08.11.2016, 13:30 • Sibir Arena • Jan Volf

Tipsport: 2.05 4.0 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou! Mějte pěkné úterý. (16:07:15)
Československá stopa

Lukáš Radil – Spartak Moskva, útočník, 1 asistence, čas na ledě 11:53, 1 vyhrané vhazování.

Alexandr Salák – Sibir, brankář, nenastoupil a dnes nebyl ani na soupisce.

Adam Polášek – Sibir, obránce, čas na ledě 13:48, bez gólu a bez asistence.
Statistiky utkání

Střely: 20 – 23

Vyloučení: 2 – 4

Vyhraná vhazování: 28 – 23

Hity: 11 – 3
Je dobojováno! dnešní duel rozhodl první gól Spartaku, který padl v první části. Prvním střelcem byl v čase 4:42 KONSTANTIN GLAZAČEV. Poté Spartak bránil a čekal na chyby a protiútok. Kontroloval hru. Na začátku třetí periody přidal druhý pojišťovací gól IGOR MIRNOV. Spartak vedl 2:0 v čase 40:57 a všechno mu hrálo do karet. Sibir ještě na konci hrozil při hře 6 na 4. Toto power play se mu ale nepovedlo a zápas tak skončil 2:0.

59:34

Spartak opět vyhazuje a tohle už vypadá slibně s hostujícím celkem z Moskvy.

59:16

Spartakovci zkusili trefit prázdnou klec. Přes tři čáry se jim to ale nepodařilo. Icing a výhoda vhazování pro Sibir.

58:54

58:19

Domácí v šesti proti čtyřem.

58:18

Výtečně! Krasikov nechal vyniknout svojí lapačku. Parádní zákrok. Sibir už má jen necelé dvě minuty na srovnání.

56:54

Oddechový čas pro domácí. Domácí si musí probrat, jak sehrají poslední minuty. Opory si odpočinou a kouč určí taktiku.

56:54

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Vasiljev – 2 min., hákování).

55:59

Spartakovci se snaží hrát co nejdál od své brány, aby znemožnili ohrožení branky Bespalova.

55:10

Až teď se povedlo Spartaku vyhodit puk do bezpečí.

Dominik Furch je jedničkou Omsku a dostává důvěru i v reprezentaci! (y)

54:41

Do velké šance se probojoval útočník Sibiru, volil zakončení blafákem. Nepovedlo se mu skórovat. Obrana zakročila na poslední chvíli.

53:00

Sibir naráží na obranný val Spartaku. Sibir už nevstřelil bezmála 125 minut gól.

51:31

Protiútok Spartaku, nakonec to nebylo tak nebezpečné, jak to vypadalo. Spartak zakončil slabou střelou. Vhazování ve třetině Sibiru.

49:34

Po přesilovce Sibiru má navrch opět Spartak.

0:2

Branky a nahrávky: 16. Glazačev (Gilroy, Radil), 41. Mirnov (V. Berdnikov, Dyblenko)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov – Meňšikov, Polášek, Vereščagin, Naumov, Mišarin, Beljakov, N. Gluchov – Kemppainen, Sannikov, Fefelov – Šumakov, Okulov, Boychuk – Gubin, Pervušin, V. Butuzov – Arťuchin, A. Gluchov, Vorošilo.

Spartak Moskva: Bespalov – Gilroy, Högström, Kalinin, Dyblenko, Kirillov, Bondarev, Provolněv – Radil, Glazačev, Stoa – V. Berdnikov, Mirnov, Leščenko – Alexandr Vasiljev, A. Voronin, M. Plotnikov – Nikoncev, M. Potapov, Bobrov – Bobyljov.

Rozhodčí: Gašilov, Gusev – Lazarev, Misjur

13:44 SIB 2 Pervušin, faul kolenem
15:18 SPM 0:1 Glazačev (Gilroy, Radil)
32:04 SPM 2 Stoa, sekání
38:58 SIB 2 Sannikov, držení protihráče
39:59 SPM 2 Kalinin, podražení
40:57 SPM 0:2 Mirnov (V. Berdnikov, Dyblenko)