, Lekomcev, Ogurcov, Berezin, Bryncev, Kuzmin, Fazylzjanov – Gynge, Brulé, Sexton – Stoljarov, Polygalov, Milovzorov – Porjadin, P. Kulikov, Koňkov – K. Makarov, Jakimov, Zdunov.

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Molkov) – M. Osipov, K. Vorobjov, Jegoršev (C), Lofquist, Šulenin, Kurbatov – A. Potapov, Daugavinš, D. Sjomin – Frolov, McMillan, Galuzin – Žerděv, Ashton, Gračjov – Norman, Urakov, Rasskazov – Mozer.

Rozhodčí: Bondar D.(Rus), Konc D.(Svk)

01:17 NIZ 2 HL příliš mnoho hráčů
02:52 NNO 0:1 McMillan (Ashton, Žerděv)
03:43 NNO 2 M. Osipov, podražení
05:09 NIZ 1:1 Polygalov (K. Makarov, Stoljarov)
07:07 NNO 1:2 Ashton (Lofquist, Gračjov)