3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

08.11.2016, 18:00 • Tipsport Aréna Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.08 10.5 15.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Žilina po dvoch góloch Lukáša Handlovského a jednom góle kapitána Mareka Hovorku porazila slovenský výber do 20 rokov 3:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a verím, že nášmu portálu i naďalej zachováte svoju priazeň. Dočítania priatelia. (20:20:41)

59:48

Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Václav – 2 min., faul lakťom).

59:40

Konečný sa v oslabení dostal do dobrej pozície, ale dostal jasný úder lakťom do tváre a bude sa vylučovať.

59:14

Žilina posiela puk cez všetky čiary až ku bránke Romana Durného.

59:01

Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:57

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Mikuš – 2 min., sekanie).

58:47

Propagačná strela hostí z veľkej diaľky, Mikoláš puk bezpečne vyráža.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:20

Domáci v plnom počte.

57:02

O osude dnešného stretnutia je teda zrejme rozhodnuté, hostia hrajú krátku presilovú hru pri vylúčení žilinského Tomáša Prokopa.

56:24

56:24 HANDLOVSKÝ - 3:0

56:24

Žilina dala gól!
A je definitívne rozhodnuté, pretože tesne po návrate Patakyho na ľad prekvapil LUKÁŠ HANDLOVSKÝ spoza obrancu gólmana Romana Durného krásnou strelou a zvýšil vedenie Žiliny na 3:0. Asistencia: Matúš Matis.

56:01

Na ľade hrajú oba tímy so štyrmi hráčmi, zatiaľ sa hrá prevažne v strednom pásme.

55:33

Žilina so štyrmi hráčmi.

55:20

Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Prokop – 2 min., podrazenie).

55:01

Do konca tretej tretiny ostáva menej ako 5 minút, Žilina stále vedie 2:0 a zápas sa nám naozaj už iba dohráva.

54:20

Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Pataky – 2 min., krosček).

54:20

Na ľade ostáva ležať Rastislav Konečný, zdá sa však, že elitný strelec Žiliny bude v poriadku.

3:0

Branky a nahrávky: 4. Handlovský (Mikuš), 22. Hovorka (Húževka), 57. Handlovský (Matis)

MsHK Žilina: Mikoláš – Mikuš, Rehák, Brejčák, Juraško, Drábek, Macejko, Kříž, Prokop – Handlovský, Hovorka (K), Jurík – Rogoň, Húževka, Matis – Konečný, Holovič, Stupka – Švec, Ondruš, Švihálek

HK Orange 20: Durný – Trška, Grman, Jendroľ, Košecký, Bdžoch, Hedera, Liška – Pataky, Sádecký, Hecl – Andrisík, Oško, Struška – Sloboda, Murín, Žiak – Vybíral, Jaško, Václav

Rozhodčí: Valach, Štefik – Rojík, Holienka

02:55 S20 2 Václav, vysoká hůl
03:25 ZIL 1:0 Handlovský (Mikuš)
05:54 S20 2 Grman, sekání
09:51 ZIL 2 Rehák, vysoká hůl
21:20 S20 2 Sloboda, vysoká hůl
21:55 ZIL 2:0 Hovorka (Húževka)